wtorek, 23 kwietnia 2024r.

Mazowsze gra [23-24 marca]

Klasa A i Klasa B dołączają do zabawy. W przedostatni weekend marca na mazowieckich boiskach będzie się działo!


23 marca

Błonianka Błonie – Sokół Serock 2:2 (0:0)
Bramki: Kacper Chojnowski 90+, Daniel Choroś 90+ – Patryk Olszewski 55, Kacper Choroszucha 90+

Drogowiec Jedlińsk – Wisła II Płock 0:2 (0:1)
Bramki: Dawid Zięba 17, Jakub Maślak 63

KS CK Troszyn – Józefovia Józefów 3:0 (1:0)
Bramki: Edgardo Ruiz 28 (k), 50 (k), Jakub Tyska 89

KS Raszyn – Mazovia Mińsk Mazowiecki 0:8 (0:5)
Bramki: Wojciech Trochim 14, 26, 43, Michał Bondara 20, 59, Miłosz Przybecki 37, Patryk Zych 69, Wojciech Wocial 75

KTS Weszło – Ursus Warszawa 2:0 (1:0)
Bramki: Szymon Wiejak 30, Maciej Świdzikowski 59

MKS Piaseczno – Mazur Karczew 1:3 (0:2)
Bramki: Maciej Kurpiel 83 – Paweł Witkowski 45+12, Oskar Szczepański 45+15, Jakub Piekut 80

Oskar Przysucha – Hutnik Warszawa 0:0

Wilga Garwolin – Mszczonowianka Mszczonów 0:2 (0:1)
Bramki: Damian Pociech 24, 70

Ząbkovia Ząbki – Marcovia Marki 3:1 (2:1)
Bramki: Mateusz Gliński 1, Mateusz Augustyniak 19, 71 – Kamil Żmuda 16


23 marca

LKS Chlebnia – Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1:3 (0:1)
Bramki: Damian Warmiak 65 – Sebastian Szymerski 20, Karol Bienias 86, Piotr Goljasz 90+3

Milan Milanówek – Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1:0 (1:0)
Bramka: Mateusz Michalski 6

Płomień Dębe Wielkie – Żyrardowianka Żyrardów 1:4 (0:1)
Bramki: Filip Kieraga 87 – Damian Rakoczy 6, Adam Dudziński 67, Wiktor Adamiec 75, Juliusz Olech 77 (k)

Radomiak II Radom – LKS Promna 3:0 (2:0)
Bramki: Jakub Podsiadło 7, Seweryn Ziółek 23, Tiago Matos 72

Talent Warszawa – Watra Mrozy 5:1 (4:1)
Bramki:
Piotr Miszczuk 11, 16, Krystian Mianowicz 22, Jacek Ruciński 43, Kamil Wójciak 90 – Filip Felszer 31

Tygrys Huta Mińska – Podlasie Sokołów Podlaski 1:1 (0:0)
Bramki: Serhij Herasymeć 50 – Kacper Komycz 67

24 marca

Naprzód Skórzec – Energia Kozienice 0:5 (0:2)
Bramki: Damian Bernat 17, 46, Bartłomiej Janiszewski 45+, Łukasz Hebda 61, Kaio 72 (k)

KS Teresin – Escola Varsovia 2:4 (0:2)
Bramki:
Cezary Czarnecki 55, Kacper Stencel 71 – Przemysław Chyrchała 28, Ahmed Abdullah 31, 64, Aleksander Kryczka 57


23 marca

Hutnik Huta Czechy – Jastrząb Żeliszew 3:0 (0:0)
Bramki:
Bartłomiej Jedynak 57, Mikołaj Majsterek 68, Bartosz Michalczyk 90+1

Jabłonianka Jabłonna Lacka – Wektra Zbuczyn 2:4 (1:0)
Bramki: Mateusz Zawadzki 27, Jacek Toczyski 76 (k) – Bartosz Karczmarek 47, Emil Michalak 54 (k), Jakub Bobryk 60, Paweł Klewek 66

Orzeł Unin – Promnik Gończyce 2:2 (1:1)
Bramki: Kamil Kasprzak 6, Szymon Żaczek 85 (k) – Dawid Kasperczyk 11, Bartosz Zackiewicz 66 (k)

24 marca

Czarni Węgrów – Pogoń II Siedlce 2:3 (1:1)
Bramki:
Jakub Skórka 31, Kamil Panufnik 90+3 – Szymon Mucha 15, Piotr Krasnodębski 56, Dawid Jastrzębski 90

Kolektyw Oleśnica – ŁDK Łosice 0:4 (0:1)
Bramki: Przemysław Radziwonka 29, Łukasz Naumiuk 68, Cezary Chraszcz 71, Bartłomiej Olędzki 79

MKS Małkinia – Zryw Sobolew 0:0

Podlasie II Sokołów Podlaski – ULKS Gołąbek 2:5 (1:1)
Bramki: Dawid Kobus 8, Robert Kur 89 – Maciej Chmielewski 21, Michał Kruszewski 53, Roman Bilinśkyj 55, Michał Sulej 65, Damian Chłopek 88

Sęp Żelechów – Fenix Siennica 1:3 (1:1)
Bramki: Michał Licbarski 43 – Dariusz Osica 19, Dawid Matak 59, 71 (k)


23 marca

Wicher Sadowne – Wilga Miastków Kościelny 2:2 (0:0)
Bramki:
Maciej Mariański 77, 81 – Szymon Wasilka 60 (k), Jakub Biedrzycki 90+5

24 marca

GKS Dobre – Armia Żelków 5:1 (1:1)
Bramki: Jakub Rokicki 14, 58, 84, Karol Kowalczyk 74, Kacper Rastawicki 80 (k) – Karol Niegowski 41 (k)

Kosovia Kosów Lacki – Rywal Ruchna 2:0 (1:0)
Bramki: Dominik Kaniuk 38, Przemysław Maliszewski 90+2

LKS Ostrówek – Tajfun Jartypory 3:4 (2:2)
Bramki: Mariusz Kopacz 13 (k), 62 (k), Konrad Akonom 39 – Filip Dmowski 10, Adrian Kocon 45, Jarosław Pełka 55, Eryk Wronka 81

Tęcza Stanisławów – Grodzisk Krzymosze 6:3 (3:1)
Bramki: Marcin Szczepaniuk 4, Patryk Wieczorek 12, Jakub Gańko 21, 78, Bartosz Dróżdż 49 (k), Maciej Grudziński 90+2 – Daniel Kozak 33 (k), 70 (k), Konrad Bielak 87

17 kwietnia

Płomień II Dębe Wielkie – Pogoń III Siedlce 0:4 (0:1)
Bramki: Adam Lewkowski, Filip Grochala (dwie), Mikołaj Bożek

Pauza: Victoria Kałuszyn


23 marca

ŁDK II Łosice – Amazonka Wiśniew 0:2 (0:2)
Bramki: Patryk Ciulak 10 (k), Erwin Wyżywniak 26

MKL SEMP Siedlce – Zorza Sterdyń 1:6 (0:3)
Bramki: Michał Gurbiel 68 – Łukasz Rekus 22, Sebastian Sobieszczuk 31, Jakub Żyznowski 32, Sebastian Jaczewski 53, Ignacy Sidorzak 81 (k), Piotr Kalinowski 86

24 marca

GKS Andrzejewo – Błękitni Stoczek 2:1 (1:0)
Bramki:
Andrzej Piwoński 16, 66 – Grzegorz Lipka-Chudzik 56

Niwa Tęczki – Jutrzenka Cegłów 1:3 (1:2)
Bramki:
Kamil Kaniecki 41 – Tomasz Osiński 10, Piotr Filipiec 24, Jakub Arczewski 51

Olimpia Latowicz – Iskra Zaręby Kościelne 3:3 (1:1)
Bramki: Radosław Skóra 41, 49 (k), Marcin Świątek 89 – Jacek Imiński 6, Michał Dąbrowski 51, Jakub Piotrowski 90+5 (k)

Tęcza Korczew – LUKS Rzakta 0:8 (0:3)
Bramki:
Krystian Fijałek 20, 64, Jakub Kozaczek 22 (k), 83, 88, Karol Tkacz 40, 63, Adam Łobiński 86

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;