niedziela, 3 marca 2024r.

Mazowsze gra [4-5 listopada]

W pierwszy listopadowy piłkarski weekend nie zabraknie ciekawych spotkań.


 

4 listopada

Hutnik Warszawa – Drogowiec Jedlińsk 3:0 (1:0)
Bramki:
Maksymilian Vogtman 31, 59, Erwin Nowik 90 (k)

Józefovia Józefów – Mszczonowianka Mszczonów 1:1 (0:0)
Bramki:
Wojciech Migas 55 – Piotr Ćwikowski 90+

KS CK Troszyn – Mazur Karczew 4:0 (2:0)
Bramki:
Konrad Drężek 7, Jakub Tyska 15, 46, Orxan Fərəcov 80

MKS Piaseczno – KTS Weszło 2:2 (1:0)
Bramki:
Patryk Zych 37, 74 (k) – Szymon Wiejak 59, Michał Kielak 90+ (k)

Sokół Serock – Mazovia Mińsk Mazowiecki 2:3 (0:1)
Bramki:
Patryk Olszewski 53, Bartosz Szydłowski 90+ – Wojciech Trochim 3, Miłosz Przybecki 47, Dominik Paradowski 90+

Wilga Garwolin – Ząbkovia Ząbki 0:3 (0:0)
Bramki:
Stanisław Muniak 48, Filip Głowala 54, Mateusz Augustyniak 90

5 listopada

Błonianka Błonie – Ursus Warszawa 1:3 (1:1)
Bramki: Jakub Grzeszak 36 – Mariusz Chmielewski 14 (k), Adrian Wełpa 51, Artur Rawa 79

KS Raszyn – Wisła II Płock 1:3 (0:1)
Bramki: Jacek Strzegocki 83 – Dawid Krzyżański 42, Grzegorz Wawrzyński 54, Dawid Jabłoński 75

Oskar Przysucha – Marcovia Marki 3:5 (0:1)
Bramki: Tomasz Bogołębski 55 (k), Damian Kołtunowicz 85, Andriej Truchan 88 – Michał Durajczyk 34, Bartosz Osoliński 46, Piotr Cudny 50, 78, Kamil Żmuda 67


4 listopada

Energia Kozienice – Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0:0

Escola Varsovia – LKS Chlebnia 1:2 (1:0)
Bramki:
Ahmed Abdullah 33 – Jakub Łabęda 63, Michał Strzałkowski 90+3

KS Teresin – Podlasie Sokołów Podlaski 2:2 (1:2)
Bramki:
Michał Nowakowski 11, Kamil Kacprzak 88 (k) – Jakub Kozaczuk 7, Michał Panufnik 38

LKS Promna – Żyrardowianka Żyrardów 2:4 (0:2)
Bramki:
Przemysław Ostrowski 57, 82 – Damian Rakoczy 13, 16, 65, Adam Dudziński 56

Milan Milanówek – Talent Warszawa 2:1 (2:0)
Bramki:
Mateusz Michalski 28, Dorian Zdanowicz 32 – Marcin Oleksiak 90+1

Watra Mrozy – Płomień Dębe Wielkie 2:0 (0:0)
Bramki:
Aleksandr Maksimowicz 86, Marcin Kowalczyk 90+

5 listopada

Mazovia II Mińsk Mazowiecki – Naprzód Skórzec 3:1 (2:1)
Bramki: Alan Gańko 29 (k), 36 (k), Adrian Gilant 83 – Michał Mruz 20

Tygrys Huta Mińska – Radomiak II Radom 1:1 (1:0)
Bramki: Piotr Haber 12 – Daniel Pik 80


4 listopada

Hutnik Huta Czechy – Podlasie II Sokołów Podlaski 0:4 (0:2)
Bramki:
Robert Kur 25, Maciej Domański 43, Bartosz Kostrzewa 77, Cezary Rytel 82

ŁDK Łosice – Pogoń II Siedlce 0:2 (0:1)
Bramki:
 Krystian Gryglak 19, Dawid Dobrzański 78

Wektra Zbuczyn – Czarni Węgrów 1:1 (1:0)
Bramki:
Michał Wereszczyński 13 – Kamil Panufnik 70

5 listopada

Fenix Siennica – Kolektyw Oleśnica 7:0 (2:0)
Bramki: Dawid Matak 29, Rafał Słowik 43, Kacper Piętka 49, 66, Dariusz Osica 63, 84, Daniel Świerżewski 73

Jabłonianka Jabłonna Lacka – Jastrząb Żeliszew 1:4 (0:1)
Bramki:
Sylwester Niewiadomski 72 – Michał Mularczyk 39, Maciej Pazdyga 49, Kacper Tosiński 51, Adam Niedziałek 65

Sęp Żelechów – MKS Małkinia 3:0 (0:0)
Bramki:
Jakub Gałkowski 68 (k), Michał Jaworski 70, Michał Licbarski 76

ULKS Gołąbek – Promnik Gończyce 2:0 (1:0)
Bramki: Michał Kruszewski 41, Ernest Kruk 53

Zryw Sobolew – Orzeł Unin 1:4 (0:3)
Bramki:
Mateusz Kowalczyk 85 – Denis Dobrowolski 17, Bartosz Przebinda 35, Piotr Poszytek 43, Artur Meloyan 75


4 listopada

Rywal Ruchna – Płomień II Dębe Wielkie 7:3 (4:1)
Bramki:
Maciej Mieszało 19, 30, 56, 60, 64, Marcin Domański 25, 37 – Mateusz Kucharski 12,73, Jarosław Siporski 85

Wilga Miastków Kościelny – Victoria Kałuszyn 5:0 (1:0)
Bramki: Przemysław Baran 17 (k), Jakub Biedrzycki 55, 62, Przemysław Kajka 64, Karol Bogusz 74

5 listopada

Grodzisk Krzymosze – GKS Dobre 2:0 (0:0)
Bramki:
Hubert Wysokiński 68, Adam Szklarz 84

Kosovia Kosów Lacki – Tajfun Jartypory 0:0

Miedzanka Miedzna – Tęcza Stanisławów 0:4 (0:2)
Bramki: Filip Rek 4, Kacper Smoderek 30 (k), Adrian Pazura 53, 70

Pogoń III Siedlce – Armia Żelków 2:2 (1:1)
Bramki: Patryk Klimek 22, Jakub Malinowski 46 – Karol Niegowski 30, Bartosz Mlonek 54 (s)

Wicher Sadowne – LKS Ostrówek 4:5 (0:4)
Bramki:
Maciej Mariański 68, Wojciech Piotrowski 71, 83, Dawid Bełczyński 85 (k) – Sebastian Polewski 18, 49, Konrad Akonom 24, 30, Krystian Zasłona 38


4 listopada

Amazonka Wiśniew – Niwa Tęczki 3:0 (2:0)
Bramki:
Sebastian Krasuski 37, 47, Patryk Ciulak 40

Zorza Sterdyń – Santoryn Nowinki 4:4 (2:2)
Bramki:
Jakub Żyznowski 37, 48, Michał Żaboklicki 20, Michał Krzymiński 86 – Grzegorz Powierża 33, Seweryn Rejmer 39, Michał Rolek 69, 74

5 listopada

Iskra Zaręby Kościelne – GKS Andrzejewo 1:4 (0:1)
Bramki:
Piotr Pac 82 (s) – Radosław Piwoński 34, Adrian Kraszewski 41, Kacper Praski 85, Dominik Kraszewski 90+1

Jutrzenka Cegłów – Olimpia Latowicz 0:2 (0:2)
Bramki: Mateusz Szeląg 17, 38

LUKS Rzakta – Błękitni Stoczek 7:1 (4:0)
Bramki:
Rafał Grabowski 2, 7 (k), Jakub Kozaczek 19, 86, Krystian Fijałek 31, Karol Tkacz 60, Bartosz Szczęsny 72 – Grzegorz Lipka-Chudzik 65 (k)

ŁDK II Łosice – MKL SEMP Siedlce 2:1 (0:0)
Bramki: Adam Obidziński 76, Mateusz Chmielnicki 90+1 – Bartosz Wojtkowski 51

Pauza: Tęcza Korczew

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

Brawo maciek strzeliles 6 Bramek

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;