wtorek, 29 listopada 2022

Mazowsze gra [17-18 września]

Przed nami kolejny weekend wypełniony piłkarskimi emocjami. Co czeka kibiców mazowieckiego futbolu?


17 września

Hutnik Warszawa – KS Raszyn 6:0 (2:0)
Bramki: Sebastian Duczek 11, 65, Teo Kurtaran 39 (k), Jakub Górski 54, Paweł Giel 78, Patryk Piasecki 82

Marcovia Marki – Victoria Sulejówek 2:2 (0:1)
Bramki: Sebastian Szerszeń 59, Jan Szulkowski 83 – Stanisław Ławcewicz-Musialik 43, Konrad Śliwka 50

Mazovia Mińsk Mazowiecki – Ząbkovia Ząbki 2:1 (0:1)
Bramki: Eryk Więdłocha 54, Wojciech Wocial 90+6 – Patryk Zych 7

Mazur Karczew – MKS Przasnysz 5:0 (2:0)
Bramki: Mcoseli Mamfenavumile 28, Piotr Celiński 31, 72, Mateusz Kociszewski 60, Joachim Majchrzak 88

Narew Ostrołęka – MKS Piaseczno 2:0 (2:0)
Bramki: Iwan Budniak 15, Bartłomiej Ziemak 39

Orzeł Baniocha – Świt Staroźreby 3:0 (1:0)
Bramki: Krzysztof Możdżonek 25, Mychajło Koriażnow 77, Dominik Bartnik 88

Wilga Garwolin – KS CK Troszyn 1:2 (0:1)
Bramki: Grzegorz Piesio 70 (k) – Mariusz Wierzbowski 10, Kamil Majkowski 49

18 września

Escola Varsovia – Oskar Przysucha 1:1 (1:1)
Bramki:
Gracjan Grot 13 (k) – Tomasz Bogołębski 32

Wisła II Płock – Mszczonowianka Mszczonów 2:3 (1:1)
Bramki:
Adrian Szczutowski 9, Kacper Wiśniewski 57 – Patryk Kubicki 35, Patryk Obiała 51, Konrad Szkopiński 75


17 września

Jabłonianka Jabłonna Lacka – Józefovia Józefów 1:4 (0:3)
Bramki: Paweł Piotrowski 88 – Jakub Malinowski 26, Daniel Trzepałka 38, Julian Jaquet 40, Tobiasz Filochowski 53

LKS Chlebnia – Płomień Dębe Wielkie 5:1 (1:0)
Bramki: Łukasz Gwardiak 22 (k), Jakub Łabęda 54, 59, Stanisław Kania 80, Hubert Kozłowski 90+ – Karol Jaszczołt 75

LKS Promna – GKS Jedlińsk 0:0

Podlasie Sokołów Podlaski – Tygrys Huta Mińska 0:3 (0:1)
Bramki:
Serhij Woronin, Daniel Żurawski, Daniel Kuć

Żyrardowianka Żyrardów – Energia Kozienice 0:1 (0:0)
Bramka: Michał Kucharczyk 66

18 września

Mazovia II Mińsk Mazowiecki – Milan Milanówek 0:0

Naprzód Skórzec – KS Teresin 1:4 (1:1)
Bramki:
Damian Chłopek 11 – Michał Nowakowski 33, 56, Cezary Czarnecki 71, Mateusz Mikulski 88

Pauza: Pogoń II Siedlce


17 września

ŁDK Łosice – Hutnik Huta Czechy 2:0 (2:0)
Bramki: Cezary Chraszcz 9, Maciej Szpura 15

18 września

Czarni Węgrów – ULKS Gołąbek 0:4 (0:2)
Bramki:
Michał Kruszewski 19, Roman Bilinśkyj 45, Patryk Skrzypek 63, Albert Ziółkowski 67

Fenix Siennica – Jastrząb Żeliszew 2:1 (1:1)
Bramki:
Michał Jaworski 45+1, Daniel Świerżewski 70 – Piotr Czyżyk 30

MKS Małkinia – Zryw Sobolew 2:1 (0:0)
Bramki:
Piotr Chlubicki 56, Michał Zawistowski 61 – Przemysław Komar 67

Orzeł Unin – Kosovia Kosów Lacki 6:1 (2:0)
Bramki:
Piotr Poszytek 25, Krystian Parzyszek 34, 88, Jakub Kowalski 51, Mariusz Dróżdż 84, Cezary Jakubaszek 90+2 – Adam Domański 66

Watra Mrozy – Kolektyw Oleśnica 1:1 (0:0)
Bramki:
Filip Kąca 75 – Kamil Stanisławowski 51

Wektra Zbuczyn – Wilga Miastków Kościelny 4:1 (1:0)
Bramki:
Jakub Bobryk 8, Miłosz Lubelski 66, Dominik Piekutowski 70 (k), Damian Prokurat 86 – Jakub Górski 69 (k)

Pauza: Sęp Żelechów


18 września

Grodzisk Krzymosze – Miedzanka Miedzna 2:1 (0:0)
Bramki:
Hubert Wysokiński 69, Robert Parzonka 87 (s) – Krzysztof Giziński 56

LKS Ostrówek – Jutrzenka Cegłów 6:1 (2:0)
Bramki:
Sebastian Polewski 7, 76, Mariusz Kopacz 28, 56, 85, Paweł Oniśk 67 – Piotr Sikorski 72

Płomień II Dębe Wielkie – Tęcza Stanisławów 0:0

Podlasie II Sokołów Podlaski – Wicher Sadowne 2:2 (2:0)
Bramki:
Aleksander Jezierski 8, Jakub Mikołajczuk 22 – Dawid Bełczyński 54 (k), Wojciech Piotrowski 66

Promnik Gończyce – Victoria Kałuszyn 3:2 (3:2)
Bramki:
Krystian Sekuła 10, Dominik Kiliszek 24, Piotr Owczarczyk 27 – Paweł Walkowski 17, 26

Tajfun Jartypory – Rywal Ruchna 2:1 (1:0)
Bramki:
Dominik Wronka 33, 90+ (k) – Maciej Mieszało 48

Pauza: GKS Dobre


18 września

Amazonka Wiśniew – LUKS Rzakta 3:0 (wo)
goście nie dojechali

Armia Żelków – Błękitni Stoczek 3:1 (0:1)
Bramki:
Patryk Ślusarz 53 (s), Krystian Pietrak 59, Piotr Niegowski 77 – Sławomir Oniśk 28

Niwa Tęczki – Wicher II Sadowne 4:3 (2:1)
Bramki:
Maciej Lejnert 21, 31, 62, Łukasz Jasiński 82 – Maksymilian Ardziński 6, Jakub Kowalczyk 56, Bartłomiej Cyran 81

Olimpia Latowicz – ŁDK II Łosice 2:0 (1:0)
Bramki:
Wiktor Sabak 43, Przemysław Matysiak 79

Santoryn Nowinki – Pogoń III Siedlce 1:3 (0:1)
Bramki:
Sebastian Dąbkowski 70 – Adrian Wrzosek 39, Tomasz Borkowski 68, Krystian Gryglak 76

Pauza: Zorza Sterdyń

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

f