niedziela, 23 czerwca 2024r.

Mazowsze gra [15-16 października]

Za nami weekend wypełniony piłkarskimi emocjami na mazowieckich boiskach. Co się działo?


15 października

Hutnik Warszawa – Wisła II Płock 4:4 (1:1)
Bramki: Daniel Bogucki 38, Paweł Giel 54, 60 (k), 77 – Grzegorz Wawrzyński 6, Krzysztof Janus 69, 90, Marcin Więckowski 90+

Marcovia Marki – KS CK Troszyn 2:2 (1:1)
Bramki: Michał Durajczyk 7, Krystian Przyborowski 54 – Kacper Bystros 30 (s), Junior Moreno 85

Mazovia Mińsk Mazowiecki – MKS Piaseczno 7:0 (3:0)
Bramki: Michał Bondara 1, 11 (k), 54, Mateusz Bienias 45+1, Eryk Więdłocha 50, Pawło Ksionz 55, Bartosz Malesa 79

Mazur Karczew – Świt Staroźreby 4:0 (2:0)
Bramki: Marcin Raszka 10, Mateusz Kociszewski 14, Jakub Piekut 54, Mamfenavumile Mcoseli 81

MKS Przasnysz – Victoria Sulejówek 1:3 (0:1)
Bramki: Damian Słowik 51 – Sebastian Pindor 40 (k), Stanisław Ławcewicz-Musialik 69, Rafał Dębski 78

Narew Ostrołęka – Wilga Garwolin 2:5 (0:4)
Bramki: Iwan Budniak 88, Bartłomiej Gromek 90 – Dominik Jarek 9, 22, Grzegorz Piesio 21, 53 (k), Andriej Truchan 41 (k)

Orzeł Baniocha – KS Raszyn 1:0 (1:0)
Bramka: Patryk Dąbkowski 40

Ząbkovia Ząbki – Oskar Przysucha 1:1 (0:1)
Bramki: Patryk Zych 65 – Tomasz Bogołębski 27

16 października

Escola Varsovia – Mszczonowianka Mszczonów 2:3 (1:1)
Bramki: Kacper Kalisz 3, Marcel Michalski 56 – Piotr Petasz 8, Leon Hendigery 73, Piotr Wójcik 81


15 października

Energia Kozienice – GKS Jedlińsk 4:0 (1:0)
Bramki: Michał Kucharczyk 38, 69, Piotr Czerwiński 88, Bartłomiej Książek 90

Józefovia Józefów – Płomień Dębe Wielkie 4:0 (3:0)
Bramki: Julian Jaquet 7, Wojciech Migas 17, Ignacy Ognicha 43, Tobiasz Filochowski 90+

LKS Chlebnia – Milan Milanówek 0:1 (0:0)
Bramka: Jakub Suchora 55

LKS Promna – KS Teresin 2:2 (0:0)
Bramki: Jakub Sosnowski 55, Tomasz Żebrowski 75 (k) – Kamil Kacprzak 65, Michał Nowakowski 70

Podlasie Sokołów Podlaski – Naprzód Skórzec 1:0 (0:0)
Bramka: Marcin Siedlecki 51

Żyrardowianka Żyrardów – Pogoń II Siedlce 1:1 (0:0)
Bramki: Wiktor Adamiec 70 – Wiktor Koczkodaj 90+1

16 października

Jabłonianka Jabłonna Lacka – Tygrys Huta Mińska 1:3 (0:3)
Bramki: Bartłomiej Rytel 90+ – Serhij Herasymeć 24 (k), 39, Stanisław Dźwigała 45

Pauza: Mazovia II Mińsk Mazowiecki


15 października

Czarni Węgrów – Jastrząb Żeliszew 3:1 (1:0)
Bramki: Adrian Wielądek, Dawid Sałasiński x2 – Radosław Szeląg

Hutnik Huta Czechy – ULKS Gołąbek 3:2 (0:2)
Bramki: Kamil Świderski 76, Łukasz Ściborowski 83 (k), Bartłomiej Jedynak 85 – Karol Kruszewski 19, 39

Orzeł Unin – Fenix Siennica 2:1 (1:0)
Bramki: Szymon Żaczek 17, Denis Dobrowolski 58 – Piotr Parobczyk 61

Sęp Żelechów – ŁDK Łosice 3:1 (0:1)
Bramki: Jakub Gałkowski 49 (k), Albert Bożek 60, Damian Grzyb 90+3 – Kacper Wyrzykowski 41

Watra Mrozy – Wilga Miastków Kościelny 3:1 (0:0)
Bramki: Jerzy Kowalczyk 82, Piotr Śliński 89 (s), Adrian Czajka 90+3 – Przemysław Kajka 71

Zryw Sobolew – Kolektyw Oleśnica 1:2 (1:0)
Bramki: Paweł Król 5 – Marcin Pilich 47, Mateusz Ostolski 90+1

16 października

MKS Małkinia – Kosovia Kosów Lacki 2:3 (1:1)
Bramki: Bartosz Składanowski 25, Michał Zawistowski 90+6 – Tomasz Wojtczuk 27, Mateusz Zębrowski 67, Bartosz Łagoda 90+8

Pauza: Wektra Zbuczyn


15 października

Płomień II Dębe Wielkie – Jutrzenka Cegłów 1:2 (1:1)
Bramki:
Maksymilian Serokin 7 – Patryk Halaburda 10, Dawid Koliński 85

Promnik Gończyce – Podlasie II Sokołów Podlaski 1:6 (0:1)
Bramki:
Bartosz Zackiewicz 78 – Adrian Błoński 35, Mateusz Omieciuch 46, 66, Piotr Osial 51, Przemysław Jaczewski 56, 76

Rywal Ruchna – Victoria Kałuszyn 2:1 (1:1)
Bramki:
Marcin Domański 4, Maciej Mieszało 75 – Adam Niedziałek 19

Tajfun Jartypory – GKS Dobre 0:2 (0:2)
Bramki:
Marcin Gadomski 37, Władysław Jacyniak 45

Tęcza Stanisławów – Wicher Sadowne 2:2 (2:1)
Bramki: Jakub Gańko 9, Patryk Wieczorek 22 – Krystian Mianowicz 43, Tomasz Kowalczyk 70

16 października

LKS Ostrówek – Grodzisk Krzymosze 2:1 (1:0)
Bramki:
Sebastian Polewski 33, Mariusz Kopacz 78 (k) – Hubert Wysokiński 71

Pauza: Miedzanka Miedzna


16 października

Amazonka Wiśniew – Wicher II Sadowne 10:0 (5:0)
Bramki:
Grzegorz Gaj 15, Maciej Woźniak 17, 38, 49, 60, Patryk Ciulak 36, 55, 72, Robert Chojecki 39, Kamil Domański 64

Armia Żelków – Niwa Tęczki 2:1 (1:1)
Bramki: Kamil Tomas 29, Marcin Izdebski 69 – Bartłomiej Kaniecki 41 (k)

LUKS Rzakta – ŁDK II Łosice 3:0 (1:0)
Bramki:
Wiktor Lachowski 21, 56, Rafał Grabowski 58

Pogoń III Siedlce – Błękitni Stoczek 3:0 (wo)
goście zrezygnowali z przyjazdu na mecz

Santoryn Nowinki – Zorza Sterdyń 3:2 (1:2)
Bramki:
Kamil Komorowski 24, Patryk Steć 60 (s), Mateusz Balcerak 61 – Sebastian Jaczewski 1, Ignacy Sidorzak 37

Pauza: Olimpia Latowicz

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

Jedna odpowiedź

  1. 7do 0 to wysoki wynik ja mam nadzieję że Pogoń Siedlce zacznie takim wynikiem wygrywać swoje mecze

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;