Dolcan ponownie lepszy. Passa bez wygranej trwa (fotogaleria)

Dolcan ponownie lepszy. Passa bez wygranej trwa

Rezerwy Pogoni przegrały na własnym boisku z Dolcanem Ząbki 0:2. To szósty ligowy mecz z rzędu siedlczan bez wygranej.

W meczu z Dolcanem trener Marcin Tomaszewski miał do dyspozycji m.in. Dawida Gargasza i Dominika Barciaka, którzy nie pojechali z jedynką do Częstochowy.

Grający młodym składem Pogoniści sporadycznie zagrażali bramce doświadczonego zespołu z Ząbek. Nie pomogła również pogoda podczas pierwszej połowy. Boisko było mokre, a z nieba lał deszcz. W 18 minucie po dośrodkowaniu z lewej strony niefortunną interwencję zaliczył Michał Markiewicz, który próbując wybić piłkę głową zaskoczył Dawida Gargasza i dał prowadzenie przeciwnikom. Przed przerwą goście mogli co najmniej dwa razy podwyższyć po strzałach Konrada Cichowskiego. Gole jednak nie padły.

Po zmianie stron to również Dolcan miał więcej z gry, lecz i Pogoń mogła zdobyć gola. Szansę na to mieli Markiewicz, Maciej Litwiński i Paweł Marchel. Zabrakło szczęścia. W 70 minucie gola ustalającego wynik spotkania zdobył Bartłomiej Balcer pokonując Gargasza w sytuacji sam na sam.

W zespole Dolcanu zagrał były Pogonista – Dariusz Dadacz.

PLANY POGONI II

Kolejne spotkanie Pogoń II rozegra w sobotę 9 czerwca o 17:00 w Ciechanowie z MKS.

03.06.18, 17:10 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

IV liga: Pogoń II Siedlce – Dolcan Ząbki 0:2 (0:1)

Bramki: Michał Markiewicz 18 (s), Bartłomiej Balcer 70

Pogoń II: 77. Dawid Gargasz – 8. Sebastian Szcześniak, 16. Sebastian Krawczyk, 2. Piotr Ceranka, 25. Michał Markiewicz – 24. Kuba Jóźwiak (66, 11. Maciej Litwiński), 99. Dominik Barciak, 15. Bartosz Karczmarek, 20. Paweł Marchel, 14. Krystian Zbieć (72, 22. Mateusz Wassilow) – 5. Patryk Skrzypek (77, 27. Jan Mruz)

Dolcan: 1. Mateusz Matracki – 4. Przemysław Szulakowski, 18. Dariusz Dadacz, 21. Piotr Augustyniak, 17. Bartosz Wybraniec – 9. Konrad Cichowski (72, 2. Przemysław Więczek), 14. Krystian Lewandowski, 23. Przemysław Bella (77, 19. Paweł Barzyc), 11. Daniel Nawrocki (84, 5. Andrij Rohozin), 8. Bartłomiej Balcer – 7. Daniel Kozik (57, 20. Jakub Stepnowski)

Żółte kartki: Paweł Marchel 37 – Przemysław Szulakowski 42

Sędzia: Maciej Posuniak (Radom)