Niezłe noty w Pucharze Grupy Azoty

   
Autor:
Dodano: 2020/01/16 23:32    views 431

W dniach 14-15 stycznia w Ptaszkowej odbyły się zawody Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich – Pucharu Grupy Azoty, w których z powodzeniem startowali narciarze Rawy Siedlce.

Przez dwa dni (14-15 stycznia) na trasach Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej przeprowadzono zawody nr 3 i nr 4 tegorocznej edycji Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich – Pucharu Grupy Azoty. Pierwszego dnia odbyły się sprinty, zaś drugiego dnia – biegi stylem dowolnym. W zawodach wzięła udział liczna grupa narciarzy Rawy Siedlce.

Siedlczanie zdecydowanie lepiej zaprezentowali się w sprintach, w których aż sześciokrotnie stawali na podium. Najbliżsi zwycięstw byli: Maciej Sobiczewski (chłopcy) i Arkadiusz Posiadała (seniorzy), którzy docierali do mety na drugich pozycjach. Na najniższym stopniu podium stawali za to: Dominika Krajcer (dziewczęta), Rozalia Prokurat i Maciej Krajcer (juniorzy młodsi) oraz Mateusz Piwko (junior).

WYNIKI – sprint

W biegu dystansowym stylem dowolnym znakomicie spisał się Maciej Krajcer, wygrywając w kat. juniora młodszego. Drugi raz na podium w rywalizacji seniorów – tym razem na trzecim miejscu – stanął  Arkadiusz Posiadała.

WYNIKI – biegi dystansowe

 

źródło: własne / PZN; foto: UKS Rawa Siedlce
Sponsorzy

Patronat medialny