poniedziałek, 27 maja 2024r.

Mazowsze gra [30 kwietnia-5 maja]

Przed nami majówkowe granie. Od 30 kwietnia do 5 maja nie zabraknie ciekawych konfrontacji.


30 kwietnia

KS Raszyn – Oskar Przysucha 0:2 (0:0)
Bramka:
Patryk Czarnota 77, Maciej Knap 87

1 maja

Ząbkovia Ząbki – Sokół Serock 7:2 (5:0)
Bramki: Jakub Kodeniec 8, Bartosz Lelito 20, Paweł Czułowski 24, Mateusz Augustyniak 29 (k), 33, 49, Jakub Przywózki 80 – Patryk Olszewski 52, 83

2 maja

Marcovia Marki – Mazovia Mińsk Mazowiecki 3:2 (1:1)
Bramki: Piotr Cudny 45+ (k), 75, Michał Boczoń 56 – Michał Bondara 17, Miłosz Przybecki 50

MKS Piaseczno – KS CK Troszyn 2:3 (0:1)
Bramki: Adam Jaszczak 59, Marcin Bykowski 69 – Daniel Charkiewicz 30, Kacper Matusiak 48, Edgardo Ruiz 90+ (k)

3 maja

Ursus Warszawa – Mszczonowianka Mszczonów 2:1 (1:1)
Bramki: Mikołaj Kwiatkowski 45+, Adam Osica 67 – Piotr Ćwikowski 15

4 maja

Drogowiec Jedlińsk – Mazur Karczew 0:1 (0:1)
Bramka: Michał Grunt 45+

KTS Weszło – Józefovia Józefów 6:0 (3:0)
Bramki: Mikołaj Neuman 9, 13, Szymon Wiejak 45, Łukasz Gikiewicz 55, Ishmael Baidoo 73, Cezary Sauczek 80

Wilga Garwolin – Błonianka Błonie 1:2 (1:1)
Bramki: Chimaobi Obi 23 – Dariusz Zjawiński 38, Kacper Chojnowski 53

Wisła II Płock – Hutnik Warszawa 4:1 (2:0)
Bramki: Radosław Cielemęcki 16, Oskar Tomczyk 45+, 69, Bartosz Borowski 81 – Rafał Maciejewski 89


1 maja

Escola Varsovia – LKS Promna 4:0 (2:0)
Bramki:
Ahmed Abdullah 8, 28, 79, Jakub Hołodniak 59

KS Teresin – Płomień Dębe Wielkie 1:2 (0:1)
Bramki:
Grzegorz Węsek 85 – Mateusz Malesa 45+2, Filip Kieraga 71

Milan Milanówek – Żyrardowianka Żyrardów 4:0 (1:0)
Bramki: Antoni Sidor 40, Mateusz Michalski 49, 78, Jacob Vincent 89

4 maja

Radomiak II Radom – Naprzód Skórzec 4:1 (4:0)
Bramki: Jakub Snopczyński 8, 22, 37, Oskar Markiewicz 41 – Michał Mruz 80

Talent Warszawa – LKS Chlebnia 0:0

Tygrys Huta Mińska – Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3:0 (1:0)
Bramki: Serhij Herasymeć 7, Dawid Sałasiński 52, Michał Butkiewicz 68

Watra Mrozy – Podlasie Sokołów Podlaski 0:3 (0:3)
Bramki: Paweł Piotrowski 13, Dominik Barciak 30, 36

5 maja

Mazovia II Mińsk Mazowiecki – Energia Kozienice 2:2 (1:1)
Bramki: Eryk Więdłocha 23, 63 – Damian Bernat 2, 90+1


1 maja

Hutnik Huta Czechy – Pogoń II Siedlce 1:2 (1:2)
Bramki: Bartosz Michalczyk 26 – Tomasz Borkowski 8, Kamil Dmowski 29

Podlasie II Sokołów Podlaski – Kolektyw Oleśnica 6:0 (1:0)
Bramki: Aleksander Jezierski 14, 53, Piotr Krysiński 49, 57, Piotr Leszczyński 70, Michał Lewandowski 76 (s)

Wektra Zbuczyn – ULKS Gołąbek 3:0 (2:0)
Bramki: Jakub Bobryk 16, 29, 88

5 maja

Fenix Siennica – ŁDK Łosice 2:2 (1:0)
Bramki: Konrad Pawlak 10, Karol Szczęsny 62 – Maciej Szpura 52, 66

Jabłonianka Jabłonna Lacka – Orzeł Unin 1:4 (1:2)
Bramki:
Maciej Michalczuk 3 – Sebastian Nowak 17, Hubert Osiak 38, Denis Dobrowolski 70, Sebastian Koc 74 (s)

MKS Małkinia – Czarni Węgrów 1:0 (0:0)
Bramka:
Jakub Kalbarczyk 79

Sęp Żelechów – Promnik Gończyce 3:0 (1:0)
Bramki: Michał Licbarski 41, Albert Stodulski 48, Damian Grzyb 58

Zryw Sobolew – Jastrząb Żeliszew 3:1 (2:1)
Bramki:
Wojciech Pietrzak 32, Damian Kulik 43 (k),  Michał Wiśnioch 76 – Radosław Szeląg 4


30 kwietnia

Tajfun Jartypory – Pogoń III Siedlce 0:0

4 maja

Victoria Kałuszyn – Płomień II Dębe Wielkie 3:1 (2:0)
Bramki: Paweł Wąsowski 33, Kamil Lipka 45, Igor Lipka 90+5 (k) – Hubert Kędzierski 50

5 maja

Kosovia Kosów Lacki – Tęcza Stanisławów 4:1 (2:0)
Bramki: Łukasz Zalewski 13, Paweł Kiełczykowski 44, Dominik Kaniuk 78, 81 – Piotr Jaguścik 89

LKS Ostrówek – GKS Dobre 1:2 (1:2)
Bramki: Sebastian Polewski 29 – Kacper Rastawicki 11, Łukasz Gałązka 44

Wicher Sadowne – Rywal Ruchna 2:5 (0:3)
Bramki: Adrian Zieliński 62, Wojciech Piotrowski 83 – Maciej Mieszało 7, 19, 44, Szymon Banaszek 49, Mateusz Kowalczyk 90+3

Wilga Miastków Kościelny – Armia Żelków 4:1 (2:1)
Bramki:
Piotr Domański 6, Adrian Oszczędłowicz 34, Szymon Wasilka 49, 55 – Jakub Niegowski 19

Pauza: Grodzisk Krzymosze


4 maja

MKL SEMP Siedlce – GKS Andrzejewo 1:5 (1:2)
Bramki:
Michał Gurbiel 35 (k) – Adrian Kraszewski 19, Sebastian Kapusta 21, Adam Niemira 57, 84, Kacper Praski 62

5 maja

Amazonka Wiśniew – Błękitni Stoczek 4:1 (1:0)
Bramki: Tomasz Borkowski 19, Sebastian Krasuski 68, Grzegorz Gaj 90+1, Rafał Pieńkowski 90+2 – Grzegorz Lipka-Chudzik 84

Jutrzenka Cegłów – Iskra Zaręby Kościelne 2:2 (0:0)
Bramki:
Bartek Mrozik 55, Dawid Michalski 70 – Krystian Skawski 50, Mateusz Puch 77

Niwa Tęczki – Tęcza Korczew 2:0 (0:0)
Bramki:
Rafał Romaniuk 62, Dominik Koszara 76

Zorza Sterdyń – LUKS Rzakta 10:1 (6:1)
Bramki: Witalij Burko 16, 50, Bartłomiej Chmielewski 31 (k), Jakub Żyznowski 29, 43, 44, Hubert Czady 45, Sebastian Sobieszczuk 54, 85, Leszek Wojewódzki 88 – Rafał Grabowski 13

Pauza: ŁDK II Łosice, Olimpia Latowicz

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;