niedziela, 3 marca 2024r.

Mazowsze gra [28-30 października]

Możemy już odliczać kolejki do końca rundy jesiennej. Co wydarzyło się w trakcie minionego weekendu?


 

28 października

Drogowiec Jedlińsk – MKS Piaseczno 0:3 (0:3)
Bramki:
Tymoteusz Barwiński 6, Ahmed Toriola Ayodeji 8, Patryk Zych 45 (k)

KTS Weszło – Wilga Garwolin 4:0 (1:0)
Bramki: Szymon Wiejak 19, 60, Cezary Sauczek 54 (k), 65

Marcovia Marki – Błonianka Błonie 1:2 (0:0)
Bramki: Kamil Żmuda 90+ – Sebastian Czapa 73 (k), Patryk Kostyk 76

Mazovia Mińsk Mazowiecki – Hutnik Warszawa 2:2 (1:1)
Bramki: Sebastian Kaczyński 45+, Wojciech Trochim 70 – Paweł Giel 16, Piotr Bujak 72

Mazur Karczew – Józefovia Józefów 1:2 (0:1)
Bramki: Marcin Raszka 47 – Ignacy Ognicha 35, Tobiasz Filochowski 78

Mszczonowianka Mszczonów – Sokół Serock 5:2 (2:1)
Bramki: Dawid Jarczak 37, Patryk Kubicki 39, Arkadiusz Drapsa 48, 68, Łukasz Racis 77 – Karol Pierzchalski 7, 55

Ursus Warszawa – KS CK Troszyn 0:1 (0:0)
Bramka: Kacper Matusiak 77

Wisła II Płock – Oskar Przysucha 1:0 (0:0)
Bramka: Sebastian Strózik 89

Ząbkovia Ząbki – KS Raszyn 4:1 (0:1)
Bramki: Konrad Paterek 62, 67, 90, Jakub Kodeniec 82 – Marcin Bykowski 15 (k)


28 października

LKS Chlebnia – Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2:1 (1:0)
Bramki:
Hubert Kozłowski 20, Piotr Rum 78 – Aleksander Dzięcielski 55

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki – LKS Promna 3:0 (0:0)
Bramki:
Krzysztof Kucharczyk 61, Karol Bienias 78, Przemysław Stawarz 83

Płomień Dębe Wielkie – Escola Varsovia 2:9 (1:4)
Bramki:
Daniel Smuga 38, Eryk Kulma 81 – Mateusz Paszkiel 8, Jarosław Janowski 20, 36, 42, Bartosz Ciszewski 53, Dawid Zagórski 58, Ahmed Abdullah 84, Maciej Filipiak 85, Nikolas Wyderski 89

Podlasie Sokołów Podlaski – Energia Kozienice 3:0 (0:0)
Bramki: Jarosław Szach 58, Jewhen Pyłypczuk 67 (k), Jakub Kozaczuk 80

Radomiak II Radom – Milan Milanówek 5:2 (3:1)
Bramki:
Daniel Pik 10, 45+1, Seweryn Ziółek 32, Oskar Markiewicz 75, Mikołaj Majer 90+3 – Borys Błaszkiewicz 37, Mateusz Michalski 69

Żyrardowianka Żyrardów – Watra Mrozy 7:1 (3:1)
Bramki: Damian Rakoczy 3, 35 (k), 44, 48, Jakub Lipski 55, Juliusz Olech 77, Adam Dudziński 80 (k) – Karol Krzyżanowski 5

29 października

Naprzód Skórzec – Tygrys Huta Mińska 0:5 (0:0)
Bramki: Dominik Ołdak 54, Krystian Syta 73, Bartosz Fiedeń 75, Fabian Pacholak 82, Franciszek Gniadzik 83

30 października

Talent Warszawa – KS Teresin 4:1 (1:1)
Bramki: Michał Kochanowski 10 (k), Bartosz Malicki 63, Oskar Koper 65, Kamil Wójciak 87 – Mikołaj Ozimek 17


28 października

MKS Małkinia – Jabłonianka Jabłonna Lacka 0:2 (0:1)
Bramki:
Jacek Toczyski 10, 62

Orzeł Unin – Wektra Zbuczyn 3:1 (1:1)
Bramki:
Piotr Poszytek 22 (k), Artur Meloyan 59, Kamil Kasprzak 74 – Jakub Bobryk 35

29 października

Czarni Węgrów – Fenix Siennica 2:3 (1:1)
Bramki:
Kamil Panufnik 43 (k), Łukasz Seroczyński 89 – Dawid Matak 28, 83 (k), Kacper Piętka 73

Jastrząb Żeliszew – ŁDK Łosice 1:5 (1:1)
Bramki: Bartosz Gruba 12 – Paweł Sawtyruk 45+1 (k), 69, Maciej Szpura 76, Dominik Jaszczuk 84, 89

Kolektyw Oleśnica – Hutnik Huta Czechy 2:5 (2:3)
Bramki: Dominik Szostek 12, Paweł Rogala 45 – Bartosz Michalczyk 21, Mariusz Rogala II 27 (s), Filip Gawinek 40, Kacper Kowalczyk 84, Arkadiusz Zalewski 90+2

Podlasie II Sokołów Podlaski – Sęp Żelechów 0:2 (0:1)
Bramki:
Jakub Gałkowski 27, 89

Pogoń II Siedlce – ULKS Gołąbek 2:0 (1:0)
Bramki:
Adam Lewkowski 2, Tomasz Mamis 71

Promnik Gończyce – Zryw Sobolew 2:2 (2:0)
Bramki: Bartosz Babik 12, 27 – Mateusz Michalec 58, Marek Górski 90+8 (k)


28 października

Armia Żelków – Grodzisk Krzymosze 4:2 (3:1)
Bramki: Dorian Zając 8, 39, Jakub Niegowski 41, Karol Niegowski 76 – Jarosław Michalak 14, Hubert Wysokiński 60

Tęcza Stanisławów – Tajfun Jartypory 2:0 (1:0)
Bramki: Ernest Ludwiniak 22, Jakub Gańko 87

29 października

GKS Dobre – Rywal Ruchna 3:2 (1:1)
Bramki:
Kacper Rastawicki (k), Marcin Gadomski 61, Mikołaj Kępka 84 – Marcin Domański 72, Mateusz Kowalczyk 84

Kosovia Kosów Lacki – Wilga Miastków Kościelny 2:2 (1:1)
Bramki:
Witalij Burko 24, Łukasz Zalewski 90+2 – Artur Kajka 31, Patryk Chudek 53

Płomień II Dębe Wielkie – Miedzanka Miedzna 3:0 (wo)
goście nie dojechali

Pogoń III Siedlce – Wicher Sadowne 5:0 (3:0)
Bramki: Radosław Droń 25, Adrian Wrzosek 30 (k), Kacper Stankiewicz 39, Patryk Klimek 78, Igor Szostek 85

Victoria Kałuszyn – LKS Ostrówek 1:4 (1:1)
Bramki:
Nicolas Robak 35 – Mariusz Kopacz 1, Konrad Akonom 79, 80, 90+4 (k)


28 października

Santoryn Nowinki – Amazonka Wiśniew 0:5 (0:3)
Bramki: Sebastian Krasuski 3, Patryk Ciulak 21 (k), 29, 81 (k), Mateusz Kacprzak 73

29 października

Błękitni Stoczek – Iskra Zaręby Kościelne 2:1 (0:1)
Bramki:
Grzegorz Lipka-Chudzik 69 (k), 80 – Adam Niemira 25 (k)

LUKS Rzakta – ŁDK II Łosice 3:1 (0:1)
Bramki:
Rafał Grabowski 60, 83, Dominik Czajka 67 (k) – Kajetan Rosiak 20

Niwa Tęczki – MKL SEMP Siedlce 5:3 (3:0)
Bramki:
Bartłomiej Kaniecki 8, Kamil Kaniecki 39, Dominik Koszara 41, 59, Igor Białach 83 – Michał Gurbiel 68, 79, Krystian Dmowski 90+1

Olimpia Latowicz – Zorza Sterdyń 2:4 (0:2)
Bramki: Hubert Oszkiel 71 (k), Michał Chmielewski 90+ – Michał Maroń 9 (k), 62, Piotr Kalinowski 21, Samir Rai 69

Tęcza Korczew – Jutrzenka Cegłów 4:4 (3:0)
Bramki:
Bartosz Kryszczuk 15, 64, Bartłomiej Bogusz 19, 37 – Piotr Kielak 58 (k), Tomasz Osiński 63, 71, Michał Branicki 88

Pauza: GKS Andrzejewo

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

Co nas czeka w niedzielę ? Dokładnie oto odpowiedź mecz z GKS jastrzębie w niedzielę o godzinie 11 30 o ile dobrze pamiętam ten mecz odbędzie się w Jastrzębiu zdroju

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;