Walka na strzelnicy o Puchar Prezydenta Miasta Siedlce

   
Autor:
Dodano: 2019/10/24 22:12    views 516

18 października na siedleckiej strzelnicy rywalizowano o Puchar Prezydenta Miasta Siedlce w strzelaniach kulowych.

Kilkudziesięciu uczestników przystąpiło do rywalizacji o Puchar Prezydenta Miasta Siedlce w strzelaniach kulowych. 18 października na strzelnicy SKSS Dragon przy ul. Sokołowskiej pojawiły się osoby, które nie miały wcześniej styczności z bronią, ale były również tacy, którzy z bronią mają na co dzień do czynienia. Swoje umiejętności sprawdzili m.in. funkcjonariusze Policji, Straży Miejskiej, Straży Pożarnej, Służby Więziennej, żołnierze z 18 Dywizji Zmechanizowanej i 53 batalionu lekkiej piechoty oraz pracownicy Urzędu Miasta Siedlce.

Rywalizowano w trzech konkurencjach: strzelanie z pistoletu centralnego zapłonu (13 strzałów – 10 najlepszych zaliczanych do punktacji), z karabinka sportowego (również 13 strzałów – 10 najlepszych liczonych) oraz drużynowej w strzelaniu z karabinka sportowego do kółek biathlonowych.

Najlepszą zawodniczką zawodów została Malwina Pietruczuk-Rauba z Urzędu Miasta, która wygrała konkurencje strzelania z pistoletu centralnego zapłonu, karabinu dowolnego oraz klasyfikację łączoną z obu tych strzelań.

Drugie miejsce w konkurencji strzelania z pistoletu centralnego zapłonu zajął Rafał Rogala (53 batalion lekkiej piechoty), a trzeci był Konrad Urbański (18 Dywizja Zmechanizowana).

Jeśli chodzi o klasyfikację w konkurencji karabinu dowolnego, to na drugiej pozycji uplasował się Marcin Grzyb (Komenda Miejska Policji), a na trzeciej Grzegorz Demianiuk (Zakład Karny).

W klasyfikacji łączonej tuż za Malwiną Pietruczuk-Raubą znaleźli się wymienieni wyżej: Grzyb i Demianiuk.

Rywalizację drużynową w strzelaniu z karabinka sportowego do kółek biathlonowych wygrał 53 batalion lekkiej piechoty (Krzysztof Szczęsnowicz, Rafał Rogala, Piotr Mścichowski) przed Zakładem Karnym (Marek Chryć, Grzegorz Demianiuk, Ireneusz Stefaniuk) i Komendą Miejską Policji (Krzysztof Kozieracki, Mariusz Misiak, Marcin Grzyb).

WYNIKI

 

źródło: własne / siedlce.pl; foto: siedlce.pl
Sponsorzy

Patronat medialny