poniedziałek, 27 maja 2024r.

Mazowsze gra [5-6 listopada]

Za nami kolejny weekend wypełniony piłkarskimi emocjami. Co się działo?


5 listopada

KS CK Troszyn – Mazur Karczew 1:1 (0:1)
Bramki: Edgardo Ruiz 90 (k) – Mateusz Kociszewski 2

KS Raszyn – Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:6 (0:2)
Bramki: Oliwier Jurczak 80 (s) – Michał Bondara 10, 33 (k), Eryk Więdłocha 49, Tomasz Nieścieruk 79, 90, Wojciech Trochim 89

MKS Piaseczno – Ząbkovia Ząbki 2:2 (0:2)
Bramki: Łukasz Krupnik 65, Tymoteusz Barwiński 70 – Sebastian Nowiński 22, Patryk Zych 38

Mszczonowianka Mszczonów – MKS Przasnysz 3:0 (1:0)
Bramki: Patryk Kubicki 8, Jakub Grzeszak 59 (k), Leon Hendigery 85

Narew Ostrołęka – Orzeł Baniocha 0:2 (0:1)
Bramki: Dominik Bartnik 18, Krzysztof Możdżonek 62

Świt Staroźreby – Oskar Przysucha 2:4 (0:2)
Bramki: Gabriel Wiącek 82, 84 – Przemysław Nogaj 13, Miłosz Grzesiński 32, Karol Karwowski 52, Oskar Miturski 77

Victoria Sulejówek – Hutnik Warszawa 1:0 (1:0)
Bramka: Erwin Nowik 17 (s)

Wilga Garwolin – Escola Varsovia 2:0 (0:0)
Bramki: Andriej Truchan 53, Dominik Jarek 56

Wisła II Płock – Marcovia Marki 1:3 (1:1)
Bramki: Grzegorz Wawrzyński 32 – Hubert Władyka 6, 90, Karol Haber 82


5 listopada

KS Teresin – Józefovia Józefów 1:2 (0:2)
Bramki: Michał Nowakowski 73 – Jakub Malinowski 23, Ignacy Ognicha 45+

Milan Milanówek – Jabłonianka Jabłonna Lacka 4:0 (3:0)
Bramki:
Borys Błaskiewicz 1, 40, Kamil Kudelski 17 (k), Adam Banaszczyk 86

Płomień Dębe Wielkie – Mazovia II Mińsk Mazowiecki 4:2 (2:2)
Bramki: Kacper Smoderek 36, 39, 66, Dawid Brzeziński 88 – Marcin Kowalczyk 44, 45+

Podlasie Sokołów Podlaski – LKS Chlebnia 6:2 (3:1)
Bramki: Jarosław Szach 2, Marcin Siedlecki 8, 49, Ołeksij Zinkewycz 24, 62, 86 – Witalij Łeliuch 14, Michał Panufnik 66 (s)

Tygrys Huta Mińska – GKS Jedlińsk 2:3 (1:1)
Bramki:
Piotr Haber 22, Serhij Herasymeć 90 (k) – Bartłomiej Zenik 45, Mykoła Charczuk 50, Michał Rdzanek 71

6 listopada

Naprzód Skórzec – Żyrardowianka Żyrardów 6:1 (2:1)
Bramki:
Damian Chłopek 19, Karol Chojecki 28, 49, Igor Łęczycki 63, Sebastian Krasuski 67, Aleksander Woźnica 68 – Jakub Sokołowski 33

Pogoń II Siedlce – Energia Kozienice 0:2 (0:1)
Bramki: Michał Kucharczyk 18 (k), Piotr Czerwiński 61

Pauza: LKS Chlebnia


5 listopada

Kolektyw Oleśnica – Wektra Zbuczyn 2:2 (1:1)
Bramki:
Michał Lewandowski 27, Marcin Pilich 89 (k) – Krystian Zbieć 41, 83

Orzeł Unin – Watra Mrozy 3:3 (1:1)
Bramki:
Mariusz Dróżdż 9, 49, Krystian Parzyszek 46 – Jacek Wronowski 44, Adrian Czajka 52, Piotr Kowalczyk 69

Sęp Żelechów – Hutnik Huta Czechy 5:1 (1:1)
Bramki:
Michał Licbarski 2, Jakub Gałkowski 60, Albert Stodulski 63, Michał Jaworski 70, Damian Grzyb 72 – Bartosz Jeleń 40

6 listopada

Fenix Siennica – ŁDK Łosice 3:2 (0:1)
Bramki:
Przemysław Radziwonka 51 (s), Piotr Markowski 55, Dawid Matak 57 – Łukasz Naumiuk 21 (k), Mateusz Weśniuk 65

Jastrząb Żeliszew – Zryw Sobolew 2:0 (2:0)
Bramki:
Marcin Kuć 13, Michał Mularczyk 27

Kosovia Kosów Lacki – ULKS Gołąbek 1:2 (1:1)
Bramki:
Łukasz Mianowicz 37 – Marcin Utnicki 20, Patryk Skrzypek 69

Wilga Miastków Kościelny – MKS Małkinia 2:2 (1:1)
Bramki:
Mikołaj Dybcio 28, Konrad Baran 86 – Mateusz Rutkowski 45+1, Bartosz Składanowski 57

Pauza: Czarni Węgrów


5 listopada

GKS Dobre – Jutrzenka Cegłów 6:1 (2:0)
Bramki:
Mariusz Mistewicz 10, 45, 62, Jakub Rokicki 69, Kacper Rastawicki 76, Władysław Jacyniak 82 – Patryk Halaburda 88 (k)

Miedzanka Miedzna – Victoria Kałuszyn 0:4 (0:0)
Bramki:
Dawid Gierszewski 51, Paweł Walkowski 59, Dawid Łukasiak 68, Adam Niedziałek 89

6 listopada

Grodzisk Krzymosze – Rywal Ruchna 3:0 (0:0)
Bramki: Adam Szklarz 48, 77 (k), Daniel Kozak 84

Podlasie II Sokołów Podlaski – Tajfun Jartypory 5:1 (3:0)
Bramki: Jakub Mikołajczuk 6, 67, 69, Adam Zając 20, Piotr Osial 45+ (k) – Filip Dmowski 79

Promnik Gończyce – LKS Ostrówek 5:0 (0:0)
Bramki:
Krystian Sekuła 49, Dominik Kiliszek 53, Krzysztof Szewczyk 60, Wojciech Zackiewicz 74, Jan Bryzek 85

Wicher Sadowne – Płomień II Dębe Wielkie 2:2 (1:1)
Bramki:
Przemysław Dzieciątko 42, Marcin Wojciechowski 90+3 – Maksymilian Serokin 23, Yitzhak Aisen 54

Pauza: Tęcza Stanisławów


5 listopada

Zorza Sterdyń – Pogoń III Siedlce 0:1 (0:0)
Bramka:
Filip Grochala 63

6 listopada

Armia Żelków – Santoryn Nowinki 1:1 (1:0)
Bramki:
Krzysztof Karasiński 39 – Damian Zaręba 83

Niwa Tęczki – LUKS Rzakta 1:5 (1:2)
Bramki:
Maciej Lejnert 2 – Rafał Grabowski 11, 20, 62, Krystian Fijałek 59, Daniel Grabowski 88

Olimpia Latowicz – Amazonka Wiśniew 1:3 (0:2)
Bramki:
Rafał Pałdyna 65 – Maciej Woźniak 28, Robert Chojecki 41, Dominik Pszkit 90+

Wicher II Sadowne – Błękitni Stoczek 1:4 (1:1)
Bramki:
Maksymilian Ardziński 21 – Mateusz Skórka 12, 61, Kacper Stoczkowski 75, Bartosz Nowak 83 (k)

Pauza: ŁDK II Łosice

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

7 odpowiedzi

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;