Jak wygląda plan powrotu na drugoligowe boiska?

   
Autor:
Dodano: 2020/04/22 18:42    views 1288

Ligi centralne w Polsce pracują nad planem powrotu do sportowej rywalizacji. Jest duża szansa, że w terminie między 30 maja, a 6 czerwca drugoligowcy wrócą na murawy.

Na razie więcej informacji znanych jest odnośnie powrotu rozgrywek Ekstraklasy. W I i II ligi jednak również opracowywane są strategie dokończenia sezonu. Wczoraj na naszym portalu informowaliśmy o planie powrotu i komunikacie PZPN w niniejszej sprawie.

Jak miałby wyglądać jednak ewentualny plan powrotu piłkarzy do treningów i następnie do gry? Wydaje się, że mniej więcej realizowany on będzie w następujący sposób:

Oczywiście w przedstawionym planie istnieje dużo zmiennych i niewiadomych. W teorii prezentuje się on całkiem realnie, ale pozostaje jednak wiele pytań, jak to związane z ewentualnym sfinansowaniem testów, gdyż dwukrotne badania będą wymagać ich znacznej liczby. Na razie jednak kluby powinny powoli wcielać kolejne punkty w życie i istnieje duża szansa, że w końcówce maja albo wraz z początkiem czerwca I oraz II liga wznowią rozgrywki.

 

źródło: własne; foto: Karolina Sulej

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
gość
Gość
gość
3 miesięcy 23 dni temu

Dla służby zdrowia nie ma testów, dla zwykłych obywateli też nie ma, a dla tylu zawodników i pozostałych powiązanych z rozgrywkami będą. Ile w związku z tym potrzeba testów ???? Rozgrywki widocznie są najważniejsze.

wpDiscuz
Sponsorzy

Patronat medialny