piątek, 1 marca 2024r.

Mazowsze gra [18-22 listopada]

To ostatnia część naszego cyklu w tym roku kalendarzowym. Żegnamy w nim IV ligę, V ligę i siedlecką okręgówkę.


 

18 listopada

Józefovia Józefów – Hutnik Warszawa 0:2 (0:1)
Bramki: Maksymilian Vogtman 24, Dominik Bartnik 60

KS CK Troszyn – Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:4 (0:2)
Bramki: Michał Wołos 86 (s) – Michał Bondara 31, Wojciech Trochim 36, Bartosz Malesa 58, Eryk Więdłocha 66

MKS Piaseczno – Wisła II Płock
odwołany z powodu złego stanu boiska

KTS Weszło – Ząbkovia Ząbki
odwołany z powodu złego stanu boiska

Sokół Serock – Drogowiec Jedlińsk 2:0
Bramki: Bartosz Szydłowski, Kacper Stępkowski

Wilga Garwolin – Marcovia Marki
odwołany z powodu złego stanu boiska

19 listopada

Oskar Przysucha – Mazur Karczew 1:2 (1:1)
Bramki: Patryk Czarnota 39 – Jan Zboina 15, Dominik Staluszka 90+6 (k)

21 listopada

Ursus Warszawa – KS Raszyn 1:2 (0:1)
Bramki:
Mieszko Maciejewski 84 – Marcin Bykowski 35 (k), Kacper Kępka 58

22 listopada

Błonianka Błonie – Mszczonowianka Mszczonów 0:2 (0:0)
Bramki: Piotr Petasz 56, Patryk Kubicki 60


18 listopada

Energia Kozienice – Płomień Dębe Wielkie 8:0 (2:0)
Bramki: Igor Stępień 21, 49, 54, 63, Damian Bernat 41, Marcel Korzeń 75, 81, Ewerton Mucha 87

LKS Promna – LKS Chlebnia
odwołany z powodu złego stanu boiska

Mazovia II Mińsk Mazowiecki – Talent Warszawa
odwołany z powodu złego stanu boiska

Milan Milanówek – Podlasie Sokołów Podlaski
odwołany z powodu złego stanu boiska

Tygrys Huta Mińska – KS Teresin
odwołany z powodu złego stanu boiska

Watra Mrozy – Naprzód Skórzec 2:4 (1:2)
Bramki: Adrian Czajka 25, Filip Felszer 86 – Vitor Gabriel 19, 79, Michał Mruz 26, Patryk Sierociuk 58

Żyrardowianka Żyrardów – Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2:2 (0:0)
Bramki: Radosław Kornowski 58, Damian Rakoczy 90+6 – Marcin Bawolik 56, Jakub Sosnowski 66

19 listopada

Escola Varsovia – Radomiak II Radom 2:0 (1:0)
Bramki:
Jarosław Janowski 12, Mateusz Malec 63


18 listopada

Fenix Siennica – MKS Małkinia 4:3 (3:2)
Bramki: Dawid Matak 9, 56, Rafał Słowik 38, Michał Jaworski II 41 – Wiktor Złotkowski 14, Piotr Chlubicki 16, Michał Zawistowski 58 (k)

Hutnik Huta Czechy – Jabłonianka Jabłonna Lacka
odwołany z powodu złego stanu boiska

ŁDK Łosice – Orzeł Unin 1:1 (0:1)
Bramki: Łukasz Naumiuk 67 – Piotr Poszytek 11

Wektra Zbuczyn – Podlasie II Sokołów Podlaski 4:3 (1:2)
Bramki:
Krystian Zbieć 35, Jakub Bobryk 63, 75, Bartosz Karczmarek 71 – Robert Kur 25, Emil Michalak 45 (s), Cezary Rytel 88 (k)

19 listopada

Pogoń II Siedlce – Promnik Gończyce 8:0 (2:0)
Bramki: Tomasz Mamis 27, 35, 54, Dawid Dobrzański 48, Tomasz Wiewiórka 56, 90, Dawid Jastrzębski 84, Bartosz Borkowski 89

Sęp Żelechów – Jastrząb Żeliszew 8:1 (4:0)
Bramki: Hubert Król 22, Albert Stodulski 33, Damian Grzyb 44, Paweł Mazurek 45, Jakub Gałkowski 47, 70, Szymon Kowalski 84, Szymon Kryczka 86 – Paweł Jóźwiak 65 (k)

ULKS Gołąbek – Czarni Węgrów
odwołany z powodu złego stanu boiska

Zryw Sobolew – Kolektyw Oleśnica 6:0 (0:0)
Bramki: Patryk Białecki 63, Michał Wiśnioch 67, 78, 88, Marek Górski 75, Paweł Król 80


18 listopada

Miedzanka Miedzna – GKS Dobre
odwołany z powodu złego stanu boiska

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

Pewnie padał śnieg i dlatego niektóre mecze są odwołane z powodu złego stanu boiska

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;