sobota, 4 lutego 2023r.

Mazowsze gra [28-30 października]

Za nami weekend wypełniony piłkarskimi emocjami. Co się działo?


29 października

Hutnik Warszawa – Narew Ostrołęka 4:1 (2:0)
Bramki: Jakub Górski 31, Paweł Giel 44, 74, Patryk Piasecki 59 – Konrad Drężek 79

Marcovia Marki – Wilga Garwolin 3:2 (1:0)
Bramki: Hubert Władyka 45+, Jan Szulkowski 79, 86 – Przemysław Alot 49, Kamil Wójcik 58

Mazovia Mińsk Mazowiecki – KS CK Troszyn 1:3 (1:0)
Bramki: Mateusz Bienias 43 – Michał Pragacz 62, Kamil Majkowski 67, Jakub Tyska 70

Mazur Karczew – Mszczonowianka Mszczonów 2:2 (0:1)
Bramki: Mateusz Kociszewski 53, Marcin Raszka 67 – Patryk Kubicki 39, Patryk Obiała 62

MKS Przasnysz – MKS Piaseczno 0:3 (0:2)
Bramki: Maciej Nalej 15, Piotr Ćwikowski 24, Mateusz Wysocki 88

Orzeł Baniocha – Wisła II Płock 2:3 (1:1)
Bramki: Cezary Michalak 7, Wojciech Gorczyca 90+ – Krzysztof Janus 13, Adrian Szczutowski 59, Dawid Kocyła 66

Oskar Przysucha – Victoria Sulejówek 0:2 (0:1)
Bramki: Konrad Śliwka 12, Julian Świątek 81

Ząbkovia Ząbki – Świt Staroźreby 5:1 (3:0)
Bramki: Jakub Lis 3, 45, Mateusz Augustyniak 17, Patryk Zych 56, Jakub Szczepocki 83 – Filip Januszczak 66

30 października

Escola Varsovia – KS Raszyn 2:2 (0:0)
Bramki:
Gracjan Grot 64, 81 – Kamil Hernik 78, Szymon Różycki 86


28 października

Milan Milanówek – Żyrardowianka Żyrardów 3:0 (0:0)
Bramki:
Adam Banaszczyk 70, Jakub Suchora 79, Maciej Oleszczuk 85

29 października

Energia Kozienice – Tygrys Huta Mińska 3:1 (2:1)
Bramki:
Michał Kucharczyk 22, 12, Piotr Czerwiński 87 – Serhij Herasymeć 14 (k)

GKS Jedlińsk – Płomień Dębe Wielkie 5:1 (4:0)
Bramki:
Michał Rdzanek 2, Bartłomiej Zenik 11, 18, Mykoła Charczuk 26, Jurij Hołcow 51 (s) – Damian Bąk 54

Józefovia Józefów – Pogoń II Siedlce 1:0 (1:0)
Bramka:
Daniel Trzepałka 33

LKS Promna – Naprzód Skórzec 3:1 (3:0)
Bramki:
Karol Boniecki 7, Przemysław Ostrowski 18, 37 – Sebastian Krasuski 51

30 października

Jabłonianka Jabłonna Lacka – KS Teresin 1:6 (1:2)
Bramki:
Wojciech Grądzki 37 – Kamil Kacprzak 20, 48, Cezary Czarnecki 25, Bartosz Kuźmiński 66, 82, Karol Gadziała 79

Mazovia II Mińsk Mazowiecki – Podlasie Sokołów Podlaski 2:3 (0:2)
Bramki: Marcin Kowalczyk 59, 69 – Jakub Kozaczuk 2, 60, Kacper Komycz 39

Pauza: LKS Chlebnia


29 października

Czarni Węgrów – Fenix Siennica 1:1 (0:1)
Bramki:
Rafał Szydłowski 81 – Piotr Parobczyk 6

Hutnik Huta Czechy – Kosovia Kosów Lacki 4:2 (2:1)
Bramki:
Mateusz Rękawek 2, 77, Marcin Łodziński 21, Bartłomiej Jedynak 80 – Paweł Dawidowski 26, Łukasz Zalewski 90

ŁDK Łosice – Wilga Miastków Kościelny 5:0 (2:0)
Bramki:
Łukasz Naumiuk 5, Dawid Ułasiuk 10, Kacper Wyrzykowski 80, 81, 90

Wektra Zbuczyn – Orzeł Unin 1:1 (0:0)
Bramki:
Tomasz Niedziałek 76 – Sebastian Nowak 90+2

30 października

MKS Małkinia – Jastrząb Żeliszew 0:2 (0:1)
Bramki:
Marcin Kuć 45, 67

ULKS Gołąbek – Kolektyw Oleśnica 6:0 (1:0)
Bramki:
Paweł Rucikowski 7 (s), Karol Kruszewski 62, 64, 79 (k), Jakub Ejsymont 68, Michał Kruszewski 79

Zryw Sobolew – Sęp Żelechów 1:0 (0:0)
Bramka: Przemysław Komar 72

Pauza: Watra Mrozy


29 października

Tajfun Jartypory – Grodzisk Krzymosze 1:1 (1:0)
Bramki:
Damian Żelazowski 1 – Krzysztof Grabowski 73

Tęcza Stanisławów – Podlasie II Sokołów Podlaski 2:3 (0:3)
Bramki:
Maciej Grudziński 58, 62 – Przemysław Jaczewski 36, Jakub Mikołajczuk 44, Hubert Fabisiak 45

30 października

Jutrzenka Cegłów – Victoria Kałuszyn 1:2 (0:1)
Bramki:
Rafał Pszonka 47 – Adam Niedziałek 24, Paweł Walkowski 48

Płomień II Dębe Wielkie – GKS Dobre 3:0 (0:0)
Bramki:
Przemysław Bartkiewicz 65, Kacper Smoderek 85, Marcin Kuć 90+2

Promnik Gończyce – Miedzanka Miedzna 3:0 (wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Rywal Ruchna – Wicher Sadowne 2:4 (1:1)
Bramki:
Marcin Domański 7, Maciej Mieszało 67 – Dawid Bełczyński 17 (k), 56 (k), Konrad Wojciechowski 63, Krystian Mianowicz 65

Pauza: LKS Ostrówek


29 października

Amazonka Wiśniew – Niwa Tęczki 4:0 (1:0)
Bramki: Kamil Domański 29, Patryk Ciulak 49, 51, 84

30 października

Błękitni Stoczek – ŁDK II Łosice 2:6 (0:6)
Bramki: Patryk Ślusarz 60, Kacper Stoczkowski 65 – Bartłomiej Olędzki 16, Kamil Kasjaniuk 21, 31, 42, Jakub Podlipniak 23, Marcin Marszałek 28

LUKS Rzakta – Zorza Sterdyń 6:1 (3:0)
Bramki:
Damian Zwoliński 17, 62, Daniel Grabowski 36, 71, Karol Wieczorek 37, Rafał Grabowski 65 – Ignacy Sidorzak 83

Pogoń III Siedlce – Wicher II Sadowne 16:1 (10:0)
Bramki: Jakub Dmowski 3, 13, 16, 19, 23, 35, 53, 69, Adam Lewkowski 7, Adrian Świderski 27, 30, Bartosz Mlonek 45+1, Gabriel Orzełowski 50, 56, Ernest Zbieć 67 (k), Filip Kos 86 – Maksymilian Ardziński 90

Santoryn Nowinki – Olimpia Latowicz 3:2 (2:1)
Bramki:
Wołodymyr Łewyćkyj 7, Grzegorz Powierża 26, Damian Zaręba 68 – Tomasz Karolak 20 (s), Wiktor Sabak 60

Pauza: Armia Żelków

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

Czeka nas dużo gry w piłkę nożną bo to jest ważne dla tego że wlidze wtym sens pozytywnej zabawy soortowej ito jest najważniejsze

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;