Karty zostały odkryte: Rymarzak vs Bekus na gali TFL 19

   
Autor:
Dodano: 2019/12/01 6:59    views 634

Judyta Rymarzak (Gladiator Siedlce) w walce o pierwszy w historii pas mistrzowski organizacji TFL – Thunderstrike Fight League, zmierzy się z Anitą Bekus (Shark Top Team Łódź).


Po dziewiętnastu edycjach TFL – Thunderstrike Fight League nadszedł historyczny moment dla lubelskiej organizacji. Niepokonana pod banderą TFL Judyta “Judi” Rymarzak z Gladiatora Siedlce w historycznym pojedynku o międzynarodowy pas mistrzowski TFL, zmierzy się z nieprzewidywalną Anitą Bekus.

Promotor JS Promotion szef TFL, Jacek Sarna docenił dokonania siedlczanki. – Judyta zasłużyła na walkę o pas TFL. Ma wygrane trzy pojedynki z rzędu, utożsamia się z naszą organizacją i daje zacięte walki. Pokonała Izabelę Badurek i szturmem otworzyła drzwi do klatki TFL. Anita trenuje w świetnym klubie jest charyzmatyczna, nieprzewidywalna i z uporem maniaka dąży do odniesienia sukcesu w MMA – komentuje promotor JS Promotion.

Reprezentantka Shark Top Team Łódź zadebiutuje pod szyldem TFL i od razu dostaje szansę do zdobycia najwyższego lauru. – TFL jest trampoliną do największych światowych organizacji tak więc srebrna tarcza TFL będzie wartościowym łupem dla obydwu zawodniczek. Znam oba teamy od wielu lat, trenerów, zawodników obydwu klubów. Niech wygra lepsza, silniejsza, mądrzejsza i sprytniejsza – dodaje Sarna.

Walka 19 Gali TFL odbędzie się 21 grudnia w hali Globus w Lublinie.

Chętni wspierać siedlczankę na żywo mogą zakupić bilety na ekobilet.pl lub w klubie Gladiator Siedlce.

 

źródło: własne / TFL; foto: TFL
Sponsorzy

Patronat medialny