czwartek, 13 czerwca 2024r.

Mazowsze gra [17-19 maja]

Do końca sezonu coraz mniej kolejek. W połowie maja poznaliśmy pierwsze rozstrzygnięcia.


17 maja

Oskar Przysucha – KTS Weszło 0:2 (0:1)
Bramki: Fabien Luvale 40, Mikołaj Neuman 80

18 maja

Błonianka Błonie – Ząbkovia Ząbki 1:1 (1:0)
Bramki: Dariusz Zjawiński 43 – Piotr Augustyniak 90

Hutnik Warszawa – Mazur Karczew 2:2 (1:0)
Bramki: Rafał Maciejewski 23, Maksymilian Vogtman 66 – Jan Zboina 60, Filip Kowalczyk 90

Józefovia Józefów – Marcovia Marki 2:4 (0:2)
Bramki: Mikołaj Adamiak 87, 90+ (k) – Piotr Cudny 7, Patryk Kultys 36, Filip Bućko 62, Milan Bazler 90+

KS CK Troszyn – Wisła II Płock 2:2 (1:1)
Bramki: Andres Pérez 30, Daniel Charkiewicz 89 – Bartosz Borowski 45+2, Bartosz Zynek 51

KS Raszyn – MKS Piaseczno 0:4 (0:0)
Bramki:
Marcin Bykowski 49, 60, Kamil Matulka 69, Filip Dziełak 78

Mazovia Mińsk Mazowiecki – Mszczonowianka Mszczonów 1:1 (0:1)
Bramki: Wojciech Trochim 62 (k) – Pawło Paduk 25 (k)

Sokół Serock – Ursus Warszawa 0:1 (0:1)
Bramka: Mariusz Chmielewski 17

Wilga Garwolin – Drogowiec Jedlińsk 2:0 (0:0)
Bramki: Kirył Szakurow 47, Chimaobi Obi 62


18 maja

KS Teresin – Naprzód Skórzec 1:0 (1:0)
Bramka: Cezary Czarnecki 4

LKS Promna – Podlasie Sokołów Podlaski 1:0 (0:0)
Bramka: Dominik Barciak 81 (s)

Milan Milanówek – LKS Chlebnia 1:1 (0:1)
Bramki: Adam Banaszczyk 68 – Adam Kujawski 9

Talent Warszawa – Radomiak II Radom 5:2 (1:2)
Bramki:
Maciej Zwierzchowski 26, 63, Mateusz Kowalski 46, Krystian Mianowicz 59, Kamil Wójciak 83 – Oskar Markiewicz 6 (k), Jakub Snopczyński 16

Tygrys Huta Mińska – Płomień Dębe Wielkie 8:2 (7:1)
Bramki: Michał Koszela 1, Konrad Biesiada 6, Krystian Syta 10, Serhij Herasymeć 12, 40, Serhij Woronin 19, Piotr Kowalczyk 26, Daniel Kozik 74 – Yitzhak Aisen 18, Jakub Oszkiel 82

Watra Mrozy – Energia Kozienice 2:1 (1:1)
Bramki: Filip Kąca 21, Josué Magalevsky 80 – Bartłomiej Janiszewski 9

Żyrardowianka Żyrardów – Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3:0 (0:0)
Bramki: Dmytro Kuzmin 73, Konrad Owczarek 88, 90

19 maja

Escola Varsovia – Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3:1 (2:1)
Bramki:
Ahmed Abdullah 32, 33, Filip Świerlikowski 66 – Krzysztof Kucharczyk 35


18 maja

Fenix Siennica – Promnik Gończyce 1:4 (0:1)
Bramki:
Dariusz Osica 50 (k) – Rafał Świder 17, Mateusz Kiliszek 61, 89, 90+2

Hutnik Huta Czechy – Orzeł Unin 2:4 (1:3)
Bramki:
Bartosz Michalczyk 42, 73 – Denis Dobrowolski 20, Hubert Osiak 37, Kamil Kasprzak 45+2, Bartłomiej Szczęśniak 63 (k)

MKS Małkinia – Podlasie II Sokołów Podlaski 6:4 (2:0)
Bramki:
Jakub Dawidczyk 19, 47, 78, Michał Zawistowski 35 (k), 69 (k), Mateusz Puścian 90+6 – Aleksander Jezierski 50, Aleksander Kowalski 58, Piotr Krysiński 86, Robert Kur 90+6

Sęp Żelechów – Czarni Węgrów 3:3 (1:3)
Bramki: Sebastian Wdowiak 16, Jakub Skórka 55 (s), Michał Sakowski 60 (s) – Radosław Replin 3, 14, Damian Wysocki 42

ULKS Gołąbek – Jastrząb Żeliszew 4:0 (1:0)
Bramki: Jakub Ejsymont 27 (k), 65 (k), Roman Bilinśkyj 51, Michał Kruszewski 68

Wektra Zbuczyn – Pogoń II Siedlce 0:1 (0:0)
Bramka: Kacper Bogusiewicz 54

19 maja

Jabłonianka Jabłonna Lacka – Kolektyw Oleśnica 7:2 (4:1)
Bramki: Jacek Toczyski 4, 11, 18, 52, 75, 80, Sylwester Niewiadomski 23 – Bartosz Stosio 8, Paweł Rogala 66

Zryw Sobolew – ŁDK Łosice 4:4 (2:2)
Bramki:
Wojciech Pietrzak 34, Przemysław Komar 39, 67, Seweryn Tomaszek 90+4 – Sebastian Bartoszuk 36, 40, Łukasz Naumiuk 53, 77


18 maja

Rywal Ruchna – Pogoń III Siedlce 0:1 (0:1)
Bramka: Filip Grochala 32

Wilga Miastków Kościelny – Płomień II Dębe Wielkie 4:3 (1:1)
Bramki:
Szymon Wasilka 12, 58, Fabian Frelik 62, Jakub Biedrzycki 85 – Bartłomiej Sarniak 6, 66, Daniel Głuchowski 50

19 maja

LKS Ostrówek – Tęcza Stanisławów 1:0 (0:0)
Bramka:
Mariusz Kopacz 89

Tajfun Jartypory – GKS Dobre 2:1 (1:1)
Bramki: Norbert Kocon 43, Filip Dmowski 56 – Łukasz Gąłązka 10

Victoria Kałuszyn – Kosovia Kosów Lacki 0:3 (0:1)
Bramki:
Łukasz Zalewski 17 (k), 52, Paweł Kiełczykowski 90+6

Wicher Sadowne – Grodzisk Krzymosze 0:0

Pauza: Armia Żelków


18 maja

Zorza Sterdyń – GKS Andrzejewo 1:1 (0:1)
Bramki: Michał Krzymiński 47 – Adam Niemira 20

19 maja

Amazonka Wiśniew – Tęcza Korczew 4:0 (3:0)
Bramki:
Sebastian Krasuski 19, 42, Konrad Czarnacki 27, Patryk Izdebski 70

Jutrzenka Cegłów – Błękitni Stoczek 4:8 (1:4)
Bramki:
Dawid Michalski 23, Bogdan Wiącek 50, Bartek Mrozik 73, Piotr Kielak 84 – Grzegorz Lipka-Chudzik 3, 57, Wojciech Oniśk 11, Paweł Wierzbicki 34, Adam Lipka-Chudzik 35, Kacper Grądziąż 66, Kamil Strąk 71, Patryk Stelmach 88

ŁDK II Łosice – Iskra Zaręby Kościelne 3:1 (2:1)
Bramki: Damian Podstawka 4, 11, Marcin Marszałek 82 – Kacper Bączyk 25

MKL SEMP Siedlce – Olimpia Latowicz 2:1 (1:0)
Bramki: Miłosz Nasiłowski 35, Aleksander Fiuk 61 – Daniel Czerwiński 72

Pauza: LUKS Rzakta, Niwa Tęczki

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;