poniedziałek, 27 maja 2024r.

Mazowsze gra [19-20 listopada]

Za nami ostatni w tym roku weekend wypełniony piłkarskimi emocjami. Co się działo?


19 listopada

KS CK Troszyn – Ząbkovia Ząbki 1:1 (0:0)
Bramki:
Bartosz Gąska 90+5 – Mateusz Augustyniak 55 (k)

KS Raszyn – MKS Przasnysz 5:1 (2:1)
Bramki:
Kamil Szabłowski 44, 45, 75, Krzysztof Pikus 46, Dominik Paradowski 61 – Szymon Morawski 7

MKS Piaseczno – Victoria Sulejówek 1:2 (1:2)
Bramki:
Łukasz Krupnik 38 (k) – Julian Świątek 1, 5

Mszczonowianka Mszczonów – Oskar Przysucha 1:1 (1:0)
Bramki: Patryk Kubicki 24 – Piotr Kornacki 90+

Narew Ostrołęka – Escola Varsovia 3:0 (1:0)
Bramki:
Iwan Budniak 43, Adam Zięba 61, Konrad Drężek 82

Orzeł Baniocha – Marcovia Marki 4:1 (3:1)
Bramki:
Michał Ocipka 13, 45+, Wojciech Gorczyca 44, Dominik Bartnik 70 – Karol Haber 41

Świt Staroźreby – Hutnik Warszawa 1:6 (0:3)
Bramki:
Przemysław Kowalczyk 57 – Patryk Piasecki 13, Paweł Giel 16, Filip Bućko 27, Oskar Zaks 70, Mateusz Kowalski 82, Patryk Turko 90

Wilga Garwolin – Mazur Karczew 0:0

Wisła II Płock – Mazovia Mińsk Mazowiecki 3:3 (2:1)
Bramki: Patryk Leszczyński 5, Krzysztof Janus 30, Damian Kacperski 89 – Eryk Więdłocha 22, 55, Łukasz Broź 83


19 listopada

KS Teresin – GKS Jedlińsk 0:1 (0:1)
Bramka:
Patryk Skuza 20

LKS Chlebnia – LKS Promna 0:1 (0:0)
Bramka:
Przemysław Ostrowski 88

Milan Milanówek – Energia Kozienice 1:0 (0:0)
Bramka:
Adam Banaszczyk 63

Podlasie Sokołów Podlaski – Żyrardowianka Żyrardów 2:1 (1:1)
Bramki: Jakub Kozaczuk 41, Ołeksij Zinkewycz 58 (k) – Adam Dudziński 14

Tygrys Huta Mińska – Mazovia II Mińsk Mazowiecki 4:1 (1:0)
Bramki:
Anatolij Masałow 16, Serhij Herasymeć 67, 83, 84 – Jakub Zatorski 48

20 listopada

Naprzód Skórzec – Józefovia Józefów 2:3 (2:1)
Bramki: Michał Mruz 31, 39 – Tobiasz Filochowski 18 k, 63, Jakub Malinowski 51

Pogoń II Siedlce – Płomień Dębe Wielkie 0:1 (0:1)
Bramka: Kacper Smoderek 10

Pauza: Jabłonianka Jabłonna Lacka


19 listopada

Fenix Siennica – Zryw Sobolew 1:0 (1:0)
Bramka: 
Rafał Słowik 22

Jastrząb Żeliszew – ULKS Gołąbek 2:2 (2:1)
Bramki:
Michał Mularczyk 21, Mateusz Stankiewicz 24 – Albert Ziółkowski 13, Marcin Utnicki 48

Kosovia Kosów Lacki – Wektra Zbuczyn 1:0 (0:0)
Bramka:
Witalij Burko 88

Orzeł Unin – ŁDK Łosice 5:3 (1:1)
Bramki: Denis Dobrowolski 45+1, Mariusz Dróżdż 49, 72, Krystian Parzyszek 63, Hubert Osiak 76 – Paweł Sawtyruk 24 (k), 68 (k), Mateusz Weśniuk 55

Sęp Żelechów – Kolektyw Oleśnica 5:0 (1:0)
Bramki:
Michał Licbarski 17, Albert Stodulski 58, 88, Adrian Korgul 62, Damian Grzyb 82

Watra Mrozy – Czarni Węgrów 2:1 (2:0)
Bramki:
Adrian Kosyl 20, Piotr Kowalczyk 44 – Dawid Sałasiński 73

20 listopada

Wilga Miastków Kościelny – Hutnik Huta Czechy 2:3 (1:1)
Bramki:
Jakub Biedrzycki 44, 49 – Filip Gawinek 30, Arkadiusz Zalewski 87, 90+1

Pauza: MKS Małkinia


20 listopada

Wicher Sadowne – Grodzisk Krzymosze 2:0 (0:0)
Bramki:
Dawid Bełczyński 66 (k), Damian Michalak 89 (s)


20 listopada

Zorza Sterdyń – Wicher II Sadowne
odwołany z powodu złego stanu boiska

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

7 odpowiedzi

        1. Jest szansa że Pogoń Siedlce poprawi się wnastepnym meczu ja wto wierzę bo trzeba wierzyć

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;