Polsko-zagraniczne wyczyny siedlczan na matach

   
Autor:
Dodano: 2018/04/11 0:07    views 1749

Na Litwie i w Polsce przyszło rywalizować w miniony weekend zapaśnikom WLKS Siedlce-Nowe Iganie. Jak się spisali?

Międzynarodowy Turniej w zapasach – Litwa (Siaulai) – 07-09.04.2018

Klaudia Podgórzak– I miejsce – 43 kg
Karolina Urban– II miejsce – 46 kg
Klaudia Kudelska– III miejsce – 57 kg

Warszawska Olimpiada Młodzieży w zapasach – Warszawa – 09.04.2018

Juniorki:
Magdalena Kisielińska– I miejsce – 65 kg

Młodziczki:
Wioleta Niedziałek– I miejsce – 39 kg – Szkoła Podstawowa w Kotuniu
Kinga Kruk– II miejsce – 33 kg – Szkoła Podstawowa w Kotuniu
Dominika Marciszewska– II miejsce – 62 kg – Szkoła Podstawowa w Kotuniu
Natalia Klimiuk– III miejsce – 54 kg – Zespół Oświatowy w Stoku Lackim
Marta Soćko– III miejsce – 46 kg – Szkoła Podstawowa w Kotuniu
Patrycja Tarmanowska– III miejsce – 58 kg – Szkoła Podstawowa w Kotuniu

Młodzicy:
Wojciech Urban– I miejsce – 35 kg – Zespół Szkół w Przesmykach
Mateusz Urban– II miejsce – 35 kg – Zespół Oświatowy w Nowych Iganiach
Bartosz Skłodowski– II miejsce – 85 kg – Szkoła Podstawowa w Kotuniu
Filip Walczak– III miejsce – 48 kg – Zespół Oświatowy w Stoku Lackim

Kadeci:
Adrian Gorczyca– I miejsce – 55 kg – Publiczne Gimnazjum nr 1 w Siedlcach
Sebastian Pielaciński– I miejsce – 65 kg – Zespół Oświatowy w Stoku Lackim
Dominik Żuraw– I miejsce – 71 kg – Publiczne Gimnazjum nr 1 w Siedlcach
Magomed Dzaunthanor– II miejsce – 60 kg – Zespół Oświatowy w Stoku Lackim
Maciej Walczak– III miejsce – 51 kg – Zespół Oświatowy w Stoku Lackim
Jakub Zdanowski– III miejsce – 60 kg – Publiczne Gimnazjum nr 1 w Siedlcach

źródło: własne / WLKS; foto: WLKS






Co? Gdzie? Kiedy?

  • sobota, 23 Mar 11:00 11:00
    IV liga: Mazur Gostynin – Pogoń II Siedlce
  • sobota, 23 Mar 15:00 15:00
    II liga: Pogoń Siedlce – ROW 1964 Rybnik
  • sobota, 23 Mar 17:00 17:00
    EBLK: Politechnika Gdańska – PGE MKK Siedlce
  • sobota, 23 Mar 18:00 18:00
    I liga: Czarni Słupsk – SKK Siedlce
  • sobota, 23 Mar 18:00 18:00
    III mecz fazy play-off: Ósemka Siedlce – NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
  • niedziela, 24 Mar 17:00 17:00
    I mecz o miejsca 5-8: KPS Siedlce – BBTS Bielsko-Biała
  • poniedziałek, 25 Mar 17:00 17:00
    EBLK: PGE MKK Siedlce – CCC Polkowice
  • środa, 27 Mar 15:00 15:00
    II liga: Resovia – Pogoń Siedlce
  • czwartek, 28 Mar 09:00 09:00
    IV Otwarte Mistrzostwa Siedleckich Szkół w Szachach Błyskawicznych
  • sobota, 30 Mar 00:00
    II mecz o miejsca 5-8: BBTS Bielsko-Biała – KPS Siedlce


Sponsorzy

Patronat medialny