Falstart rezerw. Porażka w Staroźrebach

W meczu inaugurującym nowy sezon IV ligi mazowieckiej rezerwy Pogoni przegrały w Staroźrebach ze Świtem 1:2. Jedyną bramkę dla biało-niebieskich zdobył Adam Mójta.

Do meczu ze Świtem zespół rezerw przystąpił wzmocniony m.in. Sebastianem KrawczykiemAdamem MójtąTomaszem Margolem i Mateuszem Kluzkiem. Ponadto zagrali młodzieżowcy włączeni do kadry pierwszej drużyny.

W 20 minucie siedlczanie zgodnie z planem objęli prowadzenie. Mójta wykorzystał błąd bramkarza i było 1:0. Chwilę później beniaminek IV ligi doprowadził do wyrównania. Błąd popełnił golkiper MKP Pogoń Albert Posiadała, a jego bezbłędnie wykorzystał Filip Januszczak. Zwycięskiego gola w 54 minucie zdobył Rafał Trakul.

W niedzielę 18 sierpnia o 11:00 w Siedlcach Pogoń II podejmie Ząbkovię Ząbki.

14.08.19, 17:30 – Staroźreby

IV liga: Świt Staroźreby – Pogoń II Siedlce 2:1 (1:1)

Bramki: Filip Januszczak 25, Rafał Trakul 54 – Adam Mójta 20

Pogoń II: 1. Albert Posiadała – 5. Sebastian Krawczyk, 2. Aleksander Woźnica, 8. Tomasz Margol, 14. Michał Markiewicz – 15. Mateusz Kluzek (46, 10. Michał Filipek), 20. Przemysław Rodak, 21. Patryk Kostyk, 99. Dominik Barciak, 6. Adam Mójta – 24. Sebastian Barej (70, 9. Bartosz Kryszczuk)

Żółte kartki dla Pogoni II: Przemysław Rodak, Sebastian Krawczyk

Sędzia: Szymon Kmita (Warszawa)