czwartek, 13 czerwca 2024r.

Mazowsze gra [20-21 kwietnia]

Co czeka na pasjonatów futbolu w trakcie najbliższego weekendu?


20 kwietnia

Drogowiec Jedlińsk – Ursus Warszawa 0:1 (0:1)
Bramka: Artur Rawa 26

KS Raszyn – KS CK Troszyn 0:9 (0:4)
Bramki:
Kacper Matusiak 2, 30, 56, Edgardo Ruiz 35, Daniel Charkiewicz 36, Mariusz Wierzbowski 57, Jakub Tyska 59, Andres Pérez 74, Konrad Drężek 83

KTS Weszło – Hutnik Warszawa 1:2 (0:0)
Bramki: Igor Lewczuk 80 – Piotr Bujak 73, Jakub Świątek I 75 (s)

Marcovia Marki – Mazur Karczew 2:1 (0:0)
Bramki:
Kamil Żmuda 47, Jakub Szczepocki 90+ – Jan Zboina 77

MKS Piaseczno – Sokół Serock 1:0 (1:0)
Bramki:
Łukasz Krupnik 34

Oskar Przysucha – Błonianka Błonie 1:1 (1:0)
Bramki:
Michał Dorożyński 29 – Sebastian Czapa 85 (k)

Wilga Garwolin – Józefovia Józefów 2:3 (0:2)
Bramki:
Kacper Wieczorek 47, Filip Gac 82 – Ignacy Ognicha 28, Wojciech Migas 41, Piotr Trepka 87

Wisła II Płock – Mszczonowianka Mszczonów 1:2 (1:1)
Bramki:
Dawid Krzyżański 41 – Piotr Ćwikowski 36, Wołodymyr Bobrow 54

Ząbkovia Ząbki – Mazovia Mińsk Mazowiecki 3:1 (0:1)
Bramki: Mateusz Augustyniak 49, Bartosz Lelito 53, Jakub Kodeniec 60 – Dominik Paradowski 40


20 kwietnia

KS Teresin – Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2:4 (1:1)
Bramki:
Kamil Kacprzak 33, Michał Nowakowski 68 – Marcin Bawolik 27, 53, Karol Bienias 58, 59

Milan Milanówek – Energia Kozienice 1:2 (1:1)
Bramki:
Jakub Włostowski 27 (k) – Damian Bernat 15, 71

Radomiak II Radom – Płomień Dębe Wielkie 8:1 (5:1)
Bramki:
Oskar Markiewicz 3 (k), 87 (k), Jakub Snopczyński 5, 56, 81, Daniel Pik 25, Tiago Matos, 30, Mikołaj Molendowski 38 – Jakub Oszkiel 29

Talent Warszawa – Żyrardowianka Żyrardów 4:0 (1:0)
Bramki:
Maciej Zwierzchowski 27, Kamil Wójciak 64, Piotr Miszczuk 73, 82

Tygrys Huta Mińska – LKS Promna 3:0 (0:0)
Bramki: Serhij Herasymeć 77, Bartosz Fiedeń 86, Bartosz Sekular 90+2

21 kwietnia

Escola Varsovia – Podlasie Sokołów Podlaski 0:2 (0:2)
Bramki: Mateusz Omieciuch 18, Jakub Kozaczuk 40

Mazovia II Mińsk Mazowiecki – Watra Mrozy 4:0 (2:0)
Bramki: Adrian Gilant 7, 84, Aleksander Dzięcielski 66, 85

Naprzód Skórzec – LKS Chlebnia 0:0


20 kwietnia

Fenix Siennica – Zryw Sobolew 4:2 (0:1)
Bramki: Dawid Matak 52, 69, Dariusz Osica 62, Piotr Markowski 77 – Damian Kulik 43, Mateusz Kowalczyk 47

Hutnik Huta Czechy – ULKS Gołąbek 4:5 (3:4)
Bramki: Wojciech Jonczak 2, 37, Bartosz Jeleń 13 (k), Bartosz Michalczyk 52 – Damian Chłopek 28, 35, Jakub Ejsymont 41, 88, Michał Kruszewski 45+

Kolektyw Oleśnica – Czarni Węgrów 2:2 (0:1)
Bramki:
Michał Lewandowski 55, Kamil Stanisławowski 80 – Michał Sakowski 40, Jakub Teodorski 65

Sęp Żelechów – ŁDK Łosice 1:2 (0:1)
Bramki: Jakub Podlipniak 90+1 (s) – Łukasz Naumiuk 24, 51

21 kwietnia

Jabłonianka Jabłonna Lacka – Pogoń II Siedlce 1:3 (1:2)
Bramki: Daniel Chmielewski 33 – Kamil Dmowski 13, Patryk Klimek 38, Dawid Jastrzębski 90+3

MKS Małkinia – Promnik Gończyce 5:2 (3:1)
Bramki: Adam Najgrodzki 5, Michał Zawistowski 24 (k), 44 (k), 52, Piotr Chlubicki 70 – Dawid Kasperczyk 42, 90+4 (k)

Podlasie II Sokołów Podlaski – Orzeł Unin 1:3 (0:2)
Bramki:
Bartosz Kostrzewa 90 – Bartłomiej Szczęśniak 27, Piotr Wielgosz 35, Artur Meloyan 70

29 maja

Wektra Zbuczyn – Jastrząb Żeliszew


20 kwietnia

Kosovia Kosów Lacki – GKS Dobre 1:1 (1:1)
Bramki:
Łukasz Zalewski 26 – Jakub Rokicki 39

Wilga Miastków Kościelny – Grodzisk Krzymosze 3:5 (2:3)
Bramki: Piotr Domański 27, Paweł Stępień 31 (s), Fabian Frelik 59 – Konrad Bielak 6, Piotr Garbaczewski 15, Marcel Kołodziejczuk 18, 73 (k), 79

21 kwietnia

LKS Ostrówek – Pogoń III Siedlce 0:1 (0:0)
Bramka:
Tomasz Borkowski 90+3

Tajfun Jartypory – Rywal Ruchna 1:0 (0:0)
Bramka:
Mateusz Ryczkowski 60

Tęcza Stanisławów – Płomień II Dębe Wielkie 1:0 (0:0)
Bramka: Filip Rek 52

Victoria Kałuszyn – Armia Żelków 4:1 (0:1)
Bramki:
Igor Lipka 53, Szymon Kazimierski 62, Paweł Walkowski 83 (k), Kamil Semmler 90+1 – Jakub Niegowski 22

Pauza: Wicher Sadowne


20 kwietnia

Amazonka Wiśniew – Iskra Zaręby Kościelne 10:0 (4:0)
Bramki: Mateusz Kacprzak 6, Tomasz Borkowski 24, 32, Patryk Ciulak 37, 60, Sebastian Krasuski 50, Maciej Woźniak 71, 80, 84, Dominik Pszkit 90+1

21 kwietnia

ŁDK II Łosice – Jutrzenka Cegłów 6:1 (3:0)
Bramki: Bartłomiej Olędzki 4, 23, 40, 69, Mateusz Chmielnicki 52, Szymon Domański 85 – Dawid Michalski 54

MKL SEMP Siedlce – LUKS Rzakta 0:2 (0:2)
Bramki: Rafał Grabowski 26, Bartosz Szczęsny 36

Niwa Tęczki – Błękitni Stoczek 0:2 (0:1)
Bramki: Zbigniew Gago 8, Grzegorz Lipka-Chudzik 90+3

Olimpia Latowicz – Tęcza Korczew 6:0 (5:0)
Bramki: Wiktor Sabak 5, Mateusz Szeląg 9, 33, Radosław Skóra 19, Marcin Świątek 38, Antoni Pielasa 85

Pauza: GKS Andrzejewo, Zorza Sterdyń

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;