wtorek, 29 listopada 2022

Mazowsze gra [3-5 września]

Za nami kolejny weekend futbolowych emocji. Co się działo?

3 września

Marcovia Marki – Ząbkovia Ząbki 1:4 (1:2)
Bramki:
Artur Rawa 10 – Konrad Budek 32, Patryk Zych 41, 72 k, Jakub Lis 62

Mazovia Mińsk Mazowiecki – Mazur Karczew 3:1 (1:0)
Bramki: Tomasz Nieścieruk 55, Michał Bondara 60, 64 k – Piotr Celiński 24

Narew Ostrołęka – Victoria Sulejówek 4:5 (1:2)
Bramki:
Bartłomiej Ziemak 5 k, 90, 90+ k, Kamil Jastrzębski 51 – Maciej Wilanowski 7, Jakub Czarnecki 26, Jan Dźwigała 61, Konrad Śliwka 65, Marcin Kozłowski 81

Orzeł Baniocha – Oskar Przysucha 1:3 (0:1)
Bramki:
Wojciech Gorczyca 90+6 – Tomasz Bogołębski 36 k, 57 k, Grzegorz Obuch 84

Wilga Garwolin – MKS Piaseczno 0:2 (0:1)
Bramki: Ahmed Toriola Ayodeji 4, Gracjan Konopski 61

4 września

Hutnik Warszawa – KS CK Troszyn 2:3 (1:2)
Bramki: Teo Kurtaran 24, Patryk Piasecki 53 – Kacper Matusiak 29, Bartosz Gąska 32, Jakub Tyska 70

KS Raszyn – Mszczonowianka Mszczonów 3:2 (0:1)
Bramki: Jan Skotnicki 65, Przemysław Ilczuk 75, Hubert Pakuła 86 – Patryk Obiała 30, Ignacy Ogłoziński 74

Wisła II Płock – Świt Staroźreby 3:2 (0:2)
Bramki:
Krzysztof Janus 73, Adrian Szczutowski 77, Damian Kacperski 81 – Gabriel Wiącek 4, Bartosz Zieliński 10

5 września

Escola Varsovia – MKS Przasnysz 1:4 (0:2)
Bramki: Szymon Kołosowski 78 – Mateusz Pepłowski 45+2, Tomasz Kamiński 45+4, Dominik Witkowski 67, Marcin Bartosiewicz 76


3 września

LKS Chlebnia – Energia Kozienice 2:3 (1:1)
Bramki:
Łukasz Gwardiak 31, 79 – Michał Kucharczyk 25, 47, Bartłomiej Książek 57

Mazovia II Mińsk Mazowiecki – KS Teresin 1:4 (1:2)
Bramki:
Cezary Mitas 34 – Kacper Bargieł 13, Kamil Kacprzak 18, Michał Nowakowski 62, Damian Pytel 89

Milan Milanówek – Pogoń II Siedlce 1:0 (0:0)
Bramka:
Jakub Włostowski 55

Naprzód Skórzec – Tygrys Huta Mińska 1:0 (1:0)
Bramka:
Michał Mruz 18

Podlasie Sokołów Podlaski – GKS Jedlińsk 2:3 (1:2)
Bramki:
Kamil Dmowski 6, Jakub Kozaczuk 60 – Michał Rdzanek 7, Patryk Szubiński 18, Bartłomiej Zenik 57

Żyrardowianka Żyrardów – Jabłonianka Jabłonna Lacka 0:1 (0:1)
Bramka:
Patryk Wyrozębski 8

4 września

LKS Promna – Józefovia Józefów 2:1 (1:1)
Bramki: Przemysław Ostrowski 7, Jakub Pastusiak 65 – Tobiasz Filochowski 36 k

Pauza: Płomień Dębe Wielkie


3 września

Watra Mrozy – Hutnik Huta Czechy 2:2
Bramki:
Filip Kąca 72, Piotr Kowalczyk 78 – Łukasz Kowalski 10, Kamil Szostak 66

Wektra Zbuczyn – Jastrząb Żeliszew 0:0

4 września

Czarni Węgrów – Zryw Sobolew 3:2
Bramki:
Adrian Wielądek (dwie), Kamil Panufnik – Damian Kulik, Jakub Białecki

Fenix Siennica – Kosovia Kosów Lacki 3:0 (wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

ŁDK Łosice – MKS Małkinia 7:4 (4:1)
Bramki: Maciej Szpura 21, 48, Przemysław Radziwonka 23, Łukasz Naumiuk 38, 44, Paweł Sawtyruk 52, Dominik Sekuła 67 (s) – Mateusz Frydrych 29, 84, Michał Sadowski 63, Michał Zawistowski 66 k

Orzeł Unin – ULKS Gołąbek 2:1
Bramki:
Krystian Parzyszek 44, 74 – Piotr Skóra 75

Wilga Miastków Kościelny – Sęp Żelechów 0:2 (0:0)
Bramki:
Michał Jaworski 56, 90+4

Pauza: Kolektyw Oleśnica


 

31 sierpnia

Płomień II Dębe Wielkie – Promnik Gończyce 3:1 (1:1)
Bramki:
Piotr Rogala 17, Maksymilian Serokin 55, 72 – Bartosz Zackiewicz 9

3 września

LKS Ostrówek – Rywal Ruchna 3:3 (1:2)
Bramki:
Mariusz Kopacz 33, Sebastian Polewski 48, Sebastian Sternicki 77 – Michał Gryglas 13, Mateusz Kowalczyk 23 (k), Sylwester Niewiadomski 64

Tajfun Jartypory – Tęcza Stanisławów 2:1 (2:1)
Bramki:
Adrian Kocon 38, Mateusz Laskowski 42 – Ernest Ludwiniak 10

4 września

Grodzisk Krzymosze – GKS Dobre 4:1 (1:1)
Bramki:
Kacper Ostojski 2, Hubert Wysokiński 60, Przemysław Lipiński 89, Mateusz Wróblewski 90+ (k) – Łukasz Gałązka 34

Podlasie II Sokołów Podlaski – Victoria Kałuszyn 4:0 (2:0)
Bramki:
Aleksander Jezierski 27, 37, 58, 86

Wicher Sadowne – Miedzanka Miedzna 1:0 (1:0)
Bramka:
Dawid Bełczyński 2 (k)

Pauza: Jutrzenka Cegłów


3 września

Armia Żelków – LUKS Rzakta 2:1 (1:1)
Bramki:
Maciej Osiej 6, Piotr Księżopolski 86 – Dominik Żołądek 34

4 września

Niwa Tęczki – Błękitni Stoczek 3:1 (2:1)
Bramki:
Maciej Lejnert 1, Maciej Kaniecki 10, Bartłomiej Kaniecki 58 – Grzegorz Lipka-Chudzik 73

Olimpia Latowicz – Pogoń III Siedlce 0:0

Santoryn Nowinki – Amazonka Wiśniew 2:1 (2:0)
Bramki: Dominik Czarnogórski 20, Michał Rolek 28 (k) – Kamil Woźniak 84

Zorza Sterdyń – ŁDK II Łosice 2:1 (1:0)
Bramki:
Ignacy Sidorzak 6, Nikodem Laskowski 86 (k) – Bartosz Olędzki 9

Pauza: Wicher II Sadowne

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

f