piątek, 24 maja 2024r.

Mazowsze gra [14-18 czerwca]

To już ostatnia odsłona naszego cyklu w sezonie 2022-23. W trakcie najbliższego weekendu poznamy odpowiedzi na najbardziej palące pytania.


8 czerwca

Hutnik Warszawa – Świt Staroźreby 1:1 (1:1)
Bramki: Jan Goliński 32 – Michał Sadowski 4

17 czerwca

Escola Varsovia – Narew Ostrołęka 1:0 (0:0)
Bramka:
Kacper Stępkowski 53

Mazovia Mińsk Mazowiecki – Wisła II Płock 1:1 (0:0)
Bramki:
Michał Wołos 68 – Grzegorz Wawrzyński 64

Mazur Karczew – Wilga Garwolin 4:4 (1:3)
Bramki:
Antoni Piekut 20, Joachim Majchrzak 76, Mateusz Kociszewski 84, Marcin Raszka 90+4 – Andriej Truchan 20, Filip Wojtaś 25, 30, Kirył Szakurow 55

MKS Przasnysz – KS Raszyn 1:2 (1:0)
Bramki: Maciej Smoliński 31 – Kacper Kępka 56, Tomasz Pietrzak 68

Oskar Przysucha – Mszczonowianka Mszczonów 2:3 (1:0)
Bramki:
Tomasz Bogołębski 24 (k), 62 – Dawid Jarczak 54, Patryk Obiała 74, 75

Victoria Sulejówek – MKS Piaseczno 2:0 (2:0)
Bramki: Marcin Kozłowski 3, Stanisław Ławcewicz-Musialik 18

Ząbkovia Ząbki – KS CK Troszyn 0:1 (0:0)
Bramka:
Junior Moreno 75 (k)

Pauza: Marcovia Marki


14 czerwca

Mazovia II Mińsk Mazowiecki – Tygrys Huta Mińska 1:0 (0:0)
Bramka: Aleksander Dzięcielski 68

17 czerwca

LKS Promna – LKS Chlebnia 2:2 (1:0)
Bramki:
Kajetan Szymański, Antoni Kozyra – Kajetan Świętochowski, Dawid Wierzbicki

Żyrardowianka Żyrardów – Podlasie Sokołów Podlaski 2:3 (2:0)
Bramki: Dmytro Kuzmin 6, Adrian Dalach 26 – Ołeksij Zinkewycz 51, Jakub Kozaczuk 81, 90

18 czerwca

Energia Kozienica – Milan Milanówek 5:0 (1:0)
Bramki:
Władysław Dokukin 35, Matheus Goiano 61, 73, Bartłomiej Książek 66, Kaio 77 (k)

GKS Jedlińsk – KS Teresin 2:0 (0:0)
Bramki:
Oskar Miturski 71, Patryk Skuza 90

Józefovia Józefów – Naprzód Skórzec 4:0 (2:0)
Bramki:
Tobiasz Filochowski 1, 66, Daniel Trzepałka 9, Julian Jaquet 55

Płomień Dębe Wielkie – Pogoń II Siedlce 1:0 (1:0)
Bramka: Daniel Matwiejczyk 40

Pauza: Jabłonianka Jabłonna Lacka


14 czerwca

Watra Mrozy – Wektra Zbuczyn 1:3 (0:3)
Bramki: Piotr Kowalczyk 74 – Emil Michalak 2 (k), Jakub Bobryk 9, Krystian Musiejczuk 14

17 czerwca

Czarni Węgrów – Watra Mrozy 2:0 (1:0)
Bramki:
Dawid Sałasiński 34, 50

ŁDK Łosice – Orzeł Unin 4:0 (0:0)
Bramki: Dawid Ułasiuk 50, Kamil Kasjaniuk 60, Łukasz Naumiuk 67, Kacper Wyrzykowski 81

18 czerwca

Hutnik Huta Czechy – Wilga Miastków Kościelny 5:5 (0:4)
Bramki: Mikołaj Majsterek 54, Arkadiusz Zalewski 78, 83, Bartłomiej Jedynak 86, Wojciech Jonczak 90+5 – Szymon Wasilka 9 (k), Patryk Chudek 15, 45+1, Piotr Domański 18, 64

Kolektyw Oleśnica – Sęp Żelechów 3:3 (2:2)
Bramki: Mariusz Szostek 33, Karol Komar 45, Paweł Rogala 76 – Szymon Kowalski 19, Jakub Gałkowski 43, 79

ULKS Gołąbek – Jastrząb Żeliszew 5:1 (2:1)
Bramki: Karol Kruszewski 5, 13, Damian Rytel 61, Marcin Utnicki 66, 78 – Michał Mularczyk 36

Wektra Zbuczyn – Kosovia Kosów Lacki 3:0 (2:0)
Bramki: Emil Michalak 28 (k), Miłosz Lubelski 33, Jakub Bobryk 61

Zryw Sobolew – Fenix Siennica 6:1 (2:0)
Bramki: Paweł Król 14, 50, Mateusz Kowalczyk 38, 57, Marek Górski 67, Sebastian Magnuszewski 83 – Karol Szczęsny 69

Pauza: MKS Małkinia


16 czerwca

Miedzanka Miedzna – LKS Ostrówek 2:1 (2:0)
Bramki: Jakub Żeleźnicki 8, Piotr Leszczyński 41 – Konrad Akonom 68

17 czerwca

Grodzisk Krzymosze – Płomień II Dębe Wielkie 5:0 (2:0)
Bramki:
Hubert Wysokiński 6, 34, 55, Tomasz Lipiński 72, Mateusz Majewski 81

Podlasie II Sokołów Podlaski – Rywal Ruchna 3:6 (0:3)
Bramki: Bartosz Kostrzewa 64, Jakub Mikołajczuk 66, 77 – Michał Gryglas 6, 87, Maciej Mieszało 8, 45 (k), 67, 79

Promnik Gończyce – Tęcza Stanisławów 3:0 (1:0)
Bramki: Kamil Kosmala 10, Bartosz Zackiewicz 75, Bartosz Babik 82

18 czerwca

GKS Dobre – Victoria Kałuszyn 3:0 (2:0)
Bramki: Łukasz Gałązka 12, 33, Grzegorz Sawicki 82

Wicher Sadowne – Jutrzenka Cegłów 0:0

Pauza: Tajfun Jartypory

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

Jedna odpowiedź

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;