Kickbokserzy TKKF pokazali siłę w Otwocku

Liczna grupa kickbokserów TKKF Siedlce w miniony weekend uczestniczyła w zawodach w Otwocku. Podopieczni Andrzeja Garbaczewskiego zdobyli 8 medali!

W dniach 24-25 listopada w Otwocku odbyły się podwójne zawody kickbokserskie.

Pierwsze z nich to Masters Cup – Turniej pierwszego kroku w formule kick light kadetów, juniorów i seniorów. Czterej kickbokserzy TKKF Siedlce, którzy przystąpili do rywalizacji, zajmowali pozycje medalowe. Drugie miejsca wśród seniorów wywalczyli: Kamil Jastrzębski w kat. 94 kg i Michał Kulikowski w kat. 63 kg. W kategorii kadetów młodszych (52 kg) pierwszą lokatę zajął Adam Koper pokonując swego kolegę klubowego Rafała Wojnowskiego.

Zmagania w Otwocku dotyczyły także Pucharu Polski w formule kick light seniorów. Równych sobie nie mieli: Dominik Grzęda w kat. 94 kg i Roger Garbaczewski w kat. 74 kg. Na trzecich pozycjach uplasowali się: Hubert Rutkowski w kat. 84 kg i Patryk Moskwiak w kat. 79 kg.

źródło: własne / pzkickboxing.pl; foto: TKKF Siedlce