Moskal w Pogoni? Siedlczanie szukają w III lidze

   
Autor:
Dodano: 2019/12/17 7:33    views 4457

Pogoń cały czas szuka trenera, który poprowadzi drużynę w rundzie wiosennej. Klub rozważa kilka kandydatur, a jedną z nich jest zatrudnienie Roberta Moskala.

O tym jak wygląda sytuacja związana z trenerem w Pogoni pisaliśmy na naszym portalu w zeszłym tygodniu. Obecnie siedlczanie kontynuują poszukiwania potencjalnego następcy Marcina Płuski, którym jak udało nam się dowiedzieć, może zostać Robert Moskal.

Moskal w ostatnim czasie pracował w Pogoni Grodzisk Mazowiecki. W klubie tym został zatrudniony w lipcu 2018 roku, a w zeszłym tygodniu pożegnał się z pracą w tym zespole. Ekipa pod jego wodzą wywalczyła awans do III ligi, jednak w tym sezonie, jako beniaminek, spisywała się poniżej oczekiwań i w związku z tym po rundzie jesiennej w Grodzisku Mazowieckim postanowiono rozstać się z 52-letnim szkoleniowcem. W przeszłości Moskal pracował m.in. w Sandecji Nowy Sącz, GKS Katowice czy Dolcanie Ząbki.

Moskal jest jednym z kandydatów, którzy rozmawiają z Pogonią i pozostają “w grze” o posadę trenera biało-niebieskich. Nowym szkoleniowcem nie zostanie na pewno Marcin Prasoł, który w zeszłym tygodniu ostatecznie odmówił z zaoferowanej mu opcji powrotu.

 

źródło: własne; foto: Sandecja Nowy Sącz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
hmmm
Gość
hmmm
9 miesięcy 5 dni temu

Perspektywicznie

py34
Gość
py34
9 miesięcy 5 dni temu

Trener z III LIGI to i Dryżyna do III LIGI 😉

pogoń
Gość
pogoń
9 miesięcy 4 dni temu

Trener z górnej półki. Podobnie jak nasz zarząd. Ludzie, weźcie wy się walnijcie w łeb i zastanówcie co wy robicie? Na prawdę chcecie spadku do 3 ligi???? Przecież ten człowiek w ostatnich latach tułał się po jakichś mszczonowiankach.

lol
Gość
lol
9 miesięcy 4 dni temu

Średnia około punktu na mecz. Statystyki słabe.

Kasia
Gość
Kasia
9 miesięcy 3 dni temu

Ten człowiek zrobił również 5 awansów.

Jatoja
Gość
Jatoja
9 miesięcy 4 dni temu

Do tych klocków trzeba jeszcze dołożyć pozostałych piłkarzy. Ciekawe jak teraz wygląda ich stosunek do zarządu.

Robert
Gość
Robert
9 miesięcy 4 dni temu

https://www.transfermarkt.pl/robert-moskal/profil/trainer/4697

Zaiste ostatnie kluby robią wrażenie.
Mieliśmy Bronka, Sikorę, Sochę.
Teraz czas na Moskala. Może ktoś powie wiceprezesowi, ze to nie ten Moskal?

kura3
Gość
kura3
9 miesięcy 4 dni temu
Trzeba sobie jasno powiedzieć, że wizerunek Pogoni został skażony do tego stopnia, że trudno będzie go odbudować przez wiele lat. Wiadomo że przyczyn i winnych jest wielu i to nie podlega dyskusji. Według mnie po dobrych kilku latach które zaowocowały awansem do I ligi należało wtedy dołożyć wszelkich starań, aby stworzyć taki zarząd który byłby w stanie podołać obowiązkom związanym z budowaniem klubu I ligowego. W Pogoni wszystko odbyło się na zasadzie, …”zobaczcie jacy jesteśmy mocni nikt nam nie podskoczy w temacie tworzenia klubu”….tak to było. A całość oparta była na układzie z byłym Prezydentem bo miało to ścisły związek… Czytaj więcej »
wpDiscuz
Sponsorzy

Patronat medialny