sobota, 2 marca 2024r.

Mazowsze gra [6-8 października]

Przed nami kolejny weekend wypełniony piłkarskimi emocjami. Co nas czeka?


6 października

Hutnik Warszawa – Ursus Warszawa 1:1 (0:0)
Bramki: Patryk Piasecki 52 – Adrian Wełpa 74

7 października

Józefovia Józefów – Wisła II Płock 0:2 (0:1)
Bramki:
Sebastian Strózik 40, Dawid Kocyła 60

KS CK Troszyn – Ząbkovia Ząbki 2:1 (1:1)
Bramki:
Edgardo Ruiz 44 (k), 90+7 (k) – Mateusz Augustyniak 35

KS Raszyn – Wilga Garwolin 0:3 (0:3)
Bramki:
Chimaobi Obi 5, Grzegorz Piesio 33, Szymon Kaczyński 36

Mazovia Mińsk Mazowiecki – Mazur Karczew 3:1 (1:0)
Bramki:
Mateusz Bienias 14, Sebastian Kaczyński 80, Wojciech Trochim 83 – Michał Grunt 88

Mszczonowianka Mszczonów – Drogowiec Jedlińsk 3:0 (2:0)
Bramki:
Patryk Kubicki 26, Piotr Petasz 32, Damian Pociech 72

Oskar Przysucha – MKS Piaseczno 3:3 (1:1)
Bramki:
Andriej Truchan 2, Jehor Sołomon 48, Dominik Trojanowski 84 – Sebastian Folwarski 22, Łukasz Krupnik 56, Patryk Zych 86

Sokół Serock – Marcovia Marki 1:1 (0:1)
Bramki:
Oliwier Tetkowski 80 – Mateusz Argasiński 73

8 października

Błonianka Błonie – KTS Weszło 1:4 (1:2)
Bramki: Kewin Przygoda 1 – Cezary Sauczek 16, 49, Szymon Wiejak 34, Mikołaj Neuman 54


7 października

Escola Varsovia – Energia Kozienice 0:1 (0:0)
Bramka:
Damian Bernat 74

KS Teresin – LKS Chlebnia 1:0 (0:0)
Bramka:
Kamil Kacprzak 86 (k)

Milan Milanówek – Płomień Dębe Wielkie 4:1 (1:1)
Bramki:
Adam Banaszczyk 44, Tomasz Sieński 67, Mateusz Szuster 68, Bartosz Suchora 80 – Jan Laskowski 27

Radomiak II Radom – Podlasie Sokołów Podlaski 6:1 (5:0)
Bramki: Mikołaj Molendowski 6, Krystian Okoniewski 17, Daniel Pik 26, Jakub Snopczyński 42, Hélder Sá 45, Oskar Markiewicz 55 (k) – Jewhen Pyłypczuk 81

Talent Warszawa – Naprzód Skórzec 6:1 (2:0)
Bramki:
Kamil Wójciak 9, 66, Marcin Oleksiak 43, Michał Gutowski 60, Adrian Dadas 89, Paweł Basiuk 90+ – Patryk Skrzypek 75

Tygrys Huta Mińska – Żyrardowianka Żyrardów 4:3 (0:2)
Bramki:
Serhij Herasymeć 60, 68, Bartosz Fiedeń 81, Oskar Zawadzki 90 (s) –  Damian Rakoczy 4, Mateusz Jarota 37, Wiktor Adamiec 75

8 października

Mazovia II Mińsk Mazowiecki – Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2:0 (0:0)
Bramki: Aleksander Dzięcielski 55, 71

Watra Mrozy – LKS Promna 1:0 (1:0)
Bramka: Filip Felszer 50 (k)


7 października

Fenix Siennica – Pogoń II Siedlce 2:1 (1:0)
Bramki: Michał Jaworski II 42, 48 – Igor Szostek 66 (k)

Wektra Zbuczyn – ŁDK Łosice 1:0 (1:0)
Bramka: Bartosz Karczmarek 41

8 października

Hutnik Huta Czechy – Promnik Gończyce 2:0 (2:0)
Bramki: Bartłomiej Jedynak 3, Daniel Mlącki 41

Jabłonianka Jabłonna Lacka – Czarni Węgrów 6:0 (2:0)
Bramki:
Kamil Panufnik 32 (s), Piotr Domański 41, Jacek Toczyski 53, 57 (k), 59, Mateusz Zawadzki 71

MKS Małkinia – Kolektyw Oleśnica 3:1 (1:1)
Bramki:
Michał Zawistowski 4 (k), 73 (k), 81 – Dominik Szostek 6

Podlasie II Sokołów Podlaski – Jastrząb Żeliszew 3:1 (2:0)
Bramki:
Jakub Kozaczuk 15, 54, Adam Zając 19 – Radosław Szeląg 65

Sęp Żelechów – Orzeł Unin 3:1 (0:1)
Bramki:
Michał Jaworski I 57, Jakub Gałkowski 72, Michał Licbarski 86 – Piotr Poszytek 24

Zryw Sobolew – ULKS Gołąbek 1:2 (0:1)
Bramki: Marek Górski 84 (k) – Michał Kruszewski 34, Karol Kruszewski 64


7 października

Rywal Ruchna – Grodzisk Krzymosze 2:5 (1:3)
Bramki:
Mateusz Kowalczyk 24 (k), Marcin Domański 57 – Marcel Kołodziejczuk 12, Paweł Zacharczuk 17, Daniel Kozak 42, 73, 80

Wilga Miastków Kościelny – GKS Dobre 1:1 (0:1)
Bramki: Jakub Biedrzycki 58 – Jakub Rokicki 19

8 października

LKS Ostrówek – Płomień II Dębe Wielkie 3:1 (2:0)
Bramki:
Sebastian Polewski 4, Mariusz Kopacz 18 (k), Konrad Akonom 77 – Mateusz Kucharski 65

Miedzanka Miedzna – Pogoń III Siedlce 0:4 (0:2)
Bramki: Tomasz Borkowski 33, Dawid Jastrzębski 42, Filip Grochala 50, Kacper Zdunek 75 (k)

Tajfun Jartypory – Armia Żelków 3:4 (3:1)
Bramki:
Dominik Wronka 18, 41, Eryk Wronka 43 – Kamil Siekierka 22, Jakub Niegowski 47, Karol Niegowski 69 (k), 90+4

Tęcza Stanisławów – Victoria Kałuszyn 3:0 (2:0)
Bramki: Kacper Smoderek 9 (k), Marcin Szczepaniuk 33, Adrian Pazura 82

Wicher Sadowne – Kosovia Kosów Lacki 1:3 (1:0)
Bramki:
Adrian Rydzewski 17 – Łukasz Mianowicz 52, Łukasz Zalewski 86, 90


7 października

Amazonka Wiśniew – GKS Andrzejewo 0:2 (0:0)
Bramki:
Kacper Praski 53, Andrzej Piwoński 57

Zorza Sterdyń – Błękitni Stoczek 4:3 (1:1)
Bramki:
Jakub Żyznowski 17, 90+, Michał Krzymiński 54 (k), Michał Maroń 90+ – Kamil Strąk 12, 50, Cezary Bezubik 69

8 października

Jutrzenka Cegłów – LUKS Rzakta 2:5 (1:2)
Bramki:
Krzysztof Wąsowski 15 (k), Bogdan Wiącek 61 – Bartosz Szczęsny 6, Rafał Grabowski 43, Krystian Fijałek 76, 90+4, Daniel Grabowski 90+3

ŁDK II Łosice – Santoryn Nowinki 2:1 (1:1)
Bramki:
Sebastian Bartoszuk 29, Adam Obidziński 90+ – Wołodymyr Łewyćkyj 20

Niwa Tęczki – Olimpia Latowicz 3:0 (1:0)
Bramki:
Maciej Lejnert 10, Łukasz Jasiński 57, Michał Kamiński 69

SEMP Pogoń Siedlce – Tęcza Korczew 3:1 (1:1)
Bramki:
Bartosz Wojtkowski 35, Brajan Lodowski 51, Mikołaj Lipiński 72 – Paweł Kruk 27 (k)

Pauza: Iskra Zaręby Kościelne

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

Derby warszawy zakończyłysię remisem zobaczymy jakimi wynikami będą się kończyły pozostałe mecze?

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;