sobota, 2 marca 2024r.

Mazowsze gra [20-24 września]

Zachęcamy do wspólnej podróży po boiskach Mazowsza, a w szczególności regionu siedleckiego.


23 września

Błonianka Błonie – Wilga Garwolin 4:1 (1:1)
Bramki: Dariusz Zjawiński 3, 61, 67, Patryk Obiała 70 – Dawid Domarecki 44

Hutnik Warszawa – Wisła II Płock 1:0 (0:0)
Bramka: Oliwier Jagielski 76

Józefovia Józefów – KTS Weszło 0:2 (0:2)
Bramki: Maciej Świdzikowski 26, 36

KS CK Troszyn – MKS Piaseczno 5:2 (3:0)
Bramki:
Jakub Tyska 5, Bartosz Gąska 22, Daniel Charkiewicz 45, Mariusz Wierzbowski 62, Konrad Drężek 90+5 – Kamil Matulka 84, Mateusz Muszyński 89

Mazovia Mińsk Mazowiecki – Marcovia Marki 5:2 (3:1)
Bramki: Łukasz Broź 15, Mateusz Argasiński 20 (s), Dominik Sadzawicki 45+, Wojciech Wocial 81, Sebastian Kaczyński 85 – Filip Bućko 4, Milan Bazler 53

Mazur Karczew – Drogowiec Jedlińsk 4:1 (3:0)
Bramki: Mateusz Kociszewski 15 (k), Dominik Staluszka 18, Mateusz Zawal 37, Piotr Celiński 83 – Mykoła Charczuk 82

Mszczonowianka Mszczonów – Ursus Warszawa 3:3 (1:1)
Bramki: Damian Pociech 8, Patryk Kubicki 53, Krzysztof Kozaczuk 75 – Szymon Pawlak 11, Artur Rawa 62, Łukasz Brzozowski 90+

Oskar Przysucha – KS Raszyn 2:1 (0:1)
Bramki: Kacper Pankowski 53, Piotr Kornacki 69 – Konrad Szkopiński 37

Sokół Serock – Ząbkovia Ząbki 0:4 (0:2)
Bramki: Piotr Augustyniak 41, Mateusz Furman 45+1, Mateusz Augustyniak 72, Maciej Kencel 80


22 września

KS Teresin – Żyrardowianka Żyrardów 0:2 (0:2)
Bramki: Adam Dudziński 29, Damian Rakoczy 38

23 września

Escola Varsovia – Watra Mrozy 3:0 (1:0)
Bramki:
Dawid Zagórski 15, Nicolas Wyderski 52, Mateusz Krzysztoszek 79

Milan Milanówek – Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2:1 (1:1)
Bramki:
Maciej Oleszczuk 43, 90+2 – Marcin Bawolik 35

Radomiak II Radom – LKS Chlebnia 3:2 (0:2)
Bramki:
Adam Zbyszyński 68, Karol Kucharski 70, 90+1 – Damian Warmiak 6, Jakub Szymański 8

Talent Warszawa – Płomień Dębe Wielkie 3:2 (1:2)
Bramki:
Toshiya Inoue 20, Oskar Koper 73, 84 – Krystian Rogala 25, Jan Laskowski 44

Tygrys Huta Mińska – Energia Kozienice 3:1 (1:0)
Bramki:
Serhij Herasymeć 11 (k), 67, 72 – Kamil Piasek 51

24 września

Mazovia II Mińsk Mazowiecki – LKS Promna 1:2 (0:2)
Bramki:
Kacper Witkowski 85 – Przemysław Ostrowski 15, 32

Naprzód Skórzec – Podlasie Sokołów Podlaski 0:3 (0:2)
Bramki: Dominik Barciak 26 (k), Dominik Krupa 30, Jewhen Pyłypczuk 68


20 września

Hutnik Huta Czechy – ŁDK Łosice 4:0 (2:0)
Bramki: Daniel Przybysz 10, Mikołaj Majsterek 20, Wojciech Jonczak 48, Arkadiusz Zalewski 51

23 września

Kolektyw Oleśnica – Jastrząb Żeliszew 0:3 (0:2)
Bramki:
Rafał Polkowski 25, Mariusz Rogala II 28 (s), Michał Mularczyk 87

Podlasie II Sokołów Podlaski – Czarni Węgrów 3:0 (2:0)
Bramki:
Piotr Osial 25, Szymon Chadaj 30, Aleksander Jezierski 46

Sęp Żelechów – Pogoń II Siedlce 0:4 (0:3)
Bramki: Tomasz Mamis 17 (k), 22 (k), 68, Dawid Dobrzański 24

24 września

Fenix Siennica – ULKS Gołąbek 5:1 (0:0)
Bramki: Rafał Słowik 48, 57, Dawid Matak 70, 75, Kamil Walas 79 – Jakub Ejsymont 59

Jabłonianka Jabłonna Lacka – Promnik Gończyce 4:4 (2:3)
Bramki:
Hubert Abramczuk 17, 29, 90, Sylwester Niewiadomski 88 – Wojciech Paziewski 7, Przemysław Galbarczyk 26, Krzysztof Szewczyk 39, 69

MKS Małkinia – Orzeł Unin 2:0 (1:0)
Bramki: Piotr Chlubicki 37, Wiktor Złotkowski 75

Wektra Zbuczyn – Zryw Sobolew 3:1 (2:0)
Bramki:
Krystian Musiejczuk 2, Jakub Bobryk 60, Emil Michalak 90 (k) – Mateusz Kowalczyk 72


23 września

Miedzanka Miedzna – Rywal Ruchna 0:5 (0:4)
Bramki:
Maciej Mieszało 3, 10, 69, Michał Gryglas 6, Arkadiusz Kałuski 34

Wilga Miastków Kościelny – Pogoń III Siedlce 3:5 (2:3)
Bramki: Piotr Domański 26, 31, 63 – Szymon Mucha 16, Bartosz Borkowski 37, Patryk Klimek 42, Wojciech Kisieliński 51, Bartosz Kryński 84

24 września

Kosovia Kosów Lacki – Płomień II Dębe Wielkie 0:1 (0:0)
Bramka:
Paweł Kowalski 53

LKS Ostrówek – Armia Żelków 1:3 (1:2)
Bramki:
Konrad Akonom 31 – Dorian Zając 45+1, Karol Niegowski 45+2, Krystian Anusiewicz 59

Tajfun Jartypory – Grodzisk Krzymosze 1:1 (0:0)
Bramki:
Kamil Pędzich 89 – Daniel Kozak 55

Victoria Kałuszyn – GKS Dobre 1:1 (0:0)
Bramki:
Igor Lipka 84 (k) – Jakub Rokicki 62

Wicher Sadowne – Tęcza Stanisławów 2:3 (0:2)
Bramki:
Mariusz Uziębło 58, Adrian Rydzewski 90+2 – Maciej Grudziński 21, Jakub Gańko 43, Kacper Smoderek 76 (k)


23 września

Amazonka Wiśniew – LUKS Rzakta 2:1 (2:0)
Bramki: Dominik Pszkit 2, Sebastian Krasuski 30 – Rafał Grabowski 83

Santoryn Nowinki – Tęcza Korczew 3:0 (wo)
goście nie dojechali

Zorza Sterdyń – Iskra Zaręby Kościelne 3:3 (0:3)
Bramki:
Michał Maroń 66 (k), Michał Krzymiński 68, 84 – Adam Niemira 20, 23, Krystian Mędrycki 38

24 września

ŁDK II Łosice – Olimpia Latowicz 3:1 (0:1)
Bramki:
Mateusz Chmielnicki 50, Damian Podstawka 67 (k), Paweł Niciporuk 73 – Paweł Płatek 23

Niwa Tęczki – GKS Andrzejewo 1:1 (1:0)
Bramki:
Kamil Kaniecki 38 (k) – Kacper Praski 54

SEMP Pogoń Siedlce – Błękitni Stoczek 1:4 (1:3)
Bramki:
Brajan Lodowski 43 – Paweł Wierzbicki 26, 41, Kamil Strąk 30, Patryk Ślusarz 66

Pauza: Jutrzenka Cegłów

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

Kiedyś Oleśnica Żeliszew to były mecze (LZS, B klasa, A klasa). Szkoda, że tamten klimat nie wróci. Było ciekawie.

Czasami tak sięzdarza że nie wszystkie klimaty wracają itrzeba się ztym pogodzić i do tego przyzwyczaić bo jedni ludzie żyją w takich klimatach a drudzy zupełnie innych

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;