wtorek, 29 listopada 2022

Mazowsze gra [22-25 września]

Za nami kolejny weekend wypełniony piłkarskimi emocjami. Oto jego podsumowanie.


22 września

Ząbkovia Ząbki – Mazur Karczew 0:3 (0:1)
Bramki: Patryk Kwaśniczko 16, 74, Oskar Szczepański 90

24 września

KS CK Troszyn – Wisła II Płock 3:2 (1:1)
Bramki: Kamil Majkowski 32 (k), Edgardo Ruiz 60 (k), Mariusz Wierzbowski 72 – Tomasz Walczak 34, Adrian Szczutowski 58

KS Raszyn – Wilga Garwolin 2:2 (1:1)
Bramki: Marcin Bykowski 20, Jan Skotnicki 46 – Sebastian Grzegorczyk 28, Grzegorz Piesio 48

MKS Piaseczno – Orzeł Baniocha 0:1 (0:0)
Bramka: Michał Ocipka 85 (k)

MKS Przasnysz – Hutnik Warszawa 0:6 (0:2)
Bramki: Filip Bućko 19, Paweł Giel 42 (k), 47, 52, 90+, Daniel Bogucki 66

Mszczonowianka Mszczonów – Narew Ostrołęka 1:4 (0:2)
Bramki:
Patryk Obiała 70 – Bartłomiej Ziemak 18 (k), Marcin Kraska 31, Adam Zięba 84, Konrad Drężek 90+

Oskar Przysucha – Mazovia Mińsk Mazowiecki 2:3 (0:1)
Bramki:
Tomasz Bogołębski 74 (k), 81 – Eryk Więdłocha 12, Mateusz Bienias 71, Paweł Michalski 89

Świt Staroźreby – Marcovia Marki 1:5 (0:3)
Bramki:
Jakub Kabala 89 (s) – Krystian Przyborowski 10, Artur Rawa 31, Jan Szulkowski 42, Igor Ruciński 72, 84

Victoria Sulejówek – Escola Varsovia 2:1 (1:0)
Bramka: Julian Świątek 18, Bartłomiej Szulim 77 – Gracjan Grot 82 (k)


24 września

Energia Kozienice – Jabłonianka Jabłonna Lacka 3:0 (2:0)
Bramki:
Piotr Czerwiński 20, Michał Kucharczyk 39 (k), 90 (k)

Józefovia Józefów – Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1:0 (0:0)
Bramka:
Daniel Trzepałka 69

Milan Milanówek – Naprzód Skórzec 3:2 (3:2)
Bramki:
Kamil Domański 19, Hubert Skrzypek 41, Maciej Oleszczuk 43 – Sebastian Krasuski 15, Kacper Skwierczyński 30

Tygrys Huta Mińska – LKS Chlebnia 1:1 (1:1)
Bramki:
Piotr Haber 28 – Jakub Łabęda 18

25 września

GKS Jedlińsk – Żyrardowianka Żyrardów 6:0
Bramki:
Kacper Nowakowski 2, Piotr Dobosz 8 k, Bartłomiej Zenik 27, 62, 77, Michał Rdzanek 58

Płomień Dębe Wielkie – LKS Promna 1:2 (0:1)
Bramki: Daniel Matwiejczyk 75 – Maciej Bubiec 22, Jakub Sosnowski 49

Pogoń II Siedlce – Podlasie Sokołów Podlaski 3:1 (1:1)
Bramki: Cezary Bujalski 11, Bartosz Wicenciak 89 (k), Patryk Rojek 90+4 – Ołeksij Zinkewycz 24

Pauza: KS Teresin


24 września

Hutnik Huta Czechy – MKS Małkinia 3:1 (0:1)
Bramki: Bartłomiej Jedynak 55, 57, Marcin Łodziński 81 – Cezary Maliszewski 17

Kolektyw Oleśnica – Czarni Węgrów 0:2 (0:2)
Bramki: Dawid Sałasiński 25, 37

ULKS Gołąbek – ŁDK Łosice 3:1 (2:0)
Bramki: Jakub Ejsymont 10, Albert Ziółkowski 21, Patryk Skrzypek 60 – Paweł Niciporuk 80

Wilga Miastków Kościelny – Fenix Siennica 1:4 (1:3)
Bramki:
Fabian Frelik 8 – Kacper Piętka 2, 85, Piotr Parobczyk 25, Kacper Zagrabski 34

25 września

Kosovia Kosów Lacki – Watra Mrozy 0:4 (0:2)
Bramki: Adrian Czajka 39, 69, Bartosz Osiński 44, 76

Sęp Żelechów – Orzeł Unin 1:2 (0:1)
Bramki: Albert Stodulski 84 – Krystian Parzyszek 2, Damian Matysiak 63 k

Zryw Sobolew – Wektra Zbuczyn 1:5 (1:3)
Bramki:
Marek Górski (k) – Michał Grochowski 16, Miłosz Lubelski 25, Jakub Bobryk 31, Damian Prokurat, Paweł Klewek

Pauza: Jastrząb Żeliszew


24 września

GKS Dobre – Promnik Gończyce 1:4 (0:3)
Bramki:
Igor Zalewski 50 – Piotr Owczarczyk 25, 65, Bartosz Cieślak 31, Krystian Sekuła 42

25 września

Grodzisk Krzymosze – Podlasie II Sokołów Podlaski 0:5 (0:5)
Bramki: Aleksander Jezierski 2, 16, Mariusz Czaplicki 12 (s), Przemysław Jaczewski 26, 28

Jutrzenka Cegłów – Tęcza Stanisławów 1:4 (1:2)
Bramki: Bartosz Dróżdż 36 (s) – Jakub Gańko 1, 86, Łukasz Glanowski 5, Patryk Wieczorek 90

Miedzanka Miedzna – Rywal Ruchna 3:5 (1:2)
Bramki:
Janusz Zupka 3, Wiktor Kosiorek 66, 69 – Maciej Mieszało 6, 12, 89, Mateusz Kowalczyk 65, Przemysław Korneć 70

Płomień II Dębe Wielkie – Tajfun Jartypory 1:2 (0:1)
Bramki:
Mateusz Król 90+4 – Damian Żelazowski 37, Kamil Pędzich 56

Victoria Kałuszyn – LKS Ostrówek 5:4 (4:0)
Bramki:
Paweł Walkowski 20, 42, 90, Adam Niedziałek 45, Ołeksandr Kuzmycz 45+1 – Mariusz Kopacz 50, 55, Sebastian Polewski 59, 63

Pauza: Wicher Sadowne


24 września

ŁDK II Łosice – Armia Żelków 2:2 (1:1)
Bramki: Bartłomiej Olędzki 29 (k), Adrian Chraniuk 79 – Bartłomiej Wojewódzki 20 (k), Marcin Izdebski 69

25 września

Błękitni Stoczek – Santoryn Nowinki 2:2 (1:0)
Bramki: Mateusz Skórka 8, Bartłomiej Skórka 87 – Damian Zaręba 59, 68

Pogoń III Siedlce – Amazonka Wiśniew 1:1 (1:0)
Bramki: Wojciech Kisieliński 29 – Kacper Bojanczuk 55

Wicher II Sadowne – Olimpia Latowicz 3:8 (2:4)
Bramki:
Kacper Kądziela 27, Damian Bełczyński 39, Dawid Bełczyński 61 – Sebastian Dziugieł 3, Przemysław Matysiak 7, 70, 80, Mateusz Szeląg 9, Michał Radzio 26, Wiktor Sabak 47, Michał Chmielewski 89

Zorza Sterdyń – Niwa Tęczki 1:3 (0:1)
Bramki:
Mateusz Piwko 80 – Bartłomiej Kaniecki 5 (k), Artur Wysokiński 82, Łukasz Jasiński 89

Pauza: LUKS Rzakta

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments
Darekl

Jutrenka Cegłów jest łatwa do pokonania ponieważ Pogoń Siedlce kiedyś. Pokonała jutrzenke Cegłów 13 do 0

Zbyszek

Nasze chłopaki rozniosą ich w pył. Należy im dawać więcej szans w pierwszym zespole. Mam nadzieję, że trener Guzek to zrozumie.

Darekl

Myślę że tak jak będzie drużyna pogoni siedlce w dobrej formie to wygra

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

f