wtorek, 21 maja 2024r.

Mazowsze gra [6-7 kwietnia]

Co ciekawego będzie działo się na boiskach piłkarskich w pierwszy weekend kwietnia?


6 kwietnia

Błonianka Błonie – KS CK Troszyn 1:1 (1:1)
Bramki: Sebastian Czapa 13 (k) – Edgardo Ruiz 27

Drogowiec Jedlińsk – Marcovia Marki 4:1 (3:1)
Bramki:
Piotr Kolecki 2, Patryk Szubiński 22, 45, Bartłomiej Zenik 75 – Piotr Cudny 8 (k)

KS Raszyn – Sokół Serock 2:0 (0:0)
Bramki: Jacek Strzegocki 70, Paweł Pulkowski 86 (k)

KTS Weszło – Mszczonowianka Mszczonów 2:4 (0:1)
Bramki:
Cezary Sauczek 55, 82 – Patryk Kubicki 23, 72, Piotr Ćwikowski 85, Pawło Paduk 90+

MKS Piaseczno – Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:3 (1:2)
Bramki: Łukasz Krupnik 26 (k) – Wojciech Trochim 15, Michał Bondara 37, 85 (k)

Oskar Przysucha – Józefovia Józefów 0:2 (0:0)
Bramki:
Filip Pietrusiewicz 82, Tobiasz Filochowski 90+2

Wilga Garwolin – Hutnik Warszawa 2:4 (0:1)
Bramki: Chimaobi Obi 67, Przemysław Alot 78 – Erwin Nowik 3 (k), 51 (k), Rafał Maciejewski 62, Mateusz Bojdziński 90+1

Ząbkovia Ząbki – Mazur Karczew 5:1 (2:1)
Bramki: Paweł Czułowski 24, 54, Dominik Bula 39, Jakub Kodeniec 75, Oskar Zaks 90+ – Jan Zboina 24

7 kwietnia

Wisła II Płock – Ursus Warszawa 1:1 (1:0)
Bramki: Gleb Kuczko 12 – Mariusz Chmielewski 66 (k)


6 kwietnia

KS Teresin – LKS Promna 1:0 (0:0)
Bramka:
Cezary Czarnecki 78

LKS Chlebnia – Płomień Dębe Wielkie 3:1 (2:1)
Bramki:
Stanisław Kania 6, Piotr Ciesielski 44, Jehor Czenśkyj 87 – Jan Komarow 4

Milan Milanówek – Watra Mrozy 3:1 (2:0)
Bramki:
Jakub Włostowski 13, Tomasz Kołodziejski 33, Damian Skirski 72 – Filip Kąca 48 (k)

Radomiak II Radom – Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2:2 (2:2)
Bramki:
Krystian Okoniewski 23, 43 – Mikołaj Roman 2, Sebastian Szymerski 18

Talent Warszawa – Energia Kozienice 4:1 (1:1)
Bramki:
Jan Grzybowski 20, Patryk Szeliga 63, Kamil Wójciak 90, 90+1 – Damian Bernat 28 (k)

7 kwietnia

Escola Varsovia – Tygrys Huta Mińska 2:2 (1:1)
Bramki: Mateusz Malec 18, Ahmed Abdullah 75 (k) – Tymofij Hulidow 2, Serhij Herasymeć 69

Mazovia II Mińsk Mazowiecki – Podlasie Sokołów Podlaski 1:2 (1:1)
Bramki: Aleksander Dzięcielski 17 – Jewhen Pyłypczuk 21, Kacper Komycz 60

Naprzód Skórzec – Żyrardowianka Żyrardów 2:3 (2:1)
Bramki: Jakub Pawlik 27, Radosław Droń 39 – Damian Rakoczy 13, 61, Konrad Owczarek 68


6 kwietnia

Fenix Siennica – Jastrząb Żeliszew 1:1 (0:1)
Bramki:
Karol Szczęsny 90+6 – Kacper Skwierczyński 16

Hutnik Huta Czechy – Wektra Zbuczyn 1:4 (0:2)
Bramki: Mateusz Rękawek 65 – Michał Bobryk 24, Jakub Bobryk 36, 70, Bartosz Karczmarek 85

Podlasie II Sokołów Podlaski – Pogoń II Siedlce 1:4 (0:3)
Bramki: Szymon Chadaj 54 – Szymon Mucha 2, Dawid Jastrzębski 18, Dawid Dobrzański 42, Kacper Zdunek 77

7 kwietnia

Czarni Węgrów – Orzeł Unin 0:4 (0:4)
Bramki:
Szymon Żaczek 8, Piotr Wielgosz 18, Bartłomiej Szczęśniak 21, Denis Dobrowolski 30

Jabłonianka Jabłonna Lacka – ULKS Gołąbek 1:4 (1:0)
Bramki: Jacek Toczyski 31 (k) – Michał Kruszewski 62 (k), Jakub Ejsymont 64, 69, Sebastian Waszczuk 83

MKS Małkinia – ŁDK Łosice 1:1 (1:0)
Bramki: Jakub Kalbarczyk 15 – Maciej Szpura 53

Sęp Żelechów – Zryw Sobolew 1:1 (0:0)
Bramki: Jakub Gałkowski 70 – Jakub Szwed 69

15 maja

Kolektyw Oleśnica – Promnik Gończyce 2:4 (2:2)
Bramki dla Kolektywu:
Paweł Rogala, Kuba Karpiński


6 kwietnia

Kosovia Kosów Lacki – Pogoń III Siedlce 0:2 (0:1)
Bramki: Paweł Eleryk 16, Jakub Malinowski 66

Wicher Sadowne – Tajfun Jartypory 1:2 (1:1)
Bramki:
Dawid Bełczyński 45 – Eryk Wronka 26, Daniel Pazio 90+3

7 kwietnia

LKS Ostrówek – Rywal Ruchna 2:3 (2:0)
Bramki:
Wiktor Januszewski 27, Sebastian Polewski 35 – Mateusz Kowalczyk 56, Maciej Mieszało 62, 68

Płomień II Dębe Wielkie – GKS Dobre 1:2 (0:0)
Bramki:
Bartłomiej Sarniak 75 (k) – Mariusz Mistewicz 56, Kacper Rastawicki 82 (k)

Tęcza Stanisławów – Armia Żelków 2:1 (1:1)
Bramki: Adrian Pazura 22, 77 – Jakub Niegowski 9

Victoria Kałuszyn – Grodzisk Krzymosze 3:1 (0:1)
Bramki: Paweł Walkowski 50, Igor Lipka 66, 78 – Kamil Lipka 32 (s)

Pauza: Wilga Miastków Kościelny


6 kwietnia

Amazonka Wiśniew – Jutrzenka Cegłów 7:0 (3:0)
Bramki: Sebastian Krasuski 33, Patryk Ciulak 41, 45 (k), 60, Kacper Bojanczuk 69, Maciej Woźniak 82, Tomasz Borkowski 85

ŁDK II Łosice – Zorza Sterdyń 2:3 (0:2)
Bramki:
Adrian Chraniuk 83, Piotr Terlecki 85 (s) – Sebastian Sobieszczuk 14, Michał Krzymiński 38, Witalij Burko 63

7 kwietnia

Niwa Tęczki – Iskra Zaręby Kościelne 4:1 (0:0)
Bramki: Maciej Lejnert 48, Kamil Kaniecki 78, Aleksander Malinowski 83, Paweł Wiśniewski 90+2 – Dominik Dąbrowski 69

Olimpia Latowicz – Błękitni Stoczek 1:1 (0:1)
Bramki: Wiktor Sabak 33 – Patryk Ślusarz 19

Tęcza Korczew – GKS Andrzejewo 2:9 (1:4)
Bramki:
Paweł Stańczewski 31, Paweł Kruk 69 (k) – Daniel Gniazdowski 20, Dominik Kraszewski 27, 44, 65, Andrzej Piwoński 43, 88, 89, Mateusz Janiszewski 75 (k), Radosław Piwoński 81

Pauza: LUKS Rzakta, MKL SEMP Siedlce

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;