ARMS
=Centrum

Okoliczne starty zawodników Triathlon Siedlce Club

   
Autor:
Dodano: 2018/04/12 23:44    views 585

Reprezentanci Triathlon Siedlce Club w drugi weekend kwietnia uczestniczyli w zawodach duathlonowych w Nowych Iganiach i triathlonowych w Mińsku Mazowieckim.

Sobota, 7 kwietnia to zawody duathlonowe ScIganie, które zostały przeprowadzone na trzech dystansach.
Dla dzieci do lat 12: 600 m biegu, 4 km etap kolarski i na koniec ponownie 600 m biegu.
Kategorie: młodzik, junior młodszy i junior – dystans: 1,2 km bieg, 8 km etap kolarski, 600 m bieg.
W wyścigu głównym do pokonania było 3 km biegu, 16 km trasy kolarskiej i ponownie 3 km biegu.

Duathlon ScIganie:

Kategoria dzieci(dziewczynki):
1. Blanka Janiak

Kategoria dzieci (chłopcy):
2. Marek Janiak
4. Igor Kiełczykowski
5. Maciej Kiełczykowski

Kategoria młodzik(K):
1. Łucja Wierzbicka

Kategoria junior młodszy(K):
1. Róża Piotrowska

Kategoria junior młodszy(M):
2. Bartek Rękawek
4. Kuba Kiełczykowski
5. miejsce Mateusz Powałka
6. Tomasz Buczek

Kategoria junior (K):
1. Natalia Buczek
2. Julia Nowosad

DYSTANS GŁÓWNY:
2. Anna Świtalska

K(40)
1. Iwona Wierzbicka
2. Katarzyna Kopańska

MĘŻCZYŹNI
1. Paweł Janiak
4. Radek Popławski
9. Arek Nowakowski

M(40)
1. Marek Wakuła
5. Artur Piotrowski
6. Paweł Wierzbicki


Niedziela, 8 kwietnia to cross triathlon w Mińsku Mazowieckim. Etap pływacki został rozegrany na basenie miejskim, natomiast start do etapu kolarskiego i biegowego odbył się w okolicach stadionu MOSiR.

Dystanse:
kategoria młodzik 200m pływanie, 4,5 km rower i 1,5 km bieg;
kategoria junior: 300 pływanie, 9 km rower i 3 km bieg;
dystans główny: 500 pływanie, 12 km rower i 4 km bieg.

Na uwagę zasługuje fakt, że część zawodników startujących w zawodach sobotnich, postanowiła sprawdzić się również w niedziele. I to z powodzeniem.

WYNIKI CROSS TRIATHLON MIŃSK MAZOWIECKI

Kategoria młodzik
2. Łucja Wierzbicka

Kategoria junior M
1. Bartek Rękawek

Kategoria junior K
1. Natalia Buczek
2. Julia Nowosad

WYŚCIG GŁÓWNY

Kategoria senior M
1. Paweł Janiak

Kategoria senior K
1. Katarzyna Kopańska
4. Anna Świtalska

 

źródło: Triathlon Siedlce Club (FB); foto: Maciej Sztajnert



Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz


Co? Gdzie? Kiedy?

  • środa, 25 Kwi 16:30
    PP MZPN: Pogoń II Siedlce – Legia II Warszawa
  • sobota, 28 Kwi 11:00
    IV liga: Huragan Wołomin – Pogoń II Siedlce
  • sobota, 28 Kwi 15:00
    Ekstraliga: Juvenia Kraków – Awenta MKS Pogoń Siedlce
  • sobota, 28 Kwi 17:00
    Nice 1 Liga: Pogoń Siedlce – GKS Tychy
  • niedziela, 29 Kwi 11:15
    Mistrzostwa Województwa Juniorek i Juniorów do lat 17
  • niedziela, 29 Kwi 16:00
    III liga: Pogoń Siedlce – Orlęta Baboszewo
  • czwartek, 3 Maj 13:00
    Biegi uliczne z okazji Święta Konstytucji 3 Maja
  • sobota, 5 Maj 00:00
    Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny młodziczek i młodzików w stylu wolnym
  • sobota, 5 Maj 10:00
    XXX Turniej z okazji Święta Konstytucji 3 Maja – Grand Prix Siedlec 2018
  • sobota, 5 Maj 11:00
    III liga: Zamłynie Radom – Pogoń Siedlce


Sponsorzy

Partnerzy

Patronat medialny