Mistrzostwa Polski w Zalesiu: Byszewski z brązem

Drugiego dnia Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Trójboju Siłowym w Zalesiu, medal zdobył jeden z reprezentantów Siedlec – Kamil Byszewski.

W trakcie dwudniowych Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Trójboju Siłowym w Zalesiu (powiat bialski), o medale walczyli między innymi reprezentanci naszego miasta. Zawodnicy rywalizowali w wyciskaniu leżąc (RAW i EQ), martwym ciągu oraz przysiadzie. Tegoroczną nowością była możliwość startu w wyciskaniu w monsterze. W każdej z konkurencji przewidziano komplet medali w poszczególnych kategoriach wagowych.

Drugiego dnia zawodów medal dla Siedlec zdobył Kamil Byszewski, który w konkurencji Bench Press RAW, dzięki wynikowi 192,5 kg zdobył brązowy medal kategorii Open – 100 kg. Zawodnik trenuje pod okiem Artura Kozłowskiego w klubie Kuźnia Formy Siedlce.

Pierwszego dnia MP w Zalesiu na podium stawali inni reprezentanci Kuźni Formy: Carmena Luty, Patryk Strzałek, oraz Artur Kozłowski, którzy rywalizowali w kategoriach juniorskich.