piątek, 24 maja 2024r.

Mazowsze gra [11-13 listopada]

Za nami kolejny weekend wypełniony piłkarskimi emocjami. Co się działo?


11 listopada

Escola Varsovia – Wisła II Płock 1:2 (1:1)
Bramki:
Krzysztof Szynke 28 – Dawid Kocyła 10, Damian Kacperski 77

Marcovia Marki – Narew Ostrołęka 3:0 (2:0)
Bramki:
Hubert Władyka 4, Artur Rawa 15 (k), 54

Mazur Karczew – KS Raszyn 1:1 (0:1)
Bramki: Marcin Raszka 62 – Kamil Szabłowski 12

12 listopada

Hutnik Warszawa – Orzeł Baniocha 0:1 (0:0)
Bramka:
Michał Ocipka 55

Mazovia Mińsk Mazowiecki – Wilga Garwolin 3:0 (3:0)
Bramki: Michał Bondara 2, 40 (k), Ihor Krasznewśkyj 13

MKS Przasnysz – KS CK Troszyn 1:1 (1:1)
Bramki:
Krzysztof Pustoła 23 – Kacper Matusiak 36

Oskar Przysucha – MKS Piaseczno 4:1 (1:1)
Bramki:
Karol Karwowski 29, Przemysław Nogaj 68, Patryk Czarnota 77, Tomasz Bogołębski 90 – Maciej Nalej 45+

Victoria Sulejówek – Świt Staroźreby 6:0 (4:0)
Bramki: Julian Świątek 18, 65, Jan Dźwigała 25, Marcin Kozłowski 27, 38, Bartłomiej Szulim 59

Ząbkovia Ząbki – Mszczonowianka Mszczonów 2:1 (0:1)
Bramki:
Mateusz Augustyniak 81, 86 – Konrad Budek 8 (s)


11 listopada

Energia Kozienice – KS Teresin 1:2 (0:1)
Bramki:
Michał Kucharczyk 88 – Kacper Bargieł 14, Cezary Czarnecki 90

Jabłonianka Jabłonna Lacka – Naprzód Skórzec 0:1 (0:0)
Bramka: Sebastian Krasuski 73

Józefovia Józefów – Milan Milanówek 3:1 (2:0)
Bramki:
Jakub Malinowski 29, 43, Marcel Kopeć 84 – Radosław Graczyk 66

LKS Promna – Podlasie Sokołów Podlaski 1:1 (0:0)
Bramki:
Wojciech Gajownik 73 (k) – Mateusz Omieciuch 49

13 listopada

GKS Jedlińsk – Pogoń II Siedlce 2:0 (0:0)
Bramki: Patryk Skuza 61, Mykoła Charczuk 90+3

Mazovia II Mińsk Mazowiecki – LKS Chlebnia 2:2 (1:1)
Bramki:
Jan Proczek 35, Aleksander Dzięcielski 50 – Jakub Łabęda 19, 90+4

Płomień Dębe Wielkie – Tygrys Huta Mińska 2:5 (0:3)
Bramki:
Kacper Smoderek 51, Maksymilian Serokin 90 – Anatolij Masałow 29, Bogumił Abramowicz 44, Serhij Herasymeć 45, Michał Koszela 53, 57

Pauza: Żyrardowianka Żyrardów


11 listopada

MKS Małkinia – Fenix Siennica 3:2 (2:1)
Bramki:
Michał Zawistowski 11 (k), 20, Bartosz Składanowski 72 – Dariusz Osica 45+1 (k), Daniel Świerżewski 90+3

ULKS Gołąbek – Sęp Żelechów 2:2 (0:2)
Bramki: Karol Kruszewski 58, Roman Bilinśkyj 86 – Jakub Gałkowski 14, 35

12 listopada

Hutnik Huta Czechy – Jastrząb Żeliszew 1:3 (0:2)
Bramki:
Kamil Szostak 62 – Mateusz Stankiewicz 23, 60, Marcin Kuć 43

Kolektyw Oleśnica – Kosovia Kosów Lacki 2:0 (2:0)
Bramki: Michał Lewandowski 7, Kamil Stanisławowski 35

Orzeł Unin – Czarni Węgrów 7:0 (2:0)
Bramki:
Sebastian Nowak 18, Mariusz Dróżdż 40, Denis Dobrowolski 51, Damian Matysiak 73, 77 (k), Evan Cole 86, Artur Meloyan 88

Wektra Zbuczyn – Watra Mrozy 1:4 (0:1)
Bramki: Miłosz Lubelski 75 – Jakub Rastawicki 29, Piotr Kowalczyk 52, 70, Karol Krzyżanowski 54

13 listopada

Zryw Sobolew – Wilga Miastków Kościelny 6:2 (0:1)
Bramki:
Marek Górski 55, 58, 61, Mateusz Ostrowski 68, Michał Wiśnioch 79, Mateusz Michalec 90 – Jakub Biedrzycki 9, Norbert Zduńczyk 87

Pauza: ŁDK Łosice


11 listopada

LKS Ostrówek – Miedzanka Miedzna 5:1 (2:0)
Bramki:
Mariusz Kopacz 12, 90+1 (k), Rafał Szyszko 23, 52, 61 – Wiktor Kosiorek 82 (k)

12 listopada

Płomień II Dębe Wielkie – Grodzisk Krzymosze 1:2 (1:2)
Bramki:
Maksymilian Serokin 27 (k) – Daniel Kozak 19, Konrad Michalak 40

Tęcza Stanisławów – Promnik Gończyce 5:3 (1:0)
Bramki: Marcin Szczepaniuk 7, Adrian Pazura 51 (k), Ernest Ludwiniak 68, 90+1, Jakub Gańko 69 – Krystian Sekuła 50, Jakub Jończyk 56, Kamil Kosmala 58

13 listopada

Jutrzenka Cegłów – Wicher Sadowne 2:2 (1:1)
Bramki:
Rafał Pszonka 45+2, Patryk Halaburda 51 – Dawid Bełczyński 21, Konrad Wojciechowski 48

Rywal Ruchna – Podlasie II Sokołów Podlaski 0:3 (0:1)
Bramki: Bartosz Kostrzewa 42, Maciej Nowotniak 70 (k), Michał Paluch 87

Victoria Kałuszyn – GKS Dobre 1:0 (1:0)
Bramka: Patryk Sokołowski 40

Pauza: Tajfun Jartypory


 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

Jedna odpowiedź

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;