wtorek, 29 listopada 2022

Mazowsze gra [19-20 listopada]

Za nami ostatni w tym roku weekend wypełniony piłkarskimi emocjami. Co się działo?


19 listopada

KS CK Troszyn – Ząbkovia Ząbki 1:1 (0:0)
Bramki:
Bartosz Gąska 90+5 – Mateusz Augustyniak 55 (k)

KS Raszyn – MKS Przasnysz 5:1 (2:1)
Bramki:
Kamil Szabłowski 44, 45, 75, Krzysztof Pikus 46, Dominik Paradowski 61 – Szymon Morawski 7

MKS Piaseczno – Victoria Sulejówek 1:2 (1:2)
Bramki:
Łukasz Krupnik 38 (k) – Julian Świątek 1, 5

Mszczonowianka Mszczonów – Oskar Przysucha 1:1 (1:0)
Bramki: Patryk Kubicki 24 – Piotr Kornacki 90+

Narew Ostrołęka – Escola Varsovia 3:0 (1:0)
Bramki:
Iwan Budniak 43, Adam Zięba 61, Konrad Drężek 82

Orzeł Baniocha – Marcovia Marki 4:1 (3:1)
Bramki:
Michał Ocipka 13, 45+, Wojciech Gorczyca 44, Dominik Bartnik 70 – Karol Haber 41

Świt Staroźreby – Hutnik Warszawa 1:6 (0:3)
Bramki:
Przemysław Kowalczyk 57 – Patryk Piasecki 13, Paweł Giel 16, Filip Bućko 27, Oskar Zaks 70, Mateusz Kowalski 82, Patryk Turko 90

Wilga Garwolin – Mazur Karczew 0:0

Wisła II Płock – Mazovia Mińsk Mazowiecki 3:3 (2:1)
Bramki: Patryk Leszczyński 5, Krzysztof Janus 30, Damian Kacperski 89 – Eryk Więdłocha 22, 55, Łukasz Broź 83


19 listopada

KS Teresin – GKS Jedlińsk 0:1 (0:1)
Bramka:
Patryk Skuza 20

LKS Chlebnia – LKS Promna 0:1 (0:0)
Bramka:
Przemysław Ostrowski 88

Milan Milanówek – Energia Kozienice 1:0 (0:0)
Bramka:
Adam Banaszczyk 63

Podlasie Sokołów Podlaski – Żyrardowianka Żyrardów 2:1 (1:1)
Bramki: Jakub Kozaczuk 41, Ołeksij Zinkewycz 58 (k) – Adam Dudziński 14

Tygrys Huta Mińska – Mazovia II Mińsk Mazowiecki 4:1 (1:0)
Bramki:
Anatolij Masałow 16, Serhij Herasymeć 67, 83, 84 – Jakub Zatorski 48

20 listopada

Naprzód Skórzec – Józefovia Józefów 2:3 (2:1)
Bramki: Michał Mruz 31, 39 – Tobiasz Filochowski 18 k, 63, Jakub Malinowski 51

Pogoń II Siedlce – Płomień Dębe Wielkie 0:1 (0:1)
Bramka: Kacper Smoderek 10

Pauza: Jabłonianka Jabłonna Lacka


19 listopada

Fenix Siennica – Zryw Sobolew
odwołany z powodu złego stanu boiska

Jastrząb Żeliszew – ULKS Gołąbek 2:2 (2:1)
Bramki:
Michał Mularczyk 21, Mateusz Stankiewicz 24 – Albert Ziółkowski 13, Marcin Utnicki 48

Kosovia Kosów Lacki – Wektra Zbuczyn 1:0 (0:0)
Bramka:
Witalij Burko 88

Orzeł Unin – ŁDK Łosice 5:3 (1:1)
Bramki: Denis Dobrowolski 45+1, Mariusz Dróżdż 49, 72, Krystian Parzyszek 63, Hubert Osiak 76 – Paweł Sawtyruk 24 (k), 68 (k), Mateusz Weśniuk 55

Sęp Żelechów – Kolektyw Oleśnica 5:0 (1:0)
Bramki:
Michał Licbarski 17, Albert Stodulski 58, 88, Adrian Korgul 62, Damian Grzyb 82

Watra Mrozy – Czarni Węgrów 2:1 (2:0)
Bramki:
Adrian Kosyl 20, Piotr Kowalczyk 44 – Dawid Sałasiński 73

20 listopada

Wilga Miastków Kościelny – Hutnik Huta Czechy 2:3 (1:1)
Bramki:
Jakub Biedrzycki 44, 49 – Filip Gawinek 30, Arkadiusz Zalewski 87, 90+1

Pauza: MKS Małkinia


20 listopada

Wicher Sadowne – Grodzisk Krzymosze 2:0 (0:0)
Bramki:
Dawid Bełczyński 66 (k), Damian Michalak 89 (s)


20 listopada

Zorza Sterdyń – Wicher II Sadowne
odwołany z powodu złego stanu boiska

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

guest
7 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments
Darek

Będzie dużo emocji napilkarskich boiskach

kubis2121

Dla Ząbek Mateusz Augustyniak

kubis2121

Wicher Sadowne wygrał 2:0 byłem na meczu bez goli do przerwy

Darek

Szkoda Że nasi pilkarze przegrali z plomieniem Dębe wielkie 0 do1

kubis2121

No szkoda aż wynik mnie zdziwił nawet

Darek

Teraz polska gra zmeksykiem iremisujemy 0do0 na mundialu

Darek

Jest szansa że Pogoń Siedlce poprawi się wnastepnym meczu ja wto wierzę bo trzeba wierzyć

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

f