czwartek, 13 czerwca 2024r.

Mazowsze gra [18-19 marca]

Zima odpuściła, co pomogło w rozegraniu zaplanowanych spotkań IV ligi, V ligi i LO.


18 marca

Mazur Karczew – Narew Ostrołęka 0:4 (0:3)
Bramki: Kamil Jastrzębski 10, Iwan Budniak 38, Orxan Fərəcov 45, Bruno Vilela 82

MKS Piaseczno – Hutnik Warszawa 4:0 (3:0)
Bramki:
Maciej Nalej, Tymoteusz Barwiński, Dominik Piekut, Łukasz Krupnik

MKS Przasnysz – Wisła II Płock 3:2 (1:1)
Bramki: Dominik Witkowski 40, Jacek Kopciński 53, Szymon Morawski 79 – Tomasz Walczak 35, Adrian Szczutowski 90+

Świt Staroźreby – Mszczonowianka Mszczonów 0:1 (0:0)
Bramka: Sebastian Czapa 68 (k)

Victoria Sulejówek – KS CK Troszyn 1:0 (0:0)
Bramka: Julian Świątek 85

Ząbkovia Ząbki – Wilga Garwolin 1:1 (1:1)
Bramki: Rafał Mazurczak 31 – Grzegorz Piesio 41 (k)

19 marca

Escola Varsovia – Marcovia Marki 0:0

Oskar Przysucha – KS Raszyn 2:1 (0:1)
Bramki: Patryk Czarnota 60, Karol Karwowski 67 – Przemysław Ilczuk 42

Pauza: Mazovia Mińsk Mazowiecki


18 marca

KS Teresin – Płomień Dębe Wielkie 2:1 (0:0)
Bramki:
Bartosz Kuźmiński 57, Mateusz Figat 81 – Adrian Bienienda 76 (s)

LKS Chlebnia – Żyrardowianka Żyrardów 1:0 (0:0)
Bramka:
Łukasz Gwardiak 62

Mazovia II Mińsk Mazowiecki – LKS Promna 4:1 (4:1)
Bramki: Wojciech Wocial 5, Tomasz Nieścieruk 9, 27, Sebastian Kaczyński 35 – Jakub Sosnowski 44

Milan Milanówek – GKS Jedlińsk 1:1 (1:0)
Bramki: Adam Banaszczyk 31 – Filip Lech 82

Podlasie Sokołów Podlaski – Jabłonianka Jabłonna Lacka 1:0 (0:0)
Bramka: Ołeksij Zinkewycz 74

19 marca

Naprzód Skórzec – Energia Kozienice 1:3 (1:0)
Bramki: Sebastian Krasuski 34 – Michał Kucharczyk 56 (k), 69 (k), 86

Pogoń II Siedlce – Tygrys Huta Mińska 1:4 (1:3)
Bramki: Dawid Jastrzębski 19 – Piotr Haber 2, Serhij Herasymeć 5, 23 (k), Anatolij Masałow 71 (k)

Pauza: Józefovia Józefów


18 marca

Sęp Żelechów – Kosovia Kosów Lacki 5:2 (0:1)
Bramki: Michał Licbarski 69, Albert Stodulski 71 (k), 90+1, Szymon Kowalski 88, Michał Jaworski 90+5 – Łukasz Zalewski 37, 64

Watra Mrozy – ŁDK Łosice 0:1 (0:1)
Bramka: Dawid Ułasiuk 42

Wektra Zbuczyn – Czarni Węgrów 6:1 (4:0)
Bramki:
Paweł Klewek 28, Emil Michalak 40, Przemysław Jasiński 43, 68, Dominik Bogusz 45, Jakub Bobryk 83 – Przemysław Ryczkowski 63

19 marca

Fenix Siennica – Hutnik Huta Czechy 2:1
Bramki:
Rafał Słowik 62, 84 – Marcin Łodziński 28

Jastrząb Żeliszew – Kolektyw Oleśnica 2:2 (1:1)
Bramki: Kacper Tosiński 12, Michał Mularczyk 55 – Dominik Szostek 18, Kamil Stanisławowski 77 (k)

Orzeł Unin – MKS Małkinia 0:0

Wilga Miastków Kościelny – ULKS Gołąbek 3:2 (2:2)
Bramki: Jakub Biedrzycki 1, 81, Szymon Wasilka 31 (k) – Roman Połowśkyj 17, Maciej Chmielewski 45+ (k)

Pauza: Zryw Sobolew


19 marca

Zorza Sterdyń – Wicher II Sadowne 8:2 (6:1)
Bramki:
Jakub Żyznowski 10, 24, Ignacy Sidorzak 13, 15, 31, Michał Krzymiński 45, Adam Rybka 64, Mateusz Piwko 90+1 – Marcin Wojciechowski 44 (k), Paweł Tytman 58

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

Jedna odpowiedź

  1. Jeśli zimą odpuści to Dojdzie do zaplanowanych meczów trzeba być dobrej myśli

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;