The World Games zakończone. Polacy na siódmym miejscu

30 lipca zakończyła się dziesiąta edycja The World Games. Polacy w rozgrywkach piłki ręcznej plażowej uplasowali się na siódmym miejscu.

30 lipca końca dobiegły zawody The World Games, czyli tzw. Igrzyska Sportów Nieolimpijskich. Tegoroczna edycja rozegrana została w naszym kraju. Sportowców z całego świata gościł Wrocław.

W reprezentacji Polski piłkarzy ręcznych plażowych występował trener trzecioligowych szczypiornistów Pogoni Siedlce Emil Kożuchowski. Biało-czerwoni ostateczni uplasowali się na siódmym miejscu. W starciu o wymienioną pozycję pokonali Egipt 2:0.

Warto dodać, że dla Kożuchowskiego był to już drugi turniej w reprezentacji narodowej tego lata. W czerwcu wystąpił on w mistrzostwach Europy, które rozgrywane były w Zagrzebiu.