czwartek, 13 czerwca 2024r.

Mazowsze gra [13-14 kwietnia]

W połowie kwietnia dojdzie do kilku pojedynków, które można określić mianem hitowych.


13 kwietnia

Drogowiec Jedlińsk – Błonianka Błonie 1:4 (0:3)
Bramki: Filip Wojciechowski 86 – Sebastian Czapa 6, Dariusz Zjawiński 9, Szymon Śmieciński 45, Krystian Matwiejczuk 74

Hutnik Warszawa – MKS Piaseczno 3:2 (1:1)
Bramki:
Jan Piasek 16, Dominik Bartnik 61, Paweł Giel 90 – Kamil Szabłowski 28, 47

Józefovia Józefów – KS Raszyn 1:0 (0:0)
Bramka: Wojciech Migas 90+

KS CK Troszyn – Oskar Przysucha 1:1 (0:1)
Bramki: Edgardo Ruiz 46 – Mariusz Moskwa 23 (k)

Mazovia Mińsk Mazowiecki – KTS Weszło 0:4 (0:1)
Bramki: Szymon Wiejak 3, Ishmael Baidoo 47, 55, Cezary Sauczek 80

Mazur Karczew – Wisła II Płock 0:1 (0:0)
Bramka: Bartosz Zynek 12

Mszczonowianka Mszczonów – Ząbkovia Ząbki 0:1 (0:0)
Bramka: Bartosz Lelito 66

Sokół Serock – Wilga Garwolin 1:2 (0:1)
Bramki: Bartosz Szydłowski 90+1 – Chimaobi Obi 23, Grzegorz Piesio 90+3 (k)

Ursus Warszawa – Marcovia Marki 0:0


13 kwietnia

Energia Kozienice – KS Teresin 4:0 (2:0)
Bramki: Piotr Czerwiński 45, 45, Damian Bernat 73, Kaio 79

LKS Promna – Milan Milanówek 2:0 (1:0)
Bramki:
Jakub Sosnowski 27, 50

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki – Talent Warszawa 2:1 (2:1)
Bramki:
Karol Bienias 27, Sebastian Szymerski 34 – Jan Grzybowski 18

Płomień Dębe Wielkie – Naprzód Skórzec 1:1 (0:0)
Bramki: Daniel Smuga 77 – Vitor Gabriel 57

Podlasie Sokołów Podlaski – LKS Chlebnia 2:3 (0:1)
Bramki: Jewhen Pyłypczuk 57, Mateusz Omieciuch 79 – Damian Warmiak 40, Hubert Pakuła 65, Łukasz Gwardiak 84 (k)

Watra Mrozy – Tygrys Huta Mińska 1:3 (1:1)
Bramki: Filip Kąca 31 (k) – Bartosz Sekular 45, Serhij Herasymeć 82, Fabian Pacholak 90+2

Żyrardowianka Żyrardów – Radomiak II Radom 1:1 (0:1)
Bramki: Mateusz Kociemski 86 – Tiago Matos 17

14 kwietnia

Escola Varsovia – Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3:1 (3:0)
Bramki: Marcel Michalski 8, Ahmed Abdullah 15, 40 – Dawid Mazanka 90+2 (k)


13 kwietnia

Orzeł Unin – Kolektyw Oleśnica 3:1 (2:0)
Bramki: Artur Meloyan 25, Szymon Żaczek 29 (k), Bartosz Przebinda 80 – Bartosz Stosio 67

Promnik Gończyce – Podlasie II Sokołów Podlaski 1:2 (1:1)
Bramki:
Dawid Kasperczyk 45+1 – Aleksander Jezierski 19, Paweł Piotrowski 71

14 kwietnia

Jastrząb Żeliszew – Czarni Węgrów 1:2 (0:1)
Bramki:
Michał Mularczyk 70 – Mateusz Gromysz 42, Bartosz Kruszewski 77

ŁDK Łosice – Jabłonianka Jabłonna Lacka 8:0 (3:0)
Bramki: Maciej Szpura 28, 46, Cezary Chraszcz 33, 48, Piotr Repliński 36 (s), Dominik Jaszczuk 80, Paweł Niciporuk 84, 87

Pogoń II Siedlce – MKS Małkinia 2:0 (0:0)
Bramki: Danny Babor 69, Marcin Paczkowski 86 (k)

ULKS Gołąbek – Sęp Żelechów 1:2 (0:1)
Bramki: Roman Bilinśkyj 58 – Sebastian Wdowiak 42, Szymon Kowalski 90+2

Wektra Zbuczyn – Fenix Siennica 4:1 (1:1)
Bramki: Krystian Musiejczuk 7, Michał Wereszczyński 63, Jakub Bobryk 74, 81 – Andrzej Sieradzki 45+2

Zryw Sobolew – Hutnik Huta Czechy 2:1 (1:1)
Bramki:
Jakub Cieśla 36, Michał Kazimierak 69 – Samar Sata 40


13 kwietnia

Armia Żelków – Kosovia Kosów Lacki 0:3 (0:3)
Bramki:
Łukasz Zalewski 14 (k), 45+2 (k), Paweł Dawidowski 41

GKS Dobre – Tęcza Stanisławów 0:0

Płomień II Dębe Wielkie – Wicher Sadowne 3:2 (2:1)
Bramki:
Paweł Kowalski 38, 42, Arkadiusz Mróz 59 – Konrad Wojciechowski 45, Mariusz Uziębło 74

14 kwietnia

Grodzisk Krzymosze – LKS Ostrówek 1:2 (1:1)
mecz przerwany w 58 minucie z powodu naruszenia nietykalności sędziego przez zawodnika gospodarzy
Bramki: Daniel Kozak 8 – Mariusz Kopacz 34 (k), Sebastian Polewski 55 (k)

Pogoń III Siedlce – Victoria Kałuszyn 4:0 (2:0)
Bramki: Tomasz Borkowski 20 (k), 82, Paweł Eleryk 35, Filip Grochala 74 (k)

Rywal Ruchna – Wilga Miastków Kościelny 2:2 (1:0)
Bramki:
Maciej Mieszało 39, 54 – Karol Bogusz 47, Szymon Wasilka 85 (k)

Pauza: Tajfun Jartypory


13 kwietnia

MKL SEMP Siedlce – Iskra Zaręby Kościelne 0:6 (0:2)
Bramki: Krystian Kryński 22, Marcel Warych 42, Jacek Imiński 46, Krystian Mędrycki 53, Dominik Dąbrowski 57, Jakub Piotrowski 74

14 kwietnia

GKS Andrzejewo – Olimpia Latowicz 4:3 (2:1)
Bramki:
Paweł Sokołowski 4, Andrzej Piwoński 29, 67, Dominik Kraszewski 48 – Radosław Skóra 12, 46, Rafał Pałdyna 78

Jutrzenka Cegłów – Zorza Sterdyń 1:2 (0:1)
Bramki:
Piotr Filipiec 57 – Sebastian Sobieszczuk 13, 69

LUKS Rzakta – Niwa Tęczki 2:2 (0:1)
Bramki: Rafał Grabowski 81, Karol Lisiecki 90+2 – Maciej Lejnert 22, Dawid Koryciński 61

Tęcza Korczew – ŁDK II Łosice 1:3 (1:2)
Bramki:
Paweł Stańczewski 44 – Paweł Niciporuk 18, 53, Sebastian Bartoszuk 24

Pauza: Amazonka Wiśniew, Błękitni Stoczek

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;