czwartek, 13 czerwca 2024r.

Mazowsze gra [10-12 listopada]

Poza obchodami Święta Niepodległości w najbliższy weekend czekają nas również emocje piłkarskie.


 

10 listopada

Ząbkovia Ząbki – MKS Piaseczno 3:0 (2:0)
Bramki: Adrian Karasek 21, Paweł Czułowski 41, Filip Głowala 50

11 listopada

Hutnik Warszawa – Sokół Serock 5:1 (4:0)
Bramki: Erwin Nowik 4, 43 (k), Maksymilian Vogtman 20, Patryk Koziara 30, Paweł Giel 86 – Michał Czarnecki 82

Marcovia Marki – KS Raszyn 3:2 (1:0)
Bramki: Piotr Cudny 37, Mateusz Argasiński 86 (k), Patryk Kultys 90 – Aleksander Jaskólski 56, Marcin Bykowski 88

Mazovia Mińsk Mazowiecki – Józefovia Józefów 6:0 (2:0)
Bramki: Michał Bondara 6, Miłosz Przybecki 7, 65, Dominik Paradowski 53, Sebastian Kaczyński 90+, Kacper Dakowicz 90+

Mazur Karczew – Błonianka Błonie 1:3 (1:0)
Bramki: Michał Grunt 43 – Dariusz Zjawiński 57, 86, Sebastian Czapa 88 (k)

Mszczonowianka Mszczonów – KS CK Troszyn 2:2 (1:1)
Bramki: Arkadiusz Drapsa 11, Szymon Kiewel 64 – Jakub Tyska 21, Edgardo Ruiz 77

Ursus Warszawa – Oskar Przysucha 2:2 (0:1)
Bramki: Jakub Świeciński 64, Gabriel Mierzwiński 76 – Grzegorz Obuch 20, Andriej Truchan 55

12 listopada

Drogowiec Jedlińsk – KTS Weszło 0:4 (0:1)
Bramki: Łukasz Gikiewicz 20, 49, 80, Szymon Wiejak 68

Wisła II Płock – Wilga Garwolin 3:0 (2:0)
Bramki: Adrian Szczutowski 30, 58, Marcin Więckowski 44


11 listopada

KS Teresin – Milan Milanówek 1:0 (0:0)
Bramka: Kamil Kacprzak 48

LKS Chlebnia – Watra Mrozy 4:1 (2:0)
Bramki: Damian Warmiak 32, Jakub Szymański 42, Łukasz Gwardiak 68, 73 – Filip Felszer 79

Płomień Dębe Wielkie – LKS Promna 0:2 (0:2)
Bramki: Przemysław Ostrowski 25, Kajetan Szymański 39

Podlasie Sokołów Podlaski – Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1:1 (1:1)
Bramki: Michał Panufnik 14 – Krzysztof Kucharczyk 25

Radomiak II Radom – Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2:0
Bramki:
Remigiusz Grotek 30, Jakub Podsiadło 33

Talent Warszawa – Tygrys Huta Mińska 1:1 (1:1)
Bramki: Kamil Wójciak 33 – Serhij Herasymeć 36

Żyrardowianka Żyrardów – Energia Kozienice 2:0 (1:0)
Bramki: Damian Rakoczy 18 (k), 89

12 listopada

Naprzód Skórzec – Escola Varsovia 0:4 (0:0)
Bramki:
Jarosław Janowski 66, Ahmed Abdullah 71, Igor Człapski 77, Bartosz Ciszewski 83


11 listopada

MKS Małkinia – Hutnik Huta Czechy 3:1 (1:0)
Bramki: Michał Zawistowski 25 (k), Przemysław Grudniak 63 (s), Mateusz Puścian 89 – Bartosz Jeleń 71 (k)

Orzeł Unin – ULKS Gołąbek 1:0 (0:0)
Bramka:
Kamil Kasprzak 50
mecz zakończony w 72 minucie przy stanie 1:0 z powodu zejścia drużyny gości z boiska

12 listopada

Czarni Węgrów – Zryw Sobolew 0:5 (0:3)
Bramki: Michał Wiśnioch 16, 38, Mateusz Michalec 26, Wojciech Pietrzak 56, Paweł Król 89

Jabłonianka Jabłonna Lacka – Sęp Żelechów 0:1 (0:0)
Bramka: Michał Jaworski I 77

Jastrząb Żeliszew – Pogoń II Siedlce 2:3 (1:2)
Bramki: Kamil Kielak 13, 78 – Dawid Dobrzański 5, Igor Szostek 40, Krystian Gryglak 57

Kolektyw Oleśnica – Wektra Zbuczyn 1:2 (0:2)
Bramki: Michał Lewandowski 65 – Mariusz Rogala II 2 (s), Jakub Bobryk 40

Podlasie II Sokołów Podlaski – Fenix Siennica 0:3 (0:1)
Bramki: Miłosz Giedziński 19, Kamil Walas 51, Kacper Piętka 60

Promnik Gończyce – ŁDK Łosice 1:3 (0:0)
Bramki: Bartosz Zackiewicz 85 – Bartłomiej Olędzki 50, Kacper Wyrzykowski 86, 90


11 listopada

Armia Żelków – Wicher Sadowne 5:1 (1:0)
Bramki:
Kamil Siekierka 25, Michał Kozaczuk 52, Karol Niegowski 72 (k), Jakub Giziński 77, Michał Szcześniak 80 – Jakub Jabłonka 84

GKS Dobre – Pogoń III Siedlce 0:1 (0:0)
Bramka: Patryk Klimek 78

Kosovia Kosów Lacki – Miedzanka Miedzna 6:0 (2:0)
Bramki:
Dawid Dmochowski 3, Łukasz Mianowicz 27, Adrian Byczkowski 58, Witalij Burko 70, 74 (k), Krzysztof Żochowski 80 (k)

LKS Ostrówek – Wilga Miastków Kościelny 4:1 (2:0)
Bramki:
Sebastian Polewski 12, Wiktor Januszewski 23, Konrad Akonom 55, Filip Mioduszewski 90+1 – Fabian Frelik 56

Tęcza Stanisławów – Rywal Ruchna 2:2 (1:0)
Bramki:
Filip Rek 24, Adrian Pazura 52 – Jakub Dębski 71, Marcin Domański 73

12 listopada

Płomień II Dębe Wielkie – Grodzisk Krzymosze 0:2 (0:0)
Bramki: Daniel Kozak 79, 90+3

Victoria Kałuszyn – Tajfun Jartypory 0:3 (0:1)
Bramki:
Mateusz Laskowski 13, Damian Żelazowski 68, Eryk Wronka 76


11 listopada

Tęcza Korczew – Iskra Zaręby Kościelne 1:7 (0:3)
Bramki:
Bartosz Kryszczuk 54 (k) – Kuba Walendziak 8, Adam Niemira 18, 66, 86, Marcel Warych 43, Sylwester Kopański 90, Jacek Imiński 90+2 (k)

12 listopada

Błękitni Stoczek – ŁDK II Łosice 2:2 (0:0)
Bramki:
Adam Lipka-Chudzik 70, Kamil Strąk 75 – Kacper Szymaniuk 77, Paweł Niciporuk 80

GKS Andrzejewo – LUKS Rzakta 6:1 (3:0)
Bramki:
Andrzej Piwoński 13, 68, Tomasz Król 26, Radosław Piwoński 28, 61, Marcin Rakowiecki 65 (k) – Dominik Żołądek 54

MKL SEMP Siedlce – Amazonka Wiśniew 1:8 (0:3)
Bramki: Mateusz Karasiński 55 – Patryk Ciulak 5, 39 (k), 52, Mateusz Cabaj 43, Sebastian Krasuski 58, Rafał Pieńkowski 65, Tomasz Kacprzak 74, 82

Niwa Tęczki – Zorza Sterdyń 1:7 (0:3)
Bramki:
Michał Kamiński 62 – Jakub Żyznowski 1, 16, 23, 46, 52, Ignacy Sidorzak 64, 65

Santoryn Nowinki – Jutrzenka Cegłów 3:1 (2:1)
Bramki:
Sebastian Więch 14, Michał Rolek 15, Piotr Wiśniewski 88 – Krzysztof Wąsowski 7 (k)

Pauza: Olimpia Latowicz

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

3 odpowiedzi

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;