ARMS
=Centrum
Karol Tchórzewski

Polsko-zagraniczne wyczyny siedlczan na matach

   
Autor:
Dodano: 2018/04/11 0:07    views 1231

Na Litwie i w Polsce przyszło rywalizować w miniony weekend zapaśnikom WLKS Siedlce-Nowe Iganie. Jak się spisali?

Międzynarodowy Turniej w zapasach – Litwa (Siaulai) – 07-09.04.2018

Klaudia Podgórzak– I miejsce – 43 kg
Karolina Urban– II miejsce – 46 kg
Klaudia Kudelska– III miejsce – 57 kg

Warszawska Olimpiada Młodzieży w zapasach – Warszawa – 09.04.2018

Juniorki:
Magdalena Kisielińska– I miejsce – 65 kg

Młodziczki:
Wioleta Niedziałek– I miejsce – 39 kg – Szkoła Podstawowa w Kotuniu
Kinga Kruk– II miejsce – 33 kg – Szkoła Podstawowa w Kotuniu
Dominika Marciszewska– II miejsce – 62 kg – Szkoła Podstawowa w Kotuniu
Natalia Klimiuk– III miejsce – 54 kg – Zespół Oświatowy w Stoku Lackim
Marta Soćko– III miejsce – 46 kg – Szkoła Podstawowa w Kotuniu
Patrycja Tarmanowska– III miejsce – 58 kg – Szkoła Podstawowa w Kotuniu

Młodzicy:
Wojciech Urban– I miejsce – 35 kg – Zespół Szkół w Przesmykach
Mateusz Urban– II miejsce – 35 kg – Zespół Oświatowy w Nowych Iganiach
Bartosz Skłodowski– II miejsce – 85 kg – Szkoła Podstawowa w Kotuniu
Filip Walczak– III miejsce – 48 kg – Zespół Oświatowy w Stoku Lackim

Kadeci:
Adrian Gorczyca– I miejsce – 55 kg – Publiczne Gimnazjum nr 1 w Siedlcach
Sebastian Pielaciński– I miejsce – 65 kg – Zespół Oświatowy w Stoku Lackim
Dominik Żuraw– I miejsce – 71 kg – Publiczne Gimnazjum nr 1 w Siedlcach
Magomed Dzaunthanor– II miejsce – 60 kg – Zespół Oświatowy w Stoku Lackim
Maciej Walczak– III miejsce – 51 kg – Zespół Oświatowy w Stoku Lackim
Jakub Zdanowski– III miejsce – 60 kg – Publiczne Gimnazjum nr 1 w Siedlcach

źródło: własne / WLKS; foto: WLKS









Co? Gdzie? Kiedy?

  • wtorek, 16 Paź 19:30
    II liga: Ósemka Siedlce – AZS AWF UKSW Warszawa
  • środa, 17 Paź 18:00
    EBLK: Ostrovia Ostrów Wielkopolski – PGE MKK Siedlce
  • środa, 17 Paź 19:00
    I liga: Znicz Basket Pruszków – SKK Siedlce
  • piątek, 19 Paź 11:30
    Międzywojewódzki Turniej o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego
  • sobota, 20 Paź 15:00
    II liga: Radomiak Radom – Pogoń Siedlce
  • sobota, 20 Paź 15:00
    IV liga: KS Łomianki – Pogoń II Siedlce
  • sobota, 20 Paź 15:00
    Ekstraliga: Awenta MKS Pogoń Siedlce – Budowlani SA Łódź
  • sobota, 20 Paź 17:00
    I liga: Norwid Częstochowa – KPS Siedlce
  • sobota, 20 Paź 18:00
    I liga: SKK Siedlce – Śląsk Wrocław
  • sobota, 20 Paź 18:00
    I liga: Pogoń Lębork – Pogoń Siedlce


Sponsorzy

Patronat medialny