piątek, 24 maja 2024r.

Mazowsze gra [28-30 kwietnia]

W trakcie weekendu zaczynającego majówkę wolne mają tylko piłkarze grający w klasie B.


29 kwietnia

KS CK Troszyn – Wilga Garwolin 2:0 (1:0)
Bramki: Junior Moreno 50, 80

KS Raszyn – Hutnik Warszawa 2:0 (1:0)
Bramka: Kamil Szabłowski 21, Marcin Bykowski 90+

MKS Piaseczno – Narew Ostrołęka 3:0 (3:0)
Bramki: Łukasz Krupnik 19 (k), Maciej Nalej 31, 43

MKS Przasnysz – Mazur Karczew 1:1 (0:1)
Bramka: Jacek Kopciński 90+4 – Mateusz Kociszewski 44 (k)

Mszczonowianka Mszczonów – Wisła II Płock 4:0 (2:0)
Bramki: Patryk Kubicki 16, 31, Piotr Wójcik 82, Jakub Grzeszak 90

Victoria Sulejówek – Marcovia Marki 1:2 (0:1)
Bramki: Jan Dźwigała 65 – Hubert Władyka 27, Artur Rawa 55

Ząbkovia Ząbki – Mazovia Mińsk Mazowiecki 0:1 (0:0)
Bramka: Wojciech Trochim 67

30 kwietnia

Oskar Przysucha – Escola Varsovia 2:1 (0:0)
Bramki: Patryk Czarnota 47, Kacper Pankowski 85 – Szymon Żabiuk 49

Pauza: Świt Staroźreby


29 kwietnia

LKS Chlebnia – Tygrys Huta Mińska 2:0 (1:0)
Bramka: Jakub Łabęda 30, Juliusz Olech 74

LKS Promna – Płomień Dębe Wielkie 3:0 (0:0)
Bramki:
Przemysław Ostrowski 73, 76, Tomasz Żebrowski 84

Naprzód Skórzec – Milan Milanówek 3:1 (1:1)
Bramki: Damian Chłopek 3, Patryk Szachnowski 64, Michał Mruz 88 – Adam Banaszczyk 6

Podlasie Sokołów Podlaski – Pogoń II Siedlce 3:0 (2:0)
Bramki: Dominik Krupa 8, Ołeksij Zinkewycz 25, 52

Żyrardowianka Żyrardów – GKS Jedlińsk 0:2 (0:1)
Bramki:
Patryk Szubiński 26, 53

30 kwietnia

Jabłonianka Jabłonna Lacka – Energia Kozienice 2:4 (1:2)
Bramki: Daniel Toczyski 12, Łukasz Buczyński 50 – Michał Kucharczyk 20 (k), Piotr Czerwiński 28, 90+, Matheus Goiano 47

Mazovia II Mińsk Mazowiecki – Józefovia Józefów 0:1 (0:0)
Bramka: Jan Wojtasik 53

Pauza: KS Teresin


28 kwietnia

Watra Mrozy – Kosovia Kosów Lacki 1:1 (0:0)
Bramki: Piotr Kowalczyk 68 – Tobiasz Mróz 86

29 kwietnia

Czarni Węgrów – Kolektyw Oleśnica 0:1 (0:0)
Bramka: Karol Komar 90+3

Fenix Siennica – Wilga Miastków Kościelny 3:0 (1:0)
Bramki: Rafał Słowik 42 (k), Karol Szczęsny 65, Tomasz Witowski 79

MKS Małkinia – Hutnik Huta Czechy 2:0 (1:0)
Bramki: Michał Zawistowski 2, 60

Orzeł Unin – Sęp Żelechów 4:1 (0:1)
Bramki: Piotr Poszytek 48, 60, 83, Rafał Wielgosz 73 – Jakub Gałkowski 17 (k)

Wektra Zbuczyn – Zryw Sobolew 5:0 (3:0)
Bramki: Jakub Bobryk 2, Michał Kazimierak 6 (s), Emil Michalak 12, 62, Kamil Bobryk 80

30 kwietnia

ŁDK Łosice – ULKS Gołąbek 2:3 (2:2)
Bramki: Kacper Wyrzykowski 19, Łukasz Naumiuk 28 – Maciej Chmielewski 32 (k), Roman Bilinśkyj 35, Karol Kruszewski 74

Pauza: Jastrząb Żeliszew


29 kwietnia

Promnik Gończyce – GKS Dobre 2:2 (0:1)
Bramki: Kamil Kosmala 55, Bartosz Zackiewicz 90 – Łukasz Gałązka 37, Mikołaj Kępka 50

Rywal Ruchna – Miedzanka Miedzna 3:0 (0:0)
Bramki: Maciej Mieszało 54, 80, Rafał Długołęcki 70

30 kwietnia

LKS Ostrówek – Victoria Kałuszyn 6:0 (2:0)
Bramki:
Hubert Zach 15, Mariusz Kopacz 35 (k), Sebastian Polewski 51, Wiktor Januszewski 75, 80, Sebastian Sternicki 85

Podlasie II Sokołów Podlaski – Grodzisk Krzymosze 2:0 (1:0)
Bramki: Aleksander Kowalski 32, Aleksander Jezierski 88

Tęcza Stanisławów – Jutrzenka Cegłów 2:0 (1:0)
Bramki: Marcin Szczepaniuk 8, Jakub Gańko 63

10 maja

Tajfun Jartypory – Płomień II Dębe Wielkie 2:1 (1:1)
Bramki:
Jarosław Pełka 41, 50 – Josiah Chukwudi 4

Pauza: Wicher Sadowne

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

2 odpowiedzi

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;