Grała siedlecka młodzież #17 (fotogaleria)

   
Autor:
Dodano: 2020/09/24 0:37    views 630
grala-siedlecka-mlodziez

W miniony weekend nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.

I liga wojewódzka U-18 (trener Paweł Trojecki)


Pogoń Siedlce – MKS Polonia Warszawa 2:4 (1:2)

Bramki: Aleksander Waśko 35, Marcin Kuć 49 – Wojciech Kukliński 26, Grzegorz Dukowicz 30, Łukasz Florczuk 75, Błażej Ląd 90+1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-16 (trener Dariusz Blacha)

Varsovia Warszawa – Pogoń Siedlce 0:1 (0:0)

Bramka: Tomasz Wiewiórka 62

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-15 (trener Jan Półtorak)

Pogoń Siedlce – Wisła Płock 3:0 (0:0)

Bramki: Konrad Bednarczyk 60, Mateusz Pszczel 67, Alan Rybak 75

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-15 (trener Piotr Kaliszuk)

SEMP Pogoń Siedlce – Czarni Węgrów 8:0 (2:0)

Bramki: Maciej Wróbel 8, 56, 66, Krystian Żabczyński 27, Filip Cabaj 47, Jakub Bondarczuk 50, 60, Mikołaj Pluchrat 78

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-15 (trener Krzysztof Cabaj)

Dziewiątka Siedlce – Wektra Zbuczyn 1:4 (1:1)

Bramki: Hubert Dziewulski 26 – Krystian Czerniawski 1, 64, Michał Bobryk 46, Przemysław Jasiński 56

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-14 (trener Jan Półtorak)

Pogoń Siedlce – STF Champion 1:3 (1:3)

Bramki: Konrad Bednarczyk 34 – Mateusz Lipka 12, Jakub Janiszewski 27, Antoni Kossak 22

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-14 (trener Radosław Liczewski)

SEMP Pogoń Siedlce – Wilga Miastków Kościelny 2:1 (0:1)

Bramki: Filip Okniński 51, Szymon Błaszczyk 79 – Paweł Zając 8

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trenerzy Tomasz Zieliński (Pogoń), Przemysław Anusiewicz (SEMP Pogoń))

Czarni Węgrów – Pogoń Siedlce 0:7 (0:1)

Bramki: Józef Jastrzębski 18, 53, Jakub Czarnocki 44, Kacper Kalaciński 48, Michał Zbrzeźniak 55, Krystian Wojtczuk 57, Tomasz Lemka 59

SEMP Pogoń Siedlce – Podlasie Sokołów Podlaski 21:0 (13:0)

Bramki: Mateusz Jurzyk 1, 31, 34, 36, Bartosz Solarczyk 3, 18, Gabriel Kasprowicz 5, 9, 16, 22, 54, Wiktor Dabiński 7 (s), Krystian Troć 11, 12, 13, 42, 57, Jakub Kowalik 15 (s), Karol Jarosz 25, Sebastian Kapitan 32, Maciej Solarczyk 44

AP Sokołów Podlaski – SEMP Pogoń Siedlce 3:4 (3:1)

Bramki: Jakub Chmiel 10, Mikołaj Izdebski 16, Bartosz Nowak 26 – Gabriel Kasprowicz 15, 40, Mateusz Jurzyk 33 (k), Maciej Stefaniuk 57

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-13 (trener Tomasz Zieliński)

Naprzód Skórzec – Pogoń II Siedlce 2:2 (1:1)

Bramki: Kacper Czarnigowski 7, Mateusz Chmielewski 33 – Zuzanna Michalska 16, Arkadiusz Gałecki 37

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Piotr Grzebieliszewski (Pogoń), Radosław Liczewski (SEMP Pogoń II))

MKS Małkinia – Pogoń Siedlce 7:6 (2:3)

Bramki: Antoni Mastej 20, 32, 46, Gabriel Adamski 29, Jakub Cackowski 39, Karolina Zakrzewska 48, 50 – Kacper Giernicki 5, 43, Kamil Pałka 26, 30, Oliwier Madej 57, Filip Bartoszuk 58

AP Sokołów Podlaski – SEMP Pogoń II Siedlce 0:5 (0:3)

Bramki: Adam Klementowicz 3, 20, Szymon Dołęga 13, Kornel Olszewski 23, Sebastian Soszyński 32

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trenerzy Damian Guzek (SEMP Pogoń), Dariusz Enihowt (Masovia))

SEMP Pogoń Siedlce – Wilga Miastków Kościelny 10:0 (6:0)

Bramki: Kacper Prokopiak 4, 23, 51 (k), Dominik Dąbrowski 9, 19, 58, Alan Pikulski 15, Mikołaj Pradiuch 29, Kacper Dziewulski 33, 38

Masovia Siedlce – Dwie Jedynki Mińsk Mazowiecki 3:7 (2:5)

Bramki: Julian Banasiuk 13, Adam Chaciak 14, Maksymilian Wyrzykowski 36 – Rafał Wilczek 3, Jakub Nowak 19, 22, Łukasz Szczęsny 26, Piotr Śliwa 28, 34, Tomasz Wójcik 59

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-11 (trenerzy Maciej Tomaszewski (SEMP Pogoń), Daniel Miler (Masovia))

SEMP Pogoń Siedlce – Kosovia Kosów Lacki 10:3 (3:2)

Bramki: Maksymilian Oryl 5, 36, Michał Klementowicz 17, 48, Bartosz Marciniak 20, 31, Nataniel Sosnowski 41, 44, Brajan Zdunek 51, Wiktor Zdun 58 (k) – Bartłomiej Bielarski 10, 55, Miłosz Kurowicki 28

Masovia Siedlce – AP Sokołów Podlaski 2:20 (0:7)

Bramki: Dawid Bąk 35, 59 – Aleksander Woroch 10, 11, 43, 44, 53, Artur Bierdziński 13, Jakub Ignaciuk 14, 26, Franciszek Seroczyński 18, 32, Marcin Leśko 28, 31, Julian Bielarski 33, 46, 48, 56, Igor Wojewódzki 39, Aleksander Filipek 42, 44, Piotr Batorski 52 (s)

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-11 (trener Maciej Tomaszewski)

Podlasie Sokołów Podlaski – SEMP Pogoń III Siedlce 8:4 (4:0)

Bramki: Bartosz Ruciński 1, 32, Karol Krejckant 14, 36, Dawid Jaszczuk 17, Adrian Mikołajczuk 18, 44, Jakub Chmielak 49 – Jakub Piekarski 40, 57, 58, Marcel Kiepuszewski 41

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-11 (trenerzy Kamil Wolski (Pogoń), Maciej Anusiewicz (SEMP Pogoń II))

Pogoń Siedlce – Wektra Zbuczyn 11:0 (2:0)

Bramki: Filip Strzyżewski 7, 31, 38, 51, Piotr Sajewicz 22, Kamil Karpowicz 35, Ignacy Terlikowski 40, Jakub Radziwonka 45, 60, Michał Karwowski 46, Jakub Krasuski 57

Olimp Stok Lacki – SEMP Pogoń II Siedlce 4:11

Bramki dla SEMP Pogoń II: Wojciech Zelent x4, Filip Kowalik x2, Wiktor Wyszomierski x2, Aleks Jóźwiak, Kacper Lech, Aleksander Iliński

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-10 (trenerzy Kamil Wolski (Pogoń), Artur Chajewski (Masovia))

Czarni Węgrów – Pogoń Siedlce 4:12

Masovia Siedlce – Szóstka II Mińsk Mazowiecki 6:9

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-9

SEMP Pogoń III Siedlce – Podlasie Sokołów Podlaski

Kosovia Kosów Lacki – SEMP Pogoń III Siedlce

SEMP Pogoń III Siedlce – Czarni Węgrów

AP Sokołów Podlaski – SEMP Pogoń III Siedlce

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-9 (trener Dariusz Blacha (Pogoń))

Masovia Siedlce – Pogoń II Siedlce

Pogoń Siedlce – Masovia Siedlce

Pogoń Siedlce – Olimp Stok Lacki

Pogoń II Siedlce – Pogoń Siedlce

Pogoń II Siedlce – Wektra Zbuczyn

Olimp Stok Lacki – Pogoń II Siedlce

Wektra Zbuczyn – Pogoń Siedlce

Olimp Stok lacki – Masovia Siedlce

Masovia Siedlce – Wektra Zbuczyn

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-8 (trener Damian Soszyński (Pogoń))

Masovia Siedlce – Pogoń Siedlce 3:1

Pogoń Siedlce – Naprzód Skórzec 0:3

Pogoń II Siedlce – Masovia Siedlce 1:2

Pogoń II Siedlce – Pogoń Siedlce 2:6

Naprzód Skórzec – Pogoń II Siedlce 0:2

Naprzód Skórzec – Masovia Siedlce 0:2

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert









Sponsorzy

Patronat medialny