środa, 1 lutego 2023r.

Mazowsze gra [5-6 listopada]

Za nami kolejny weekend wypełniony piłkarskimi emocjami. Co się działo?


5 listopada

KS CK Troszyn – Mazur Karczew 1:1 (0:1)
Bramki: Edgardo Ruiz 90 (k) – Mateusz Kociszewski 2

KS Raszyn – Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:6 (0:2)
Bramki: Oliwier Jurczak 80 (s) – Michał Bondara 10, 33 (k), Eryk Więdłocha 49, Tomasz Nieścieruk 79, 90, Wojciech Trochim 89

MKS Piaseczno – Ząbkovia Ząbki 2:2 (0:2)
Bramki: Łukasz Krupnik 65, Tymoteusz Barwiński 70 – Sebastian Nowiński 22, Patryk Zych 38

Mszczonowianka Mszczonów – MKS Przasnysz 3:0 (1:0)
Bramki: Patryk Kubicki 8, Jakub Grzeszak 59 (k), Leon Hendigery 85

Narew Ostrołęka – Orzeł Baniocha 0:2 (0:1)
Bramki: Dominik Bartnik 18, Krzysztof Możdżonek 62

Świt Staroźreby – Oskar Przysucha 2:4 (0:2)
Bramki: Gabriel Wiącek 82, 84 – Przemysław Nogaj 13, Miłosz Grzesiński 32, Karol Karwowski 52, Oskar Miturski 77

Victoria Sulejówek – Hutnik Warszawa 1:0 (1:0)
Bramka: Erwin Nowik 17 (s)

Wilga Garwolin – Escola Varsovia 2:0 (0:0)
Bramki: Andriej Truchan 53, Dominik Jarek 56

Wisła II Płock – Marcovia Marki 1:3 (1:1)
Bramki: Grzegorz Wawrzyński 32 – Hubert Władyka 6, 90, Karol Haber 82


5 listopada

KS Teresin – Józefovia Józefów 1:2 (0:2)
Bramki: Michał Nowakowski 73 – Jakub Malinowski 23, Ignacy Ognicha 45+

Milan Milanówek – Jabłonianka Jabłonna Lacka 4:0 (3:0)
Bramki:
Borys Błaskiewicz 1, 40, Kamil Kudelski 17 (k), Adam Banaszczyk 86

Płomień Dębe Wielkie – Mazovia II Mińsk Mazowiecki 4:2 (2:2)
Bramki: Kacper Smoderek 36, 39, 66, Dawid Brzeziński 88 – Marcin Kowalczyk 44, 45+

Podlasie Sokołów Podlaski – LKS Chlebnia 6:2 (3:1)
Bramki: Jarosław Szach 2, Marcin Siedlecki 8, 49, Ołeksij Zinkewycz 24, 62, 86 – Witalij Łeliuch 14, Michał Panufnik 66 (s)

Tygrys Huta Mińska – GKS Jedlińsk 2:3 (1:1)
Bramki:
Piotr Haber 22, Serhij Herasymeć 90 (k) – Bartłomiej Zenik 45, Mykoła Charczuk 50, Michał Rdzanek 71

6 listopada

Naprzód Skórzec – Żyrardowianka Żyrardów 6:1 (2:1)
Bramki:
Damian Chłopek 19, Karol Chojecki 28, 49, Igor Łęczycki 63, Sebastian Krasuski 67, Aleksander Woźnica 68 – Jakub Sokołowski 33

Pogoń II Siedlce – Energia Kozienice 0:2 (0:1)
Bramki: Michał Kucharczyk 18 (k), Piotr Czerwiński 61

Pauza: LKS Chlebnia


5 listopada

Kolektyw Oleśnica – Wektra Zbuczyn 2:2 (1:1)
Bramki:
Michał Lewandowski 27, Marcin Pilich 89 (k) – Krystian Zbieć 41, 83

Orzeł Unin – Watra Mrozy 3:3 (1:1)
Bramki:
Mariusz Dróżdż 9, 49, Krystian Parzyszek 46 – Jacek Wronowski 44, Adrian Czajka 52, Piotr Kowalczyk 69

Sęp Żelechów – Hutnik Huta Czechy 5:1 (1:1)
Bramki:
Michał Licbarski 2, Jakub Gałkowski 60, Albert Stodulski 63, Michał Jaworski 70, Damian Grzyb 72 – Bartosz Jeleń 40

6 listopada

Fenix Siennica – ŁDK Łosice 3:2 (0:1)
Bramki:
Przemysław Radziwonka 51 (s), Piotr Markowski 55, Dawid Matak 57 – Łukasz Naumiuk 21 (k), Mateusz Weśniuk 65

Jastrząb Żeliszew – Zryw Sobolew 2:0 (2:0)
Bramki:
Marcin Kuć 13, Michał Mularczyk 27

Kosovia Kosów Lacki – ULKS Gołąbek 1:2 (1:1)
Bramki:
Łukasz Mianowicz 37 – Marcin Utnicki 20, Patryk Skrzypek 69

Wilga Miastków Kościelny – MKS Małkinia 2:2 (1:1)
Bramki:
Mikołaj Dybcio 28, Konrad Baran 86 – Mateusz Rutkowski 45+1, Bartosz Składanowski 57

Pauza: Czarni Węgrów


5 listopada

GKS Dobre – Jutrzenka Cegłów 6:1 (2:0)
Bramki:
Mariusz Mistewicz 10, 45, 62, Jakub Rokicki 69, Kacper Rastawicki 76, Władysław Jacyniak 82 – Patryk Halaburda 88 (k)

Miedzanka Miedzna – Victoria Kałuszyn 0:4 (0:0)
Bramki:
Dawid Gierszewski 51, Paweł Walkowski 59, Dawid Łukasiak 68, Adam Niedziałek 89

6 listopada

Grodzisk Krzymosze – Rywal Ruchna 3:0 (0:0)
Bramki: Adam Szklarz 48, 77 (k), Daniel Kozak 84

Podlasie II Sokołów Podlaski – Tajfun Jartypory 5:1 (3:0)
Bramki: Jakub Mikołajczuk 6, 67, 69, Adam Zając 20, Piotr Osial 45+ (k) – Filip Dmowski 79

Promnik Gończyce – LKS Ostrówek 5:0 (0:0)
Bramki:
Krystian Sekuła 49, Dominik Kiliszek 53, Krzysztof Szewczyk 60, Wojciech Zackiewicz 74, Jan Bryzek 85

Wicher Sadowne – Płomień II Dębe Wielkie 2:2 (1:1)
Bramki:
Przemysław Dzieciątko 42, Marcin Wojciechowski 90+3 – Maksymilian Serokin 23, Yitzhak Aisen 54

Pauza: Tęcza Stanisławów


5 listopada

Zorza Sterdyń – Pogoń III Siedlce 0:1 (0:0)
Bramka:
Filip Grochala 63

6 listopada

Armia Żelków – Santoryn Nowinki 1:1 (1:0)
Bramki:
Krzysztof Karasiński 39 – Damian Zaręba 83

Niwa Tęczki – LUKS Rzakta 1:5 (1:2)
Bramki:
Maciej Lejnert 2 – Rafał Grabowski 11, 20, 62, Krystian Fijałek 59, Daniel Grabowski 88

Olimpia Latowicz – Amazonka Wiśniew 1:3 (0:2)
Bramki:
Rafał Pałdyna 65 – Maciej Woźniak 28, Robert Chojecki 41, Dominik Pszkit 90+

Wicher II Sadowne – Błękitni Stoczek 1:4 (1:1)
Bramki:
Maksymilian Ardziński 21 – Mateusz Skórka 12, 61, Kacper Stoczkowski 75, Bartosz Nowak 83 (k)

Pauza: ŁDK II Łosice

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

7 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

Ciekawy jestem kogo podejmie Pogoń Siedlce wtych rozgrywkach

Ciekawe kogo podejmie Pogoń Siedlce wtych rozgrywkach

Ciebie głąbie

Sluchaj ja nie jestem glabem

W V lidze pauzuje Promna

Azjakiej miejscowośći pochodzi klub promna

Agdzie jest Zbyszek

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;