czwartek, 13 czerwca 2024r.

Mazowsze gra [24-26 maja]

Do końca sezonu coraz mniej grania. W ostatni majowy weekend z lokalnym futbolem nie zabraknie emocji.


24 maja

Ząbkovia Ząbki – Oskar Przysucha 2:3 (1:2)
Bramki: Bartosz Lelito 45, Karol Pierzchalski 58 – Jehor Sołomon 33, Damian Kołtunowicz 39, Mariusz Moskwa 85

25 maja

Drogowiec Jedlińsk – Mazovia Mińsk Mazowiecki 0:1 (0:0)
Bramka: Wojciech Wocial 87

KTS Weszło – KS Raszyn 5:0 (3:0)
Bramki: Szymon Wiejak 5, 54, Ishmael Baidoo 15, Jakub Świątek 40, Kacper Kępka 49 (s)

Marcovia Marki – KS CK Troszyn 1:3 (0:2)
Bramki: Piotr Cudny 79 (k) – Daniel Charkiewicz 23, Jakub Tyska 33 (k), Edgardo Ruiz 73

Mazur Karczew – Sokół Serock 3:1 (2:1)
Bramki: Pawło Ksionz 18, Mikołaj Gibas 23, Michał Grunt 68 – Bartosz Szydłowski 13

MKS Piaseczno – Wilga Garwolin 1:1 (1:0)
Bramki: Filip Dziełak 31 – Sebastian Papiernik 87

Mszczonowianka Mszczonów – Hutnik Warszawa 3:3 (0:2)
Bramki: Damian Chełmiński 67, Władysław Curkan 71, Pawło Paduk 88 – Maksymilian Vogtman 2, 78, Patryk Bek 42

Ursus Warszawa – Józefovia Józefów 4:3 (2:1)
Bramki: Mariusz Chmielewski 20 (k), Mateusz Wysocki 45+, Artur Rawa 47, Szymon Pawlak 55 – Tobiasz Filochowski 34, 68, Szymon Pawlak 50 (s)

Wisła II Płock – Błonianka Błonie 5:0 (4:0)
Bramki: Beniamin Czajka 12, Łukasz Mościcki 22, Radosław Cielemęcki 34, Aleksander Pawlak 45 (k), Jakub Maślak 83


25 maja

Energia Kozienice – LKS Promna 3:3 (3:0)
Bramki:
Piotr Czerwiński 7, Kaio 37, Damian Bernat 44 – Maciej Pańtak 67, Przemysław Ostrowski 83, 85

LKS Chlebnia – Tygrys Huta Mińska 1:3 (0:0)
Bramki:
Michał Gwiazda 80 – Krystian Syta 65, Daniel Kozik 90, Jan Wojtasik 90

Naprzód Skórzec – Milan Milanówek 0:2 (0:2)
Bramki:
Mateusz Michalski 11, Antoni Sidor 16

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki – Watra Mrozy 3:0 (2:0)
Bramki:
Marcin Bawolik 20, 77, Adam Mańkowski 22

Płomień Dębe Wielkie – Mazovia II Mińsk Mazowiecki 0:5 (0:4)
Bramki:
Alan Gańko 2, 11, Jan Proczek 17, Eryk Więdłocha 24, Marcin Świstak 48 (s)

Podlasie Sokołów Podlaski – Talent Warszawa 2:8 (1:6)
Bramki:
Dominik Barciak 2, Kacper Komycz 87 – Marcin Oleksiak 5, Jan Grzybowski 9, Oskar Koper 16, Krystian Mianowicz 39, 45+, Maciej Zwierzchowski 44, Jacek Ruciński 77, Kamil Wójciak 83

Żyrardowianka Żyrardów – Escola Varsovia 0:3 (0:1)
Bramki:
Ahmed Abdullah 33, 47, Kacper Nastałek 56

26 maja

Radomiak II Radom – KS Teresin 0:0


24 maja

Kolektyw Oleśnica – Sęp Żelechów 3:4 (2:2)
Bramki: Michał Lewandowski 30, Paweł Rogala 44, Adrian Pilich 75 – Albert Stodulski 11, 89, Michał Licbarski 26, Hubert Król 85

26 maja

Czarni Węgrów – Hutnik Huta Czechy 2:2 (2:0)
Bramki:
Mateusz Gromysz 16 (k), Radosław Replin 23 – Wojciech Jonczak 48, 75

Jastrząb Żeliszew – MKS Małkinia 5:2 (2:0)
Bramki:
Kacper Tosiński 8, Kacper Skwierczyński 25, Bartosz Wróblewski 75, Mateusz Tosiński 82, 84 – Jakub Kalbarczyk 56, Kacper Klamer 87

ŁDK Łosice – ULKS Gołąbek 6:2 (2:2)
Bramki:
Mateusz Michalak 22 (s), Kacper Wyrzykowski 45+3, Roman Bilinśkyj 56 (s), Paweł Niciporuk 85, Łukasz Naumiuk 90+4, 90+6 – Michał Sulej 12, Jakub Ejsymont 15 (k)

Orzeł Unin – Fenix Siennica 2:2 (2:1)
Bramki: Szymon Żaczek 39, Mariusz Dróżdż 45+ – Karol Szczęsny 11, Kacper Piętka 76

Podlasie II Sokołów Podlaski – Jabłonianka Jabłonna Lacka 1:0 (0:0)
Bramka: Piotr Krysiński 49

Pogoń II Siedlce – Zryw Sobolew 5:2 (2:1)
Bramki:
Kacper Bogusiewicz 8, 31, 57, Adam Lewkowski 75, Dawid Dobrzański 90 – Szymon Szymański 15, Kamil Fic 89

Promnik Gończyce – Wektra Zbuczyn 1:3 (0:0)
Bramki: Eryk Radziej 90+2 – Jakub Bobryk 60, Michał Bobryk 74, Hubert Lubelski 78


25 maja

Armia Żelków – Rywal Ruchna 2:5 (2:3)
Bramki:
Mateusz Wójcik 10, 14 – Michał Gryglas 20, 25, Maciej Mieszało 31 (k), 90+2, 90+2

Tęcza Stanisławów – Wilga Miastków Kościelny 0:2 (0:1)
Bramki: Adrian Oszczędłowicz 19, Rafał Dynek 63

26 maja

Kosovia Kosów Lacki – LKS Ostrówek 2:2 (0:2)
Bramki:
Krzysztof Żochowski 47, Jakub Pankiewicz 83 – Paweł Oniśk 9, 13

Płomień II Dębe Wielkie – Tajfun Jartypory 3:1 (1:0)
Bramki:
Bartłomiej Sarniak 21, Daniel Głuchowski 59, 86 – Jarosław Pełka 67

Pogoń III Siedlce – Grodzisk Krzymosze 2:0 (0:0)
Bramki: Kuba Kania 57, Mikołaj Bożek 61

Victoria Kałuszyn – Wicher Sadowne 5:2 (3:1)
Bramki:
Paweł Walkowski 3, 20, Adam Chojecki 43, Igor Lipka 88, Mateusz Rostek 78 (s) – Kacper Woźniak 45+1, Kamil Stelmach 68

Pauza: GKS Dobre


26 maja

GKS Andrzejewo – Jutrzenka Cegłów 2:1 (0:0)
Bramki:
Adrian Kraszewski 12, Piotr Pac 33 (k) – Piotr Kielak 63

LUKS Rzakta – Iskra Zaręby Kościelne 1:0 (0:0)
Bramka:
Adam Łobiński 60

Niwa Tęczki – ŁDK II Łosice 1:3 (1:1)
Bramki: Brajan Lodowski 27 – Adam Obidziński 17, Jakub Wyrzykowski 50, Filip Izdebski 86 (k)

Olimpia Latowicz – Amazonka Wiśniew 1:2 (1:1)
Bramki: Wiktor Sabak 20 – Maciej Woźniak 24, Sebastian Krasuski 72

Tęcza Korczew – Zorza Sterdyń 1:5
Bramki: Marcel Schulz 11 – Jakub Żyznowski 16, Michał Maroń 44, Ignacy Sidorzak 72, Artur Zegadło 77, Sebastian Sobieszczuk 79

Pauza: Błękitni Stoczek, MKL SEMP Siedlce

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;