W trakcie weekendu zaczynającego majówkę wolne mają tylko piłkarze grający w klasie B.
29 kwietnia
KS CK Troszyn – Wilga Garwolin 2:0 (1:0)
Bramki: Junior Moreno 50, 80
KS Raszyn – Hutnik Warszawa 2:0 (1:0)
Bramka: Kamil Szabłowski 21, Marcin Bykowski 90+
MKS Piaseczno – Narew Ostrołęka 3:0 (3:0)
Bramki: Łukasz Krupnik 19 (k), Maciej Nalej 31, 43
MKS Przasnysz – Mazur Karczew 1:1 (0:1)
Bramka: Jacek Kopciński 90+4 – Mateusz Kociszewski 44 (k)
Mszczonowianka Mszczonów – Wisła II Płock 4:0 (2:0)
Bramki: Patryk Kubicki 16, 31, Piotr Wójcik 82, Jakub Grzeszak 90
Victoria Sulejówek – Marcovia Marki 1:2 (0:1)
Bramki: Jan Dźwigała 65 – Hubert Władyka 27, Artur Rawa 55
Ząbkovia Ząbki – Mazovia Mińsk Mazowiecki 0:1 (0:0)
Bramka: Wojciech Trochim 67
30 kwietnia
Oskar Przysucha – Escola Varsovia 2:1 (0:0)
Bramki: Patryk Czarnota 47, Kacper Pankowski 85 – Szymon Żabiuk 49
Pauza: Świt Staroźreby
29 kwietnia
LKS Chlebnia – Tygrys Huta Mińska 2:0 (1:0)
Bramka: Jakub Łabęda 30, Juliusz Olech 74
LKS Promna – Płomień Dębe Wielkie 3:0 (0:0)
Bramki: Przemysław Ostrowski 73, 76, Tomasz Żebrowski 84
Naprzód Skórzec – Milan Milanówek 3:1 (1:1)
Bramki: Damian Chłopek 3, Patryk Szachnowski 64, Michał Mruz 88 – Adam Banaszczyk 6
Podlasie Sokołów Podlaski – Pogoń II Siedlce 3:0 (2:0)
Bramki: Dominik Krupa 8, Ołeksij Zinkewycz 25, 52
Żyrardowianka Żyrardów – GKS Jedlińsk 0:2 (0:1)
Bramki: Patryk Szubiński 26, 53
30 kwietnia
Jabłonianka Jabłonna Lacka – Energia Kozienice 2:4 (1:2)
Bramki: Daniel Toczyski 12, Łukasz Buczyński 50 – Michał Kucharczyk 20 (k), Piotr Czerwiński 28, 90+, Matheus Goiano 47
Mazovia II Mińsk Mazowiecki – Józefovia Józefów 0:1 (0:0)
Bramka: Jan Wojtasik 53
Pauza: KS Teresin
28 kwietnia
Watra Mrozy – Kosovia Kosów Lacki 1:1 (0:0)
Bramki: Piotr Kowalczyk 68 – Tobiasz Mróz 86
29 kwietnia
Czarni Węgrów – Kolektyw Oleśnica 0:1 (0:0)
Bramka: Karol Komar 90+3
Fenix Siennica – Wilga Miastków Kościelny 3:0 (1:0)
Bramki: Rafał Słowik 42 (k), Karol Szczęsny 65, Tomasz Witowski 79
MKS Małkinia – Hutnik Huta Czechy 2:0 (1:0)
Bramki: Michał Zawistowski 2, 60
Orzeł Unin – Sęp Żelechów 4:1 (0:1)
Bramki: Piotr Poszytek 48, 60, 83, Rafał Wielgosz 73 – Jakub Gałkowski 17 (k)
Wektra Zbuczyn – Zryw Sobolew 5:0 (3:0)
Bramki: Jakub Bobryk 2, Michał Kazimierak 6 (s), Emil Michalak 12, 62, Kamil Bobryk 80
30 kwietnia
ŁDK Łosice – ULKS Gołąbek 2:3 (2:2)
Bramki: Kacper Wyrzykowski 19, Łukasz Naumiuk 28 – Maciej Chmielewski 32 (k), Roman Bilinśkyj 35, Karol Kruszewski 74
Pauza: Jastrząb Żeliszew
29 kwietnia
Promnik Gończyce – GKS Dobre 2:2 (0:1)
Bramki: Kamil Kosmala 55, Bartosz Zackiewicz 90 – Łukasz Gałązka 37, Mikołaj Kępka 50
Rywal Ruchna – Miedzanka Miedzna 3:0 (0:0)
Bramki: Maciej Mieszało 54, 80, Rafał Długołęcki 70
30 kwietnia
LKS Ostrówek – Victoria Kałuszyn 6:0 (2:0)
Bramki: Hubert Zach 15, Mariusz Kopacz 35 (k), Sebastian Polewski 51, Wiktor Januszewski 75, 80, Sebastian Sternicki 85
Podlasie II Sokołów Podlaski – Grodzisk Krzymosze 2:0 (1:0)
Bramki: Aleksander Kowalski 32, Aleksander Jezierski 88
Tęcza Stanisławów – Jutrzenka Cegłów 2:0 (1:0)
Bramki: Marcin Szczepaniuk 8, Jakub Gańko 63
10 maja
Tajfun Jartypory – Płomień II Dębe Wielkie 2:1 (1:1)
Bramki: Jarosław Pełka 41, 50 – Josiah Chukwudi 4
Pauza: Wicher Sadowne
źródło i foto: własne
2 odpowiedzi
Ciekawe jak zagra Pogoń Siedlce zpodlasiem sokołów podlaski?
jak zawsze. bez pomysłu , bez szału.