sobota, 9 grudnia 2023r.

Mazowsze gra [3-7 sierpnia]

Pierwsza odsłona naszego stałego cyklu w sezonie 2023-24. Na przystawkę IV liga i przedbiegi w okręgowym Pucharze Polski.


4 sierpnia

Błonianka Błonie – Mazovia Mińsk Mazowiecki 0:3 (0:2)
Bramki: Wojciech Trochim 12, Mateusz Bienias 24, Ezana Kahsay 68

5 sierpnia

Hutnik Warszawa – KS CK Troszyn 0:0

Marcovia Marki – MKS Piaseczno 2:3 (2:2)
Bramki: Michał Boczoń 8, Kamil Żmuda 22 – Szymon Siodłowski 17, Sebastian Folwarski 36, Kamil Ziemnicki 78

Mazur Karczew – KS Raszyn 2:2 (2:1)
Bramki: Paweł Witkowski 18, Michał Grunt 20 – Alistair Selamolela 6, Kamil Hernik 59

Mszczonowianka Mszczonów – Oskar Przysucha 3:1 (1:0)
Bramki: Jakub Łukasiak 32, Łukasz Racis 47, Władysław Curkan 84 – Tomasz Bogołębski 79 (k)

Sokół Serock – Józefovia Józefów 3:0 (1:0)
Bramki: Karol Szeliga 4 (k), Patryk Szeliga 69, Dawid Baraniecki 90+

Wisła II Płock – KTS Weszło 5:1 (2:1)
Bramki: Grzegorz Wawrzyński 21, Paweł Chrupałła 37, 58, Adrian Szczutowski 62, 72 – Cezary Sauczek 6

Ząbkovia Ząbki – Drogowiec Jedlińsk 6:0 (2:0)
Bramki: Jan Bąk 26, 29, Maciej Kencel 49, Mateusz Gliński 62, Adrian Karasek 73, Mateusz Augustyniak 85 (k)

6 sierpnia

Ursus Warszawa – Wilga Garwolin 0:1 (0:1)
Bramka: Kacper Wieczorek 8


 

3 sierpnia

Tajfun Jartypory – ŁDK Łosice 1:6 (0:3)
Bramki: Kamil Pędzich 66 – Dominik Jaszczuk 8, Maciej Szpura 26, Łukasz Naumiuk 44, 84, Cezary Chraszcz 58, Jarosław Pełka 90 (s)

5 sierpnia

Orzeł Unin – Hutnik Huta Czechy 2:0 (0:0)
Bramki:
Piotr Poszytek 72, Rafał Wielgosz 89

6 sierpnia

Amazonka Wiśniew – ŁDK II Łosice 3:2 (0:2)
Bramki:
Aleksander Kacprzak 49, Sebastian Krasuski 82, Patryk Ciulak 90+3 (k) – Bartłomiej Olędzki 7, 9

GKS Andrzejewo – Wektra Zbuczyn 0:4
Bramki:
Bartosz Karczmarek 8, Paweł Klewek 39, 48, Michał Wereszczyński 71

Iskra Zaręby Kościelne – MKS Małkinia 1:2
Bramki:
Jacek Imiński 53 – Michał Zawistowski 28, 47

Jutrzenka Cegłów – GKS Dobre 2:1
Bramki: Marek Sado 5, Krzysztof Wąsowski 13 (k) – Marcin Gadomski 7

LKS Ostrówek – Jabłonianka Jabłonna Lacka 1:2 (0:0)
Bramki:
Sebastian Polewski 60 – Maciej Ołtarzewski 73, Mateusz Rozbicki 76 (k)

ŁKS Łochów (oldboje) – Niwa Tęczki 4:2 (3:1)
Bramki:
Piotr Oniszk 13, 15, Tomasz Gręda 32, Łukasz Damętko 74 – Kamil Kaniecki 7, Bartosz Radomyski 47

Olimpia Latowicz – Zryw Sobolew 0:8
Bramki:
Przemysław Komar 9, 60, 69, Michał Kazimierak 20, 56, Jarosław Włodarczyk 28, Damian Kulik 61, Patryk Białecki 68

Pogoń III Siedlce – Rywal Ruchna 1:1 (1:1) k. 1-3
Bramki: Wiktor Koczkodaj 28 – Szymon Banaszek 22

SEMP Pogoń Siedlce – Pogoń II Siedlce 0:13 (0:5)
Bramki: Dawid Jastrzębski 11, Dawid Dobrzański 15, 38, 48, 69, Wojciech Kisieliński 34, Tomasz Borkowski 42, Bartosz Mlonek 60, Oliwier Myszkowski 74, 79, 84, Patryk Rojek 81, Paweł Łydkowski 87

Tęcza Korczew – Podlasie II Sokołów Podlaski 0:10
Bramki:
Jakub Mikołajczuk 32, Piotr Leszczyński 40, Adrian Błoński 45, 78, Robert Kur 59, 88, Bartosz Gałązka 61, Jakub Żeleźnicki 66, Maciej Domański 69, 89

Tęcza Stanisławów – Promnik Gończyce 3:0 (wo)
goście zrezygnowali z gry

ULKS Gołąbek – Czarni Węgrów 2:0 (0:0)
Bramki:
Maciej Chmielewski 74 (k), 90

Victoria Kałuszyn – Fenix Siennica 1:1 k. 4-5
Bramki: Igor Lipka 85 – Tomasz Witowski 7

Watra II Mrozy – Kolektyw Oleśnica 0:0 k. 3-4

7 sierpnia

Jastrząb Żeliszew – Sęp Żelechów 0:3 (0:1)
Bramki: Szymon Słyk 21, Damian Grzyb 82, Szymon Kowalski 87

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;