niedziela, 19 maja 2024r.

Mazowsze gra [27-30 marca]

Co ciekawego będzie działo się na boiskach piłkarskich w trakcie przedświątecznego weekendu?


28 marca

Mazur Karczew – KTS Weszło 0:2 (0:1)
Bramki: Michał Kielak 22 (k), Łukasz Gikiewicz 90+

29 marca

Józefovia Józefów – Błonianka Błonie 2:1 (0:0)
Bramki: Tobiasz Filochowski 84 (k), Jakub Malinowski 90+ – Sebastian Czapa 51 (k)

Mazovia Mińsk Mazowiecki – Wilga Garwolin 6:4 (3:3)
Bramki: Michał Bondara 17, Łukasz Broź 35, Patryk Zych 42, Miłosz Przybecki 55, Kirył Szakurow 85 (s), Wojciech Trochim 90+4 (k) – Chimaobi Obi 26, 45, Sebastian Papiernik 29, Szymon Rudzki 81

Ursus Warszawa – Ząbkovia Ząbki 1:3 (1:0)
Bramki: Jakub Świeciński 21 – Mateusz Augustyniak 57 (k), 90, Bartosz Lelito 75

30 marca

Hutnik Warszawa – KS Raszyn 2:0 (0:0)
Bramki:
Marcin Stromecki 49, Jan Piasek 60

KS CK Troszyn – Drogowiec Jedlińsk 2:0 (1:0)
Bramki:
Konrad Drężek 30, Jakub Tyska 80

Marcovia Marki – Wisła II Płock 1:2 (0:0)
Bramki:
Piotr Cudny 72 – Aleksander Pawlak 82 (k), Patryk Leszczyński 90+

Mszczonowianka Mszczonów – MKS Piaseczno 3:2 (1:2)
Bramki:
Jakub Skibiński 43, Damian Pociech 54 (k), Pawło Paduk 77 – Kamil Szabłowski 30, Łukasz Krupnik 33

Sokół Serock – Oskar Przysucha 1:4 (0:3)
Bramki:
Oliwier Tetkowski 89 (k) – Maciej Knap 3, Michał Janik 12, Tomasz Bogołębski 21, Patryk Czarnota 85 (k)


29 marca

Escola Varsovia – Milan Milanówek 0:1 (0:0)
Bramka:
Mykyta Iwanczenko 77

Podlasie Sokołów Podlaski – Płomień Dębe Wielkie 5:0 (2:0)
Bramki: Michał Panufnik 5, Mateusz Omieciuch 22, 62, Michał Markiewicz 53, Jewhen Pyłypczuk 57

30 marca

Energia Kozienice – Radomiak II Radom 1:5 (1:1)
Bramki:
Eugeniusz Kołodziejczyk 42 – Jakub Podsiadło 29, 79, Tiago Matos 64, Jakub Snopczyński 86, Oskar Markiewicz 90+ (k)

LKS Promna – Talent Warszawa 2:3 (1:1)
Bramki:
Cezary Michalak 18, Przemysław Ostrowski 60 (k) – Maciej Zwierzchowski 26, 88, Jacek Ruciński 89

Mazovia II Mińsk Mazowiecki – Tygrys Huta Mińska 1:4 (1:1)
Bramki:
Szymon Tywanek 11 – Bartosz Fiedeń 14, Michał Koszela 67, 89, Serhij Herasymeć 72

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki – Naprzód Skórzec 1:0 (1:0)
Bramka:
Marcin Bawolik 37

Watra Mrozy – KS Teresin 1:2 (0:1)
Bramki:
Jerzy Kowalczyk 73 – Kacper Stencel 45+, Kamil Kacprzak 76 (k)

Żyrardowianka Żyrardów – LKS Chlebnia 1:0 (0:0)
Bramka:
Juliusz Olech 88


27 marca

Pogoń II Siedlce – Kolektyw Oleśnica 6:0 (4:0)
Bramki: Dawid Jastrzębski 9, 15, Dawid Dobrzański 12, Patryk Klimek 33, Jakub Kosyl 48, Patryk Rojek 83

Zryw Sobolew – Jabłonianka Jabłonna Lacka 1:2 (1:2)
Bramki:
Mateusz Kowalczyk 40 – Jacek Toczyski 6, Maciej Michalczuk 32

30 marca

Fenix Siennica – Hutnik Huta Czechy 1:0 (0:0)
Bramka:
Dariusz Osica 78 (k)

Jastrząb Żeliszew – Orzeł Unin 3:2 (1:1)
Bramki:
Kacper Tosiński 19, Michał Mularczyk 72, 90+4 – Denis Dobrowolski 25, Artur Meloyan 53

ŁDK Łosice – Podlasie II Sokołów Podlaski 1:1 (1:0)
Bramki:
Paweł Sawtyruk 27 – Piotr Krysiński 90+

Promnik Gończyce – Czarni Węgrów 1:1 (1:0)
Bramki:
Mateusz Kiliszek 27 – Jakub Jończyk 90 (s)

ULKS Gołąbek – MKS Małkinia 4:1 (3:1)
Bramki:
Maciej Chmielewski 24 (k), Adrian Niedziółka 26, Hubert Wrzosek 35, Michał Kruszewski 51 – Michał Zawistowski 20

Wektra Zbuczyn – Sęp Żelechów 6:1 (2:0)
Bramki:
Emil Michalak 35 (k), Bartosz Karczmarek 39, 48, 70, Paweł Klewek 61, Michał Bobryk 79 – Albert Stodulski 55


29 marca

Armia Żelków – Płomień II Dębe Wielkie 2:1 (1:1)
Bramki: Piotr Niegowski 7, Dorian Zając 71 – Paweł Kowalski 45+

30 marca

GKS Dobre – Wicher Sadowne 1:0 (1:0)
Bramka:
Mariusz Mistewicz 30

Grodzisk Krzymosze – Kosovia Kosów Lacki 2:0 (1:0)
Bramki:
Bartosz Celiński-Mysław 23, Damian Michalak 80 (k)

Rywal Ruchna – Victoria Kałuszyn 6:0 (3:0)
Bramki:
Szymon Gryglas 10, Maciej Mieszało 25, 40, 59, 70, Jakub Dębski 63

Tęcza Stanisławów – Pogoń III Siedlce 3:2 (2:2)
Bramki: Ernest Ludwiniak 28, Adrian Pazura 32, Jakub Gańko 90 – Patryk Klimek 6, Dawid Jastrzębski 19

Wilga Miastków Kościelny – Tajfun Jartypory 0:3 (0:1)
Bramki:
Dominik Wronka 30, Michał Gołębiowski 88, Mateusz Jaszczuk 90+1

Pauza: LKS Ostrówek


30 marca

Błękitni Stoczek – Tęcza Korczew 8:0 (5:0)
Bramki:
Kamil Strąk 24, 50, Adam Lipka-Chudzik 26, 42, Zbigniew Gago 34, Grzegorz Lipka-Chudzik 29, Paweł Wierzbicki 75, 89

GKS Andrzejewo – ŁDK II Łosice 2:0 (2:0)
Bramki:
Paweł Sokołowski 14, Dominik Kraszewski 37

Jutrzenka Cegłów – MKL SEMP Siedlce 3:1 (2:1)
Bramki:
Jakub Arczewski 29, Piotr Filipiec 38, Piotr Kielak 62 – Michał Gurbiel 35

LUKS Rzakta – Olimpia Latowicz 2:1 (2:1)
Bramki:
Rafał Grabowski 7, Damian Zwoliński 22 – Radosław Skóra 39

Zorza Sterdyń – Amazonka Wiśniew 2:1 (1:0)
Bramki:
Sebastian Sobieszczuk 28, Michał Maroń 60 – Patryk Ciulak 74 (k)

Pauza: Iskra Zaręby Kościelne, Niwa Tęczki

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;