czwartek, 13 czerwca 2024r.

Mazowsze gra [14-15 października]

Miniony weekend przyniósł wiele emocji i ciekawych rozstrzygnięć.


 

14 października

Drogowiec Jedlińsk – Wilga Garwolin 0:2 (0:2)
Bramki:
Chimaobi Obi 21, 40

KTS Weszło – Oskar Przysucha 2:0 (1:0)
Bramki:
Maciej Machalski 12 (k), Igor Lewczuk 51

Marcovia Marki – Józefovia Józefów 1:1 (0:0)
Bramki:
Kacper Grabowicz 50 – Tobiasz Filochowski 83 (k)

Mazur Karczew – Hutnik Warszawa 0:2 (0:1)
Bramki:
Patryk Koziara 32, Mateusz Bojdziński 57

MKS Piaseczno – KS Raszyn 3:0 (1:0)
Bramki:
Patryk Zych 40, Kamil Ziemnicki 66, Adrian Dobies 85

Mszczonowianka Mszczonów – Mazovia Mińsk Mazowiecki 6:3 (3:1)
Bramki:
Arkadiusz Drapsa 36 (k), 67 (k), Patryk Kubicki 21, 45, 51, Łukasz Racis 84 – Ezana Kahsay 1, Wojciech Trochim 72, Michał Bondara 87

Ursus Warszawa – Sokół Serock 9:2 (6:0)
Bramki:
Jakub Papliński 28, Łukasz Brzozowski 33, Artur Rawa 38, 44, 45, 62, Gabriel Mierzwiński 39, 67, Mateusz Wysocki 68 – Jakub Stalmach 55, Maciej Grabicki 85

Wisła II Płock – KS CK Troszyn 5:0 (2:0)
Bramki:
Adrian Szczutowski 20, Jakub Witek 22, Bartosz Zynek 69, 82, 86

Ząbkovia Ząbki – Błonianka Błonie 2:1 (2:1)
Bramki:
Jan Bąk 12, Mateusz Augustyniak 21 (k) – Patryk Obiała 17


14 października

Energia Kozienice – Watra Mrozy 3:0 (0:0)
Bramki:
Kaio 71 (k), Damian Bernat 84, 90

LKS Chlebnia – Milan Milanówek 3:1 (2:1)
Bramki:
Michał Gwiazda 15, Michał Strzałkowski 38, 63 – Mateusz Michalski 26

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki – Escola Varsovia 4:1 (2:1)
Bramki:
Krzysztof Kucharczyk 29, Jurij Hołcow 34, Sebastian Szymerski 77, Mikołaj Roman 90 – Jakub Nędzyński 37

Płomień Dębe Wielkie – Tygrys Huta Mińska 2:4 (1:0)
Bramki:
Damian Bąk 45, Daniel Smuga 55 – Serhij Woronin 46, Serhij Herasymeć 74, Daniel Kozik 76, Dawid Sałasiński 90+4

Podlasie Sokołów Podlaski – LKS Promna 1:4 (1:2)
Bramki:
Jewhen Pyłypczuk 30 – Antoni Kozyra 11, Przemysław Ostrowski 18, 65, Kajetan Szymański 74

15 października

Mazovia II Mińsk Mazowiecki – Żyrardowianka Żyrardów 1:2 (1:2)
Bramki:
Jan Proczek 22 – Jakub Lipski 4, Damian Rakoczy 34 (k)

Naprzód Skórzec – KS Teresin 1:1 (0:1)
Bramki:
Breno Faria 59 – Michał Nowakowski 36

Radomiak II Radom – Talent Warszawa 6:1 (1:1)
Bramki:
Jakub Snopczyński 10, Daniel Pik 59, 82, 86,O skar Markiewicz 75 (k), Krystian Okoniewski 80 – Kamil Wójciak 23


14 października

Kolektyw Oleśnica – Jabłonianka Jabłonna Lacka 2:3 (2:2)
Bramki:
Mariusz Rogala II 19, Dominik Szostek 35 – Jacek Toczyski 7, 22, 79

ŁDK Łosice – Zryw Sobolew 1:2 (0:1)
Bramki:
Cezary Chraszcz 62 – Marek Górski 17, 84 (k)

Orzeł Unin – Hutnik Huta Czechy 2:5 (1:2)
Bramki:
Piotr Poszytek 39, Michał Rękawek 51 – Przemysław Grudniak 23, Kacper Zalewski 29, Marcin Jedynak 49, Łukasz Kowalski 81, Wojciech Jonczak 84

Promnik Gończyce – Fenix Siennica 0:2 (0:0)
Bramki: Dawid Matak 61, 90+4

15 października

Czarni Węgrów – Sęp Żelechów 2:0 (1:0)
Bramki: Łukasz Seroczyński 32, Michał Rybak 89

Jastrząb Żeliszew – ULKS Gołąbek 3:3 (1:0)
Bramki: Adam Niedziałek 32, Radosław Szeląg 49, Marcin Kuć 90+6 (k) – Maciej Chmielewski 62 (k), 65 (k), Karol Kruszewski 78

Podlasie II Sokołów Podlaski – MKS Małkinia 1:5 (0:2)
Bramki: Piotr Krysiński 63 – Mateusz Rutkowski 22, Piotr Chlubicki 41, 57, Krystian Sadowski 76, Wiktor Złotkowski 85

Pogoń II Siedlce – Wektra Zbuczyn 1:2 (0:1)
Bramki: Paweł Łydkowski 90+1 – Damian Prokurat 21, Krystian Zbieć 70


14 października

Armia Żelków – Miedzanka Miedzna 8:1 (3:0)
Bramki: Dorian Zając 16, 56, Michał Kozaczuk 36, Krystian Anusiewicz 41, Karol Niegowski 59, 60, 82, 88 – Maciej Florczuk 53

15 października

GKS Dobre – Tajfun Jartypory 7:4 (2:2)
Bramki:
Mikołaj Kępka 15, 30, 88, Kacper Rastawicki 51, 85, Kacper Kaim 53, Łukasz Gałązka 87 – Rafał Wieliczko 19, 27, Mateusz Jaszczuk 64, Marek Mazurek 81

Grodzisk Krzymosze – Wicher Sadowne 7:0 (3:0)
Bramki:
Hubert Wysokiński 1, 38, 75, 78, Adam Szklarz 45, Jarosław Michalak 47, Konrad Bielak 85

Kosovia Kosów Lacki – Victoria Kałuszyn 2:0 (1:0)
Bramki:
Łukasz Zalewski 17, Bartłomiej Zakrzewski 90+1

Płomień II Dębe Wielkie – Wilga Miastków Kościelny 1:1 (0:0)
Bramki:
Mateusz Kucharski 69 – Bartosz Jaroń 48

Pogoń III Siedlce – Rywal Ruchna 5:3 (2:1)
Bramki: Dawid Dobrzański 14, Patryk Rojek 40, Patryk Klimek 68, Igor Szostek 72, 81 (k) – Michał Gryglas 11, Mateusz Kowalczyk 58 (k), Szymon Banaszek 65

Tęcza Stanisławów – LKS Ostrówek 2:1 (0:1)
Bramki:
Ernest Ludwiniak 57, Kacper Decyk 84 (s) – Sebastian Polewski 29


14 października

Santoryn Nowinki – Niwa Tęczki 4:0 (1:0)
Bramki: Przemysław Salwin 40, Sebastian Więch 65, Mariusz Ryszawy 75, Mateusz Balcerak 89

15 października

Błękitni Stoczek – Jutrzenka Cegłów 3:1 (1:0)
Bramki:
Adam Lipka-Chudzik 44, Grzegorz Lipka-Chudzik 63, 85 – Michał Rutkowski 55 (k)

GKS Andrzejewo – Zorza Sterdyń 1:4 (1:2)
Bramki: Radosław Piwoński 43 – Łukasz Rekus 12, Piotr Kalinowski 32, Michał Żaboklicki 47, Igor Tymosiak 90

Iskra Zaręby Kościelne – ŁDK II Łosice 2:3 (1:2)
Bramki: Jakub Piotrowski 31, Adam Niemira 71 – Jakub Wojtczuk 15, Filip Izdebski 27 (k), Bartłomiej Olędzki 81

Olimpia Latowicz – SEMP Pogoń Siedlce 1:1 (0:0)
Bramki: Jakub Ciszkowski 90 – Mateusz Leszczyński 49

Tęcza Korczew – Amazonka Wiśniew 2:6 (1:3)
Bramki: Damian Sawuła 31, Bartosz Kryszczuk 78 – Kacper Bojanczuk 5, 66 (k), Patryk Ciulak 9, 37, Sebastian Krasuski 70, Aleksander Kacprzak 79

Pauza: LUKS Rzakta

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;