czwartek, 13 czerwca 2024r.

Mazowsze gra [15-16 kwietnia]

W kolejce zaplanowanej na połowę kwietnia nie zabrakło ciekawych meczów i sensacyjnych rozstrzygnięć.


15 kwietnia

KS CK Troszyn – Hutnik Warszawa 1:0 (1:0)
Bramka: Edgardo Ruiz 40 (k)

Mazur Karczew – Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:1 (0:0)
Bramki: Mateusz Kociszewski 90+ (k) – Wojciech Trochim 88 (k)

MKS Piaseczno – Wilga Garwolin 2:4 (1:0)
Bramki: Dominik Piekut 39, 54 – Dominik Jarek 60, Sebastian Papiernik 69, Tomasz Paszkowski 77, 90+

MKS Przasnysz – Escola Varsovia 3:0 (2:0)
Bramki: Dominik Witkowski 7, 63, Damian Jaczewski 27

Mszczonowianka Mszczonów – KS Raszyn 0:1 (0:0)
Bramka: Kacper Kępka 86

Świt Staroźreby – Wisła II Płock 0:2 (0:1)
Bramki: Patryk Leszczyński 32, Kamil Dąbrowski 88

Victoria Sulejówek – Narew Ostrołęka 3:0 (1:0)
Bramki: Julian Świątek 36, 49, Boran Abdioglu 76

Ząbkovia Ząbki – Marcovia Marki 3:1 (1:0)
Bramki: Jakub Lis 34, Piotr Augustyniak 56, Mateusz Augustyniak 60 – Mateusz Argasiński 57

Pauza: Oskar Przysucha


15 kwietnia

LKS Chlebnia – GKS Jedlińsk 6:0 (2:0)
Bramki: Juliusz Olech 17, 58, Jakub Łabęda 20, 49, Kajetan Świętochowski 79, 86

LKS Promna – Energia Kozienice 1:2 (0:1)
Bramki: Kajetan Szymański 48 – Eugeniusz Kołodziejczyk 25, Bartłomiej Książek 80

Milan Milanówek – KS Teresin 2:1 (1:0)
Bramki: Tomasz Sieński 10, 54 – Kamil Smoliński 64 (k)

Podlasie Sokołów Podlaski – Płomień Dębe Wielkie 7:0 (5:0)
Bramki: Dominik Krupa 9, 42, Ołeksij Zinkewycz 28, 30, 39, 72, 82

Pogoń II Siedlce – Naprzód Skórzec 2:3 (1:1)
Bramki: Orest Tkaczuk 31, Jakub Sinior 53 (k) – Marcel Kołodziejczuk 10, Michał Mruz 59, Sebastian Krasuski 90

Żyrardowianka Żyrardów – Józefovia Józefów 0:2 (0:0)
Bramki: Ignacy Ognicha 90+, Jakub Malinowski 90+

16 kwietnia

Mazovia II Mińsk Mazowiecki – Jabłonianka Jabłonna Lacka 4:0 (2:0)
Bramki:
Sebastian Kaczyński 3, 41 (k), Bartosz Sekular 48, 69

Pauza: Tygrys Huta Mińska


15 kwietnia

Czarni Węgrów – Hutnik Huta Czechy 5:3 (2:1)
Bramki: Mateusz Bartoszewski 17 (k), 59, Kamil Panufnik 27, Rafał Komosa 51, Dawid Sałasiński 77 – Arkadiusz Zalewski 35, Mateusz Rękawek 78, 80

Orzeł Unin – Kolektyw Oleśnica 4:2 (1:2)
Bramki: Denis Dobrowolski 14, Jakub Kowalski 63, Bartłomiej Szczęśniak 79, Szymon Żaczek 90+1 – Dominik Szostek 12, Kamil Stanisławowski 17 (k)

Watra Mrozy – ULKS Gołąbek 3:2 (1:0)
Bramki: Marcin Kowalczyk 10, Maciej Żydkiewicz 55, Karol Krzyżanowski 82 (k) – Marcin Utnicki 58, Maciej Chmielewski 86

Wektra Zbuczyn – MKS Małkinia 5:0 (1:0)
Bramki: Jakub Bobryk 12, 88, Jakub Rzewuski 58, Krystian Musiejczuk 68, Bartosz Karczmarek 76

16 kwietnia

Fenix Siennica – Sęp Żelechów 2:1 (1:0)
Bramki: Rafał Słowik 37, Kacper Piętka 61 – Paweł Mazurek 63

ŁDK Łosice – Zryw Sobolew 5:3 (5:0)
Bramki: Bartłomiej Olędzki 3, 22, 23, Łukasz Sawtyruk 5 (k), Kacper Wyrzykowski 29 – Damian Kulik 48, Mateusz Kowalczyk 55, Michał Kazimierak 85

Wilga Miastków Kościelny – Jastrząb Żeliszew 0:2 (0:0)
Bramki:
Kacper Tosiński 72, Jakub Grzebieliszewski 75

Pauza: Kosovia Kosów Lacki


15 kwietnia

Tęcza Stanisławów – Rywal Ruchna 9:3 (4:0)
Bramki: Maciej Grudziński 13, 38, Adrian Pazura 18, 43, 49, Filip Rek 63, Michał Badurek 66, 90, Dominik Jarzębski 70 – Maciej Mieszało 67, 80, Tomasz Gańko 86 (s)

16 kwietnia

Grodzisk Krzymosze – Wicher Sadowne 2:0 (2:0)
Bramki:
Daniel Kozak 2, Kamil Michalak 39

LKS Ostrówek – Płomień II Dębe Wielkie 1:2 (0:0)
Bramki:
Paweł Oniśk 58 – Daniel Głuchowski 71, Jarosław Siporski 87

Podlasie II Sokołów Podlaski – GKS Dobre 2:1 (2:1)
Bramki:
Aleksander Jezierski 10, Szymon Chadaj 16 (k) – Grzegorz Felczyk 28

Promnik Gończyce – Jutrzenka Cegłów 6:2 (3:1)
Bramki:
Krystian Sekuła 37, Łukasz Paprota 38, Bartosz Zackiewicz 44 (k), Konrad Czyżewski 59, Piotr Owczarczyk 82, Dominik Kiliszek 84 – Michał Branicki 23, Michał Rutkowski 90

Tajfun Jartypory – Miedzanka Miedzna 3:0 (1:0)
Bramki:
Bartosz Gałązka 23, Jarosław Pełka 77, Mateusz Laskowski 85

Pauza: Victoria Kałuszyn


15 kwietnia

ŁDK II Łosice – Olimpia Latowicz 1:3 (0:1)
Bramki: Marcin Marszałek 67 (k) – Paweł Płatek 44, 57, Wiktor Sabak 73

Wicher II Sadowne – Niwa Tęczki 5:4 (2:3)
Bramki: Maciej Mariański 9, Maksymilian Ardziński 38, 63, Marcin Wojciechowski 50, Jakub Jabłonka 52 – Bartłomiej Kaniecki 8, 20, 83, Maciej Lejnert 40

16 kwietnia

Błękitni Stoczek – Armia Żelków 3:5 (2:1)
Bramki:
Adrian Paciorek 31, Bartosz Nowak 44 (k), Patryk Stelmach 90+1 – Karol Niegowski 26, Maciej Osiej 50, Kamil Tomas 63, Łukasz Wierzbicki 72 (s), Albert Gochnio 90+3

LUKS Rzakta – Amazonka Wiśniew 3:2 (1:1)
Bramki: Daniel Grabowski 41, Rafał Grabowski 50, 90+2 – Mateusz Kacprzak 26, Robert Chojecki 61

Pogoń III Siedlce – Santoryn Nowinki 2:0 (0:0)
Bramki: Paweł Szeląg 50, Jakub Malinowski 83

Pauza: Zorza Sterdyń

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

4 odpowiedzi

  1. Myślę że Pogoń 3
    SIEDLCE wygra sanatorynem
    Nowinki w cuglach ale jaki będzie wynik zobaczymy

    1. No i Co mówiłem że Pogoń Siedlce wygra mecz z sanatorynem nowinki ? Mówiłem i nikt wto nie wierzył

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;