poniedziałek, 4 marca 2024r.

Mazowsze gra [21-22 października]

Runda jesienna wchodzi w decydującą fazę. Co zdarzyło się w trakcie minionego weekendu?


 

21 października

Hutnik Warszawa – Mszczonowianka Mszczonów 1:1 (1:0)
Bramki: Paweł Giel 43 – Arkadiusz Drapsa 50 (k)

Józefovia Józefów – Ursus Warszawa 0:0

KS CK Troszyn – Marcovia Marki 3:1 (2:0)
Bramki: Jakub Tyska 3, Kacper Poreda 15, Jakub Szyszkowski 89 – Mateusz Argasiński 58

KS Raszyn – KTS Weszło 1:4 (0:1)
Bramki: Marcin Bykowski 61 – Szymon Wiejak 31, 68, 79, Jakub Kosecki 90

Mazovia Mińsk Mazowiecki – Drogowiec Jedlińsk 6:1 (4:1)
Bramki: Sebastian Kaczyński 14 (k), 45+, Wojciech Trochim 21, Mateusz Bienias 45, Miłosz Przybecki 76, Michał Bondara 83 – Patryk Szubiński 4

Oskar Przysucha – Ząbkovia Ząbki 1:1 (1:0)
Bramki: Mariusz Moskwa 36 – Mateusz Augustyniak 47

Sokół Serock – Mazur Karczew 3:4 (1:2)
Bramki: Filip Kowalczyk 36 (s), Piotr Płatek 51, Dawid Baraniecki 64 – Marcin Raszka 2, Filip Kowalczyk 19, Piotr Celiński 71, Dominik Staluszka 90+1

Wilga Garwolin – MKS Piaseczno 3:3 (2:3)
Bramki: Damian Papiernik 19, Kacper Wieczorek 34, Sebastian Papiernik 90+ – Patryk Zych 13, 41, Tymoteusz Barwiński 25

22 października

Błonianka Błonie – Wisła II Płock 0:3 (0:1)
Bramki:
Gleb Kuczko 11, Adrian Szczutowski 52, Łukasz Mościcki 81


21 października

Escola Varsovia – Żyrardowianka Żyrardów 0:1 (0:1)
Bramka: Dmytro Kuzmin 9

KS Teresin – Radomiak II Radom 1:0 (0:0)
Bramka: Farrukh Akhtamov 71

Milan Milanówek – Naprzód Skórzec 4:0 (2:0)
Bramki: Borys Błaskiewicz 13, Adam Banaszczyk 44, Dominik Skorża 64, Michał Rzeźnik 79

Talent Warszawa – Podlasie Sokołów Podlaski 3:2 (2:0)
Bramki: Adrian Dadas 16, 59, Kamil Wójciak 23 – Dominik Barciak 52 (k), Jewhen Pyłypczuk 63

Tygrys Huta Mińska – LKS Chlebnia 1:0 (1:0)
Bramka: Serhij Herasymeć 2

Watra Mrozy – Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0:2 (0:1)
Bramki:
Jakub Sosnowski 12, Marcin Bawolik 54

22 października

LKS Promna – Energia Kozienice 4:3 (1:2)
Bramki: Przemysław Ostrowski 2, Igor Mińkowski 50, Wojciech Gajownik 59, Stanisław Kulej 65 – Piotr Czerwiński 4, Łukasz Hebda 38, Kaio 85

Mazovia II Mińsk Mazowiecki – Płomień Dębe Wielkie 5:2 (3:2)
Bramki:
Aleksander Dzięcielski 22, 45, 54, Jan Proczek 37, 74 – Daniel Matwiejczyk 31, Jan Laskowski 40


21 października

ULKS Gołąbek – ŁDK Łosice 4:4 (2:1)
Bramki: Roman Bilinśkyj 4, Michał Kruszewski 6, Maciej Chmielewski 52 (k), 73 (k) – Kacper Wyrzykowski 24, 54, Paweł Sawtyruk 88 (k), 90+ (k)

Wektra Zbuczyn – Promnik Gończyce 6:0 (1:0)
Bramki: Emil Michalak 43 (k), 57, Michał Wereszczyński 46, Jakub Bobryk 74, Paweł Klewek 80, 85

22 października

Fenix Siennica – Orzeł Unin 7:3 (2:2)
Bramki:
Piotr Markowski 33, Dawid Matak 41, 85, Karol Szczęsny 51, 89, Kacper Piętka 56, Rafał Słowik 81 – Piotr Poszytek 13, 87, Denis Dobrowolski 20

Hutnik Huta Czechy – Czarni Węgrów 3:2 (2:2)
Bramki:
Wojciech Jonczak 10, Jakub Piecek 24, Mikołaj Majsterek 60 – Jakub Teodorski 32, Łukasz Seroczyński 37

Jabłonianka Jabłonna Lacka – Podlasie II Sokołów Podlaski 0:3 (0:1)
Bramki:
Piotr Krysiński 28 (k), 55, Bartosz Gałązka 88 (k)

MKS Małkinia – Jastrząb Żeliszew 2:0 (0:0)
Bramki:
Łukasz Rostkowski 86, 90+3

Sęp Żelechów – Kolektyw Oleśnica 7:3 (4:3)
Bramki: Hubert Król 28, Michał Licbarski 30, Albert Stodulski 39, Szymon Kowalski 42, Damian Grzyb 48, 59, Szymon Kryczka 79 – Kamil Stanisławowski 18, Kamil Komar 33, Adrian Pilich 45+1

Zryw Sobolew – Pogoń II Siedlce 3:8 (2:4)
Bramki:
Damian Kulik 34, Michał Wiśnioch 38, 67 – Krystian Gryglak 10, Kamil Włodyka 18, Tomasz Mamis (1 k) 27, 80, 83, Kamil Dmowski 29, Paweł Łydkowski 57, Dawid Jastrzębski 78


21 października

Rywal Ruchna – Armia Żelków 2:1 (1:0)
Bramki: Maciej Mieszało 27 (k), 84 – Karol Niegowski 88

Wilga Miastków Kościelny – Tęcza Stanisławów 4:5 (2:2)
Bramki: Patryk Chudek 27, Szymon Wasilka 43, Szczepan Sawicki 78, Fabian Frelik 85 – Adrian Pazura 18, 21, 64, Kacper Smoderek 54, Jakub Gańko 90+4

22 października

Grodzisk Krzymosze – Pogoń III Siedlce 0:1 (0:1)
Bramka: Tomasz Borkowski 25 (k)

LKS Ostrówek – Kosovia Kosów Lacki 1:4 (0:1)
Bramki:
Krystian Zasłona 75 – Witalij Burko 28 (k), Kamil Tomczuk 50, Łukasz Zalewski 68, 90

Miedzanka Miedzna – GKS Dobre
odwołany z powodu złego stanu boiska

Tajfun Jartypory – Płomień II Dębe Wielkie 2:0 (2:0)
Bramki: Jarosław Pełka 8, Rafał Wieliczko 43

Wicher Sadowne – Victoria Kałuszyn 5:1 (0:1)
Bramki:
Mariusz Uziębło 53, Konrad Wojciechowski 67, Dawid Bełczyński 70 (k), Maciej Mariański 86, Maksymilian Ardziński 88 – Adam Chojecki 18


21 października

Amazonka Wiśniew – Olimpia Latowicz 11:0 (5:0)
Bramki: Sebastian Krasuski 5, 14, 22, 72, 78, 82, 85, Patryk Ciulak 30, 43, Kamil Domański 53, Kamil Woźniak 67

22 października

Iskra Zaręby Kościelne – LUKS Rzakta 1:7 (1:3)
Bramki:
Adam Niemira 43 – Rafał Grabowski 12, 49, 88, Daniel Kijas 31, Krystian Fijałek 44, Jakub Kozaczek 50, Bartosz Szczęsny 59

Jutrzenka Cegłów – GKS Andrzejewo 2:3 (1:1)
Bramki:
Michał Rutkowski 32, Piotr Kielak 86 (k) – Radosław Piwoński 42, Andrzej Piwoński 66, Adrian Kraszewski 74

ŁDK II Łosice – Niwa Tęczki 2:0 (2:0)
Bramki:
Damian Podstawka 7, Bartłomiej Olędzki 13

MKL SEMP Siedlce – Santoryn Nowinki 0:0

Zorza Sterdyń – Tęcza Korczew 3:0 (wo)
goście zrezygnowali z gry

Pauza: Błękitni Stoczek

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

Ciekawe jak pójdzie naszej drużynie w tej kolejce?

No i ciekawe jak naszej pójdzie

Okazuje SIĘ że idzie dobrze bo zaczęli wygrywać swoje mecze

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;