niedziela, 27 listopada 2022

Mazowsze gra [12-14 sierpnia]

Za nami kolejny weekend zmagań w ligach mazowieckich. Co się działo?


12 sierpnia

KS Raszyn – Oskar Przysucha 2:1 (2:0)
Bramki:
Kamil Szabłowski 20, Kamil Hernik 40 k – Przemysław Wicik 86

13 sierpnia

Hutnik Warszawa – MKS Piaseczno 2:4 (1:2)
Bramki:
Paweł Giel 8 (k), Daniel Bogucki 90 – Kamil Ziemnicki 20, Gracjan Konopski 26, Adam Jaszczak 55, Kamil Matulka 73

KS CK Troszyn – Victoria Sulejówek 1:0 (1:0)
Bramka: Edgardo Ruiz 35

Marcovia Marki – Escola Varsovia 3:3 (1:2)
Bramki:
Artur Rawa 15, 89, Igor Ruciński 55 – Patrick Bergmann 3, Przemysław Chyrchała 13, Gracjan Grot 90+6

Mszczonowianka Mszczonów – Świt Staroźreby 1:1 (0:1)
Bramki: Szymon Kiewel 58 – Piotr Wójcik 23 (s)

Narew Ostrołęka – Mazur Karczew 3:4 (0:2)
Bramki: Bartłomiej Ziemak 52 (k), Piotr Dąbrowski 71, Jan Białobrzeski 85 – Piotr Celiński 15, Joachim Majchrzak 33, Jakub Piekut 68, 75

Orzeł Baniocha – Mazovia Mińsk Mazowiecki 4:1 (2:0)
Bramki: Mateusz Łysik 7 (s), Michał Ocipka 45+, Mychajło Koriażnow 56, Dominik Bartnik 90+6 – Pawło Ksionz 83

Wilga Garwolin – Ząbkovia Ząbki 2:2 (1:1)
Bramki: Damian Papiernik 44, Przemysław Alot 80 – Stanisław Nieczyporenko 39, Jakub Lis 63

14 sierpnia

Wisła Płock – MKS Przasnysz 5:1 (3:0)
Bramki: Kacper Kondracki 2, Patryk Leszczyński 14, Tomasz Walczak 31, Dominik Gedek 63, Jakub Basiński 82 – Tomasz Kamiński 47


12 sierpnia

Energia Kozienice – Naprzód Skórzec 3:2 (1:2)
Bramki: Mateusz Midziołek 28, Bartłomiej Janiszewski 67, Bartłomiej Książek 90+2 – Patryk Szachnowski 2, Michał Mruz 26

13 sierpnia

GKS Jedlińsk – Milan Milanówek 2:0 (1:0)
Bramki:
Bartłomiej Zenik 25, Patryk Szubiński 83

Jabłonianka Jabłonna Lacka – Podlasie Sokołów Podlaski 0:3 (0:1)
Bramki: Ołeksij Zinkewycz 5, 51, Piotr Osial 75

LKS Promna – Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3:0 (3:0)
Bramki:
Maciej Bubiec 12, Patryk Modzelewski 43, 45

Płomień Dębe Wielkie – KS Teresin 1:1 (0:0)
Bramki:
Kacper Cacko 64 – Mateusz Struzik 82

Tygrys Huta Mińska – Pogoń II Siedlce 2:1 (2:1)
Bramki: Anatolij Masałow 4, 39 – Robert Prochownik 18

Żyrardowianka Żyrardów – LKS Chlebnia 2:8 (1:4)
Bramki:
Wiktor Adamiec 18, Adrian Dalach 71 – Łukasz Gwardiak 13, 33, 46, Maciej Pietraszek 26, Piotr Ćwik 28, Dominik Marusiak 59, Stanisław Kania 67, Piotr Jastrzembski 72

Pauza: Józefovia Józefów


13 sierpnia

Hutnik Huta Czechy – Fenix Siennica 2:1 (1:1)
Bramki:
Bartosz Jeleń 5 k, Paweł Wilczek 70 – Dariusz Osica 18 k

Kolektyw Oleśnica – Jastrząb Żeliszew 2:10 (0:3)
Bramki: Kamil Stanisławowski 54, Marcin Pilich 65 – Jakub Grzebieliszewski 14, Dorian Zając 28 (k), 42 (k), 80, 84, 90, Mateusz Stankiewicz 47, 67, Marcin Kuć 62, Rafał Polkowski 72

Kosovia Kosów Lacki – Sęp Żelechów 0:5 (0:2)
Bramki: Michał Jaworski 19, 77, Michał Licbarski 25, Jakub Gałkowski 75, Szymon Słyk 83

ULKS Gołąbek – Wilga Miastków Kościelny 5:0 (2:0)
Bramki: Marcin Utnicki 9, 66, Karol Kruszewski 15, Maciej Chmielewski 49 (k), Michał Piotrowski 90+1

14 sierpnia

Czarni Węgrów – Wektra Zbuczyn 2:1 (1:0)
Bramki: Dawid Sałasiński 34, Dominik Piekutowski 51 (s) – Kamil Bobryk 76

ŁDK Łosice – Watra Mrozy 4:1 (1:1)
Bramki: Paweł Sawtyruk 21, Łukasz Naumiuk 51 (k), Kacper Wyrzykowski 64, Marcin Marszałek 90+4 – Filip Kąca 16

MKS Małkinia – Orzeł Unin 0:3 (0:0)
Bramki:
Sebastian Nowak 58, Krystian Parzyszek 65, Denis Dobrowolski 83

Pauza: Zryw Sobolew

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

f