sobota, 27 kwietnia 2024r.

Zasłużona wygrana Amazonki

Podopieczni Michała Artycha wygrali 2:1 z LUKS Rzakta.

Po pierwszej połowie Amazonka prowadziła 2:0. Gospodarze mieli jednak wystarczająco dużo sytuacji, aby prowadzić wyżej. Już w 2 minucie Dominik Pszkit wyprowadził wiśniewian na prowadzenie. Do wyrównania powinien doprowadzić Rafał Grabowski, ale nie wykorzystał znakomitej sytuacji. Po 30 minutach na 2:0 trafił Sebastian Krasuski. Gol skrzydłowego stanowił zwieńczenie składnej akcji. Prowadzenie Amazonki na półmetku było pewne i zasłużone.

W drugiej połowie sporo sytuacji z obu stron, ale wynik nie ulegał zmianie. W końcówce Rafał Grabowski z pomocą rykoszetu zapewnił kontakt gościom. Amazonka nie pozwoliła sobie na roztrwonienie przewagi w końcówce i dopisała kolejne trzy punkty do swojego dorobku.

1 października o 16:00 Amazonka zagra w Stoczku z Błękitnymi.

23.09.23, 16:00 – Wiśniew

Klasa B: Amazonka Wiśniew – LUKS Rzakta 2:1 (2:0)

Bramki: Dominik Pszkit 2, Sebastian Krasuski 30 – Rafał Grabowski 83

Amazonka: Patryk Izdebski – Kamil Woźniak, Konrad Czarnacki, Dominik Pszkit – Kamil Sadoch (50 Kamil Domański), Łukasz Suchożebrski (75 Patryk Banasiewicz), Mateusz Cabaj, Przemysław Gójski, Sebastian Krasuski (88 Rafał Pieńkowski) – Kacper Bojanczuk (60 Patryk Ciulak), Aleksander Kacprzak (60 Maciej Woźniak)

Żółte kartki: Kamil Woźniak, Konrad Czarnacki

Sędzia: Dariusz Adaśko (Siedlce)