poniedziałek, 24 czerwca 2024r.

Mazowsze gra [1-2 kwietnia]

Pierwszy kwietniowy weekend będzie wypchany ciekawymi spotkaniami na każdym poziomie rozgrywkowym.


1 kwietnia

Mazovia Mińsk Mazowiecki – Escola Varsovia 6:0 (4:0)
Bramki: Michał Bondara 10, 42, Mateusz Bienias 21, Pawło Ksionz 31, 66, Sebastian Kaczyński 69

Mazur Karczew – Marcovia Marki 4:0 (1:0)
Bramki: Kacper Laskus 31, 52, Marcin Raszka 49, Mcoseli Mamfenavumile 79

MKS Piaseczno – KS CK Troszyn 1:1 (1:1)
Bramki: Maciej Nalej 10 – Kamil Majkowski 41

Mszczonowianka Mszczonów – Hutnik Warszawa 2:2 (1:2)
Bramki: Damian Pociech 21, Sebastian Czapa 73 (k) – Dominik Bartnik 31, Paweł Giel 39 (k)

Świt Staroźreby – KS Raszyn 3:0 (2:0)
Bramki:
Przemysław Kowalczyk 2, Hubert Pakuła 17 (s), Michał Sobczak 90

Victoria Sulejówek – Wilga Garwolin 4:2 (3:1)
Bramki: Konrad Śliwka 30, Julian Świątek 32, 45, Jan Dźwigała 86 – Kacper Kozikowski 9, Tomasz Paszkowski 55

Ząbkovia Ząbki – Narew Ostrołęka 2:1 (0:0)
Bramki:
Piotr Augustyniak 76 (k), Mateusz Augustyniak 86 – Kamil Jastrzębski 81

2 kwietnia

Oskar Przysucha – Wisła II Płock 2:1 (2:1)
Bramki: Tomasz Bogołębski 14, Karol Karwowski 42 – Dawid Zięba 3

Pauza: MKS Przasnysz


1 kwietnia

KS Teresin – Pogoń II Siedlce 1:1 (1:0)
Bramki:
Jakub Sokołowski 1 – Radosław Droń 85

LKS Chlebnia – Józefovia Józefów 1:2 (0:0)
Bramki:
Jakub Łabęda 48 – Tobiasz Filochowski 53, Jakub Malinowski 71

LKS Promna – Jabłonianka Jabłonna Lacka 5:0 (3:0)
Bramki:
Jakub Sosnowski 23, 34, 55 (k), Jakub Pastusiak 41, Przemysław Ostrowski 75

Milan Milanówek – Tygrys Huta Mińska 3:2 (2:0)
Bramki:
Adam Banaszczyk 9, Mateusz Michalski 27, Borys Błaskiewicz 66 – Serhij Herasymeć 48, 81

Naprzód Skórzec – Płomień Dębe Wielkie 1:1 (0:0)
Bramki:
Kacper Pawlik 63 – Kacper Smoderek 87

Podlasie Sokołów Podlaski – Energia Kozienice 3:2 (1:1)
Bramki:
Mateusz Omieciuch 44, 51, 74 – Piotr Czerwiński 2, Eugeniusz Kołodziejczyk 68

2 kwietnia

Mazovia II Mińsk Mazowiecki – Żyrardowianka Żyrardów 3:3 (2:0)
Bramki:
Aleksander Dzięcielski 19, 62, Jan Proczek 12 – Dmytro Kuzmin 65, 73, Adam Dudziński 75

Pauza: GKS Jedlińsk


1 kwietnia

Czarni Węgrów – MKS Małkinia 3:3 (2:2)
Bramki:
Dawid Sałasiński 11, 38, 71 (k) – Michał Zawistowski 31 (k), 64 (k), Szymon Macioch 35

Orzeł Unin – Hutnik Huta Czechy 6:2 (3:1)
Bramki:
Piotr Poszytek 33, Filip Mikulski 41, Jakub Kowalski 45, Krystian Parzyszek 64, Kamil Kasprzak 84, Kamil Kajtowski 89 (s) – Filip Gawinek 39, Mateusz Rękawek 85

Watra Mrozy – Zryw Sobolew 4:1 (2:0)
Bramki:
Adrian Czajka 14, Piotr Kowalczyk 27 (k), Karol Krzyżanowski 51, Jarosław Włodarczyk 63 (s) – Mateusz Michalec 77

Wektra Zbuczyn – ŁDK Łosice 1:1 (0:0)
Bramki: Przemysław Jasiński 86 – Kamil Kasjaniuk 54

2 kwietnia

Fenix Siennica – Kolektyw Oleśnica 3:0 (0:0)
Bramki: Rafał Słowik 49 (k), Kacper Piętka 55, Karol Szczęsny 89

Jastrząb Żeliszew – Sęp Żelechów 1:2 (0:1)
Bramki: Bartosz Wróblewski 62 – Paweł Jóźwiak 24 (s), Jakub Gałkowski 77

Wilga Miastków Kościelny – Kosovia Kosów Lacki 2:2 (2:0)
Bramki: Jakub Biedrzycki 11, Szymon Wasilka 31 – Adrian Byczkowski 47, 71

Pauza: ULKS Gołąbek


1 kwietnia

LKS Ostrówek – Tajfun Jartypory 1:0 (0:0)
Bramka:
Mariusz Kopacz 54

Promnik Gończyce – Rywal Ruchna 3:2 (1:0)
Bramki:
Bartosz Zackiewicz 45, 54, Radosław Szewczyk 51 – Marcin Domański 78, Arkadiusz Kałuski 90

Tęcza Stanisławów – Miedzanka Miedzna 2:0 (2:0)
Bramki: Adrian Pazura 8 (k), 16

2 kwietnia

Grodzisk Krzymosze – Victoria Kałuszyn 2:1 (2:0)
Bramki:
Adam Szklarz 6, Kamil Michalak 12- Hubert Abramowski 60

Podlasie II Sokołów Podlaski – Jutrzenka Cegłów 6:1 (0:1)
Bramki: Aleksander Jezierski 54, 57, Jakub Mikołajczuk 59, Dawid Ardej 69, Filip Andryszczyk 89, Piotr Osial 90+2 – Mateusz Konca 45+1

Wicher Sadowne – GKS Dobre 1:1 (0:0)
Bramko:
Konrad Wojciechowski 54 (k) – Mariusz Mistewicz 61

Pauza: Płomień II Dębe Wielkie


1 kwietnia

Amazonka Wiśniew – Santoryn Nowinki 7:2 (4:1)
Bramki: Grzegorz Gaj 4 (k), 9, 82, Dominik Pszkit 23, 64, Kamil Domański 42, Robert Chojecki 86 – Grzegorz Powierża 21, Damian Zaręba 54

2 kwietnia

Błękitni Stoczek – Niwa Tęczki 1:3 (0:1)
Bramki:
Bartłomiej Skórka 87 – Bartłomiej Kaniecki 32, Maciej Lejnert 63, 90+5

LUKS Rzakta – Armia Żelków 2:5 (1:5)
Bramki:
Dominik Żołądek 18, Damian Zwoliński 74 (k) – Piotr Wikiera 13, Karol Niegowski 19, 32, 41, Tomasz Kaczorek 45

ŁDK II Łosice – Zorza Sterdyń 7:3 (3:0)
Bramki: Paweł Niciporuk 4, Sebastian Bartoszuk 11, Filip Izdebski 29 (k), Cezary Chraszcz 65, Adrian Chraniuk 69, 90+1, Bartłomiej Olędzki 76 – Ignacy Sidorzak 48 (k), Mateusz Piwko 64, Jakub Parzonka 85

Pogoń III Siedlce – Olimpia Latowicz 4:1 (2:1)
Bramki: Tomasz Wiewiórka 2, Wojciech Kisieliński 41, Piotr Krasnodębski 70, 77 – Marcin Świątek 3

Pauza: Wicher II Sadowne

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

6 odpowiedzi

  1. Myślę że Pogoń Siedlce wygra mecz z KS Teresin ale jaki wynik Będzie zobaczymy

  2. Myślę że możemy wygrać, przegrać lub zremisować. Zobaczymy.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;